Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ekkora botrány...

Miért van ekkora botrány Európában a melegtörvény miatt?

Figyelt kérdés
Külföldi rokonok is mondják híresek lettünk nem jó értelemben... vannak külföldi énekesek akiket követek instán, semmi közük a magyarokhoz de mindenki tette ki a szivárvány szimbólumot
2021. jún. 24. 13:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

15.33

NEM változott meg a társadalom, csak egyesek azt MONDJÁK, de attól, hogy azt mondják, még nem lesz igaz. A társadalom túlnyomó többsége ma is a többezer éves értékeket -normákat- tartja be.


Nem "szétesik" a homoszexualitás normának alakításától a társadalom, hanem magától értetődően megszűnik, hiszen képtelen magát újratermelni.


Azt meg azért igazán ne várja egy deviáns csoport, hogy a természetes normák szerint élők majd elősegítik a társadalomellenes csoportjuk úgymond létezésben tartását.

2021. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
65%

"attól, hogy azt mondják, még nem lesz igaz."


Értem én ezt, csak azt furcsállom, hogy ezt magadra nem érzed igaznak: mondasz egy csomó dolgot, amit te csak úgy mondasz, de amúgy alátámasztani nem tudod.


Például azt, hogy megszűnik a társadalom. Nekem ez pont olyan dolkg, hogy attól, hogy mondod még nem lesz igaz.


Most komolyan gondold már végig amit mondasz: el tudod képzelni, hogy a társadalomban túlnyomó többségbe kerülnek a melegek, és emiatt nem születnek gyerekek? :D

2021. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy a 41-es mondta a társadalom nem változott meg, hanem rá és rám akarnak erőltetni olyan dolgot, ami nem normális. Ami pedig nem normális azt csírájában kell elnyomni, mert utána kialakul egy hülye trend, mint pl az internettel, hogy manapság fiatalok nem tudnak ismerkedni. Ennek sem lesz más a vége, minthogy utcán fognak nyalakodni, ha engedik. Én pedig erre nem vagyok kíváncsi. A melegeknek felvonulást tartanak csodálkozik némelyik közülük, hogy megdobálják őket. Ez teljesen természetes sőt magának köszönheti. Érdekes módon én eddig nem láttam munkás embernek tartott felvonulást, de ezt azért fogadjam el, és azt is, hogy egy társadalom gerincét meg akarjuk hajtogatni. Az, hogy máshol ez bevett szokás, hogy azonos nemű utcán nyalakodhat vagy össze is házasodhat, esetleg még gyereket is fogadhat örökbe, itt ez remélhetőleg nem lesz! Azt tudom mondani és üzenni az ilyen honfitársaknak, amit a Feri mondott annó. Nem kötelező Magyarországon élni, el lehet innen menni.
2021. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

19.43

Voltak már olyan korábban utópiának tartott dolgok, amik megvalósulni látszanak.


A társadalom RENDET jelent, nem csak összeverődött embereket. Ha rend nélkül termelnek újabb embereket, abból nem lesz társadalom.

2021. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"A társadalom RENDET jelent, nem csak összeverődött embereket. Ha rend nélkül termelnek újabb embereket, abból nem lesz társadalom."


És a társadalmi rendet milyen formában bontja meg az, ha vannak melegek, és lehet róla beszélni?

2021. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

45

A kiragadott mondat környezetét IS kéretik elolvasni.

2021. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Elolvastam, a kérdésem továbbra is áll.
2021. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

47

A megértésben nem tudok segíteni, az saját kútfőből megoldandó feladat.

2021. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szép riposzt arra, hogy nincs válaszod...
2021. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!