Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ekkora botrány...

Miért van ekkora botrány Európában a melegtörvény miatt?

Figyelt kérdés
Külföldi rokonok is mondják híresek lettünk nem jó értelemben... vannak külföldi énekesek akiket követek instán, semmi közük a magyarokhoz de mindenki tette ki a szivárvány szimbólumot
2021. jún. 24. 13:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%
11# csak te azt mondtad, hogy elolvastad, többször is... akkor tehát jól gondoltam, hogy hazudsz össze vissza...👎
2021. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
35%
#21, igen, elolvastam. Most megint miért hazudok? :D
2021. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
29%
“ Talán mert emberi jogokat sért?” miben?
2021. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
46%

#23

[link]

Inkább miben nem.

2021. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
31%
Még egyszer mondom! A melegek kisebbséget alkotnak, ahogyan a rokkant emberek is. A rokkant ember nem keres annyit, mint egy nem rokkant ember társa, mégsem háborog. A meleg meg háborog, hogy neki ezt sem lehet, meg azt sem. Pontosan azért, mert kisebbséget alkot. Ugyanígy, ha pl egy ortodox idejön az országba, tiszteletben tartja azt, hogy én római katolikus vagyok. Tehát ő is kisebbség lesz, és lévén, hogy kisebbséget alkot elfogadja az itteni lét feltételeit.
2021. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
25. Összes kisebbségnek több joga kéne ez az igazság, amit meg lehet teremteni.. rokkantak baja ha nem harcoltak az egyenlőségért.. hál istennek az lmbtq szervezetek erőssek voltak és harcoltak és lassan az Európai országok nagy részében ugyanolyan házasságot kötethetnek valamint fogadhatnak örökbe.. és baj lett belőle.. nem, teljesen jól élnek ezekben az országokban jobban mint nálunk
2021. jún. 25. 07:10
 27/49 A kérdező kommentje:
2021. jún. 25. 07:14
 28/49 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz volt ezt megenni nekik. nem....
2021. jún. 25. 07:15
 29/49 A kérdező kommentje:
#megtenni
2021. jún. 25. 07:15
 30/49 anonim ***** válasza:

#25, így már értem, ugyanakkor nem helyes párhuzam. A rokkantak azért kapnak kevesebb pénzt, mert kevesebb értéket termelnek, nem azért mert kisebbség. A dolgozó ember a munkájáért kap juttatást, a rokkant pedig segítséget kap, mert nem tudja magát eltartani. Ez nem lenne másképpen akkor sem, ha a rokkantak lennének többen. Ezért nem értettem, hogy jött ez ide.


Ha a rokkantakkal akarjuk a meleg kérdést párhuzamba állítani, akkor az úgy nézne ki, hogy adott néhány ember, aki testi fogyatékkal, rokkantsággal született, amiért sokan gúnyolják, az utcán megszólják a tolószékéért, és azt mondják, hogy a sztómájával mondjuk ne menjen strandra, mert zavar másokat. Otthon a négy fal között azt csinál, amit akar, de ne mutogassa a strandon a gusztustalan zacskóját.


Erre a rokkantak azt mondják, hogy figyelj már, attól, hogy nekem sztóma lóg ki az oldalamból, még ugyanolyan ember vagyok, mint te, hadd menjek már ki a strandra. Nem ártok neked semmit, hagyjál békén, ne gúnyolj, ne bámulj, csak fogadd el, hogy én is vagyok.


Erre nyilván lehet azt mondani, hogy barátom, mi vagyunk többen, törődj bele, de mi lenne ha ebben az esetben nem ezt mondanánk? A többségben élő, rokkantságtól mentes embereknek kerülne BÁRMIBE, hogy elfogadja, hogy van ott egy sztómás csávó? Szerintem nem, őneki meg a világot váltaná meg.

2021. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!