Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "muszlim férfiakra vár a...

A "muszlim férfiakra vár a fehér nők megtermékenyítése"? Mohamed Elmouelhy kijelentésében van ráció?

Figyelt kérdés

„A fehérek 40 éven belül ki fognak halni. A muszlimoknak kötelessége boldoggá tenni a ti nőiteket, mivel ti már nem vagytok képesek rá” -Szerinted is felháborító Mohamed Elmouelhy kijelentése?


Az a szörnyű és egyben riasztó igazság, hogy sajnos van abban valami, amit a muszlim férfi mond.Ugyanis idővel a fehér, nyugati civilizációban élő nőket muszlimoknak kell megtermékenyíteniük, mivel a nyugati emberek spermaszáma drasztikusan lecsökkent.


Ezt az áldatlan állapotot a keletről érkező segítség képes lehet pótolni.


A Héber Egyetem kutatásai szerint a férfiak termékenységi rátája folyamatosan hanyatlik Észak-Amerikában, Európában, Ausztráliában és Új-Zélandon.

[link]


[link]


[link]


2021. aug. 24. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az igazság a férfiak termékenységi rátája eseten, de az BIZTOS, hogy a Jeruzsálemi Héber Egyetem semmiféle cikket nem jelentetett meg ezügyben, már csak azért sem, mert ott nem folyik semmiféle emberre vonatkozó termékenységi kutatás. Ez biztos.
2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 hypno ***** válasza:
86%

Én egy 10-es kreténségi skálán azért simán adnék legalább 9-est annak, aki egy vallást kever egy rasszal.


Annak is, aki simán beszopja, ha valaki olyat mond, hogy a fehér rassz ki tud pusztulni úgy, hogy csak nők maradnak, férfiak meg nem.

2021. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
10%

#17: "Mennyi az a sok? Tíz?"

Csak a vidéki nagyvárosban, ahol élek, ettől több van. A (magyar) feleségek csadorban járnak, férjeik nem csórók, üzletelnek. Egy időben a helyi egyetemen sok fizetős arab tanult, nem voltak népszerűtlenek a magyar lányok körében, az egyik kolléganőm hozzá is ment egy (perzsa, nem arab) itt végzett mérnökhöz, akivel kivándorolt Kanadába.

Egyébként, az araboktól sok olyan dolgot átvett Európa, ami fellendítette a fejlődést.

2021. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%

#22: "beszopja, ha valaki olyat mond, hogy a fehér rassz ki tud pusztulni úgy, hogy csak nők maradnak, férfiak meg nem."


Biztos látta a Szexmisszió című lengyel filmet, abban volt ilyen női falanszter :)

2021. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 hypno ***** válasza:
86%

#24


...és az a projekt is besült.

A nők vezéréről kiderült hogy férfi, és két hibernált szerencsés sok kisfiút nemzett a záró képsor szerint. 🤣

2021. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerült a roma-nem roma vegyesházasság ritkasága, annak leginkább nem az az oka, hogy pl. egy roma férfi nem tetszhet egy nem roma nőnek vagy fordítva, hanem a családok közti kultúrális különbségekből fakadó gátak. Ismerek két olyan esetet is, ahol ez volt az akadálya a házasságnak.
2021. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
#23 Csak mondott egy számot, nem ez a lényeg. Ettől még ez nem olyan kirívóan jellemző. Egyébként én meg Budapesten élek és még egy ilyennel sem találkoztam. Csadoros magyar nővel meg pláne nem. Nem csak abban lehet igazság amit te tapasztalsz.
2021. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
49%
Nem mondtam, hogy minden második pár az utcán arab férfi-magyar nő, de láttam már néhányat. Nem hiszem, hogy Budapesten nincs ilyen, gyakran jártam ott, elég sok arabot (vagy törököt) láttam (pl. pénzváltók, gyros sütők, de vannak orvosok is szépszámmal), nem gondolom, hogy mind otthonról hozott feleséget magának, vagy nő nélkül él. Ismertem egy libanoni és egy etiópiai diákot, mindkettőnek magyar barátnője volt. A csadorban tévedtem, nem szigorúan vett csadort hordanak azok a nők, hanem nyáron is kendőt, és állig begombolt köpenyt, amit nem tudom ők hogy neveznek.
2021. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%
Én sem állítom, hogy nem létezhet ilyen csak úgy lett beállítva, mintha ez olyan mindennapos megszokott dolog lenne meg mintha annyira kapkodnának a nők az arabokért. Ha látok is félvér párt, az inkább fekete/afrikai+európai szokott lenni (persze egy fekete afrikai is lehet muszlim mert a kérdésben ez szerepelt, de nem utalt akkor semmi jel erre), arabbal vagy közel-keletivel még nem igazán. De az sem olyan gyakori, hogy minden utcasarkon lát ilyet az ember, ha meg kellene számolnom hányszor láttam ilyet összesen, egy számjegyű szám jönne ki szerintem. És ezek közül nem mindig a fekete férfi-fehér nő párosítást, mert pl. az eset ami a legjobban megmaradt bennem mikor ilyet láttam, hogy nem tudtam egyszer a villamosról leszállni mert egy fekete nő tolta a babakocsit fel éppen a villamosra, elfoglalták a helyet, mellette fehér pasi, a babakocsiban meg a félvér gyerekük.
2021. dec. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fehér férfi meddőség aligha van igazoltan alátámasztva inkább egyszerű emberek okoskodnak. Valszeg megállapították hol születik relatív kevesebb gyerek szal betalálták az ottani férfiakat anélkül hogy figyelembe vették volna hogy ugyanezen a helyeken több fogamzásgátló meg óvszer fogy. Efféle téma hajaz arra a marhaságra miszerint egyes emberek jobban szeretnek dolgozni mint szexelni de a munkáról lemondóak szerencsére megmentik a társadalmat a sok gyerekükkel
2021. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!