Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "muszlim férfiakra vár a...

A "muszlim férfiakra vár a fehér nők megtermékenyítése"? Mohamed Elmouelhy kijelentésében van ráció?

Figyelt kérdés

„A fehérek 40 éven belül ki fognak halni. A muszlimoknak kötelessége boldoggá tenni a ti nőiteket, mivel ti már nem vagytok képesek rá” -Szerinted is felháborító Mohamed Elmouelhy kijelentése?


Az a szörnyű és egyben riasztó igazság, hogy sajnos van abban valami, amit a muszlim férfi mond.Ugyanis idővel a fehér, nyugati civilizációban élő nőket muszlimoknak kell megtermékenyíteniük, mivel a nyugati emberek spermaszáma drasztikusan lecsökkent.


Ezt az áldatlan állapotot a keletről érkező segítség képes lehet pótolni.


A Héber Egyetem kutatásai szerint a férfiak termékenységi rátája folyamatosan hanyatlik Észak-Amerikában, Európában, Ausztráliában és Új-Zélandon.

[link]


[link]


[link]


2021. aug. 24. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
61%

#38


Viszont én meg éltem is kint az akkori barátnőmmel. Mivel szőke volt ezért többször beszóltak neki és volt, hogy intim részen is tapogatták. Utána soha többet nem mertem egyedül hagyni. Akárhova ment mindig mentem én is vele. Viszont úgy már senki sem merte megfogdosni.

Csak nőkkel, gyerekekkel és fegyvertelen emberekkel mernek keménykedni a muszlimok. Amikor látják valakin, hogy nem hagyja magát akkor nem mernek semmit csinálni.

Szóval láttam én is hogyan kezelik az európai nőket. Ha szőke nőként egyedül sétálsz csak idő kérdése mikor lopják el a telefonodat motoros zsebmetszők.


Szóval amit írt ott valaki, az szimpla tény. Saját magam láttam és megtapasztaltam is.

2022. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
0%

"Csak nőkkel, gyerekekkel és fegyvertelen emberekkel mernek keménykedni a muszlimok. Amikor látják valakin, hogy nem hagyja magát akkor nem mernek semmit csinálni."


Akkor nézz utána hogy a keresztény országokban hogyan bánnak a nőkkel. Meg fogsz lepődni. Mindenféle statisztika elérhető.

2022. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:

#42


A Vatikánon kívül hány keresztény országot tudsz nekem mondani?


Mert pl Európában Vatikán kivételével én csak szekuláris országokat tudok.

2022. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
A példaként felhozott Törökország és Tunézia is szekuláris országok. Ez nem zavar? :)
2022. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:

#44


Mondj nekem egyetlen olyan keresztény országot (Vatikán mikrovárost kivéve) ahol hasonlóan teokratikus hivatalos törvények vannak mint pl Szaúd-Arábia, Afganisztán vagy Irán

2022. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
44%

Törökország és Tunézia volt említve konkrétan. Ezekben nem tekoratikus törvények vannak.


Itt van két statisztika is. Azt látod hogy világviszonylatban hol a legmagasabb a nők elleni nemi erőszak.


[link]


[link]


Mindkét statisztikából az derül ki hogy keresztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak. A tíz legrosszabb országban egy muszlim többségű sincs. Mind keresztény.


Szóval sokkal nagyobb a valószínűsége annak hogy egy nőt megerőszakolnak keresztény országban mint bármilyen más országban.

2022. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
0%
Az arabok nem fehérek hanem ők a sárgák csoportjába tartoznak.
2022. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 hypno ***** válasza:

"muszlim férfiakra vár a fehér nők megtermékenyítése"


Szóval ha áttérek az iszlámra, akkor rám vár a fehér nők megtermékenyítése?

2022. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
#48: Megyek áttérni :-)
2022. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 hypno ***** válasza:

#49


Ugye? 🤣


A sok kretén helyből keveri a vallást a rasszokkal és nemzetiségekkel. Csoda hogy bármit elhisznek?

2022. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!