Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lenne elnöknek Kamala...

Milyen lenne elnöknek Kamala Harris?

Figyelt kérdés
Állítólag Biden a kora miatt nem indul 2024-ben, csak átmeneti elnök, hogy helyrehozza, amit Trumpli elrontott.

2021. jan. 13. 12:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a GYiK-es népség behatóan tanulmányozta volna eredeti nyelven a politikai kitűzéseit és intézkedéseit. Véleményük persze ettől függetlenül még lehet és lesz is.
2021. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
42%
Amit Trump elrontott, az tényleg botrányos. Lesz min javítania. Az, hogy milyen elnök lenne Kamala Harris, szerintem nem rossz, de valóban látok egy-két apróbb megingást nála.
2021. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
9%
Az idióta, fake vihogása, jópofizása meg a tornacipője messze nem lesz elég, ha Putyinnal vagy a Közel-Kelettel ül le tárgyalni a négy fal között. Semmibe fogják venni, átgázolnak rajta, soha nem volt Amerikának gyengébb elnöke, mint amilyen ő lesz. De legalább fekete, és nő. Az egyetlen szerencse, hogy Trump felturbózta a hadsereget, iszonyat pénzeket ölt bele, talán az visszafogó erő lesz. De Kamala, mint elnök... vicc.
2021. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#23, a mosolya meg hogy mit hord, nem hiszem hogy befolyásolna valakit is. Zárójelben megjegyzem, azt a tornacipőt kötetlen eseményen hordja, és szimpi, mivel mindenki által elérhető árú. Az életműve magáért beszél. Ja, és én is komoly multinál vagyok, kiöltözve (vírus előtt) de szabadidőben én is laza vagyok.
2021. febr. 15. 09:55
 25/34 anonim ***** válasza:

Te az USA alelnökét SOHA nem fogod látni “kötetlen eseményen” (még jelölt korában sem). Amikor te látod, akkor ott kamera van. Minden, ismétlem, MINDEN propaganda egy ilyen magas beosztásban. A kampánybeszédei kötetlen események? Ha szerinted nem befolyásolja egy ilyen magas rangú politikus megítélését az öltözéke (nevesen a tornacipő), akkor semmit nem tudsz a politikáról, valamint ha szerinted a fent említett idióta vihogása őszinte és belülről jövő, akkor az emberekről sem. “Szimpi, mivel mindenki által elérhető árú” - hopp, máris befolyásolva voltál, így megy ez :D

Bármilyen “komoly multinál” is vagy bármilyen beosztásban, garantálom, hogy nem lehet téged egy lapon említeni az USA alelnökével, magyarul teljesen mindegy és a kóbor kutyát nem érdekli, hogy te mit hordasz a szabadidődben.

2021. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#25, a kötetlent úgy értem amikor például egy Pride-on vonult mint támogató vagy leszáll a repülőről és később átöltözött, futni ment. A Fehér Házban, a munkahelyén eddig nem látni tornacipőben. Tény, hogy (szerencsére) engem nem követ kamera, csak viszonyításnak mondtam.


nyilván egy politikus vagy sztár megjelenése mögött van PR, mint mondtam ezért húz Converset félhivatalos eseményekre, mert azt üzeni, hogy egy közülünk és szimpibb mintha nekem elérhetetlen árú luxuscipőben nyomná.

2021. febr. 15. 12:16
 27/34 anonim ***** válasza:

"hogy mit hord, nem hiszem hogy befolyásolna valakit is."

"nyilván egy politikus vagy sztár megjelenése mögött van PR, mint mondtam ezért húz Converset félhivatalos eseményekre, mert azt üzeni, hogy egy közülünk és szimpibb mintha nekem elérhetetlen árú luxuscipőben nyomná."

2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
#27, az első mondatot a Putyinos tárgyalós bejegyzésre írtam, nem hiszem hogy érdekli Putyint vagy bárkit is Kamala ruhája. Másodjára, oda nem Converse-be fog menni, mert nem félhivatalos vagy kötetlen esemény.
2021. febr. 15. 12:22
 29/34 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt írtam én is. A tornacipó meg a vihogás a kamerának szól és talán működik is, de ha leül több órára zárt ajtók mögött pl. Putyinnal tárgyalni, oda több kell ennél, meg annál, hogy ő egy fekete nő. A tömegnek, meg a népnek annyi elég, de az elnökség/alelnökség ennél többnek kell, hogy legyen, főleg, ha egy akkora hatalmú országról beszélünk, mint az USA. Nyilván nem Converse-ben fog tárgyalni :D
2021. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
#29, eddig s komoly pozikat töltött be, szerintem nem rossz hogy tud laza is lenni. :) eddig Bidennel jó munkát végeznek, szerintem klassz lesz elnöknek is
2021. febr. 15. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!