Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "muszlim férfiakra vár a...

A "muszlim férfiakra vár a fehér nők megtermékenyítése"? Mohamed Elmouelhy kijelentésében van ráció?

Figyelt kérdés

„A fehérek 40 éven belül ki fognak halni. A muszlimoknak kötelessége boldoggá tenni a ti nőiteket, mivel ti már nem vagytok képesek rá” -Szerinted is felháborító Mohamed Elmouelhy kijelentése?


Az a szörnyű és egyben riasztó igazság, hogy sajnos van abban valami, amit a muszlim férfi mond.Ugyanis idővel a fehér, nyugati civilizációban élő nőket muszlimoknak kell megtermékenyíteniük, mivel a nyugati emberek spermaszáma drasztikusan lecsökkent.


Ezt az áldatlan állapotot a keletről érkező segítség képes lehet pótolni.


A Héber Egyetem kutatásai szerint a férfiak termékenységi rátája folyamatosan hanyatlik Észak-Amerikában, Európában, Ausztráliában és Új-Zélandon.

[link]


[link]


[link]


2021. aug. 24. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
#61: Ha így is van, nem kell a magyar férfiakat sem félteni, akik még csak nem is érzelgősek, helyette sokszor igen bunkók. Két nőismerősömtől is tudom, hogy Badoo-n magyar manuszok első kérdése az volt, hogy mikor szexelhetnének, és volt aki a pénisze fényképét küldte csatolva. A görögök is rámenősek a túristanőkkel, pedig nem is muszlimok.
2022. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

#65: "a kultúrájuk meg taszító"

Abból a "taszító" kultúrából elég sokat átvett az európai kultúra, nevezetesen a móroktól, akik egykor a mai Spanyolország helyén éltek, és Cordoba virágzó "metropolisz" volt akkori mércével mérve, Európa legnagyobb könyvtárával, amihez hasonló csak a párizsi egyetemnek volt. Algebra, csillagászat, orvostudomány, gyümölcstermesztés, de még olyan dolgok is, mint az étkezésnél a menüsor, és desszert.

Amikor itt még csak az ún. sötét középkor honolt, köszönet a keresztény egyház tudományellenes beállítódásának. Miután a mórokat a kereszteslovagok visszaűzték Észak-Afrikába, szerzetesek fordítgatták le latinra az arab szakkönyveket.

2022. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel? Ez nem az én életemben fog megtörténni. Az ókori rómát is leigázták a gallok meg germánok, őket a hunok, aztán a hunok is hova lettek. Magyarok is egész Európát terrorizálták. Most a globális felmelegedés miatt pedig ide délről jönnek tömegesen. Ilyen a világ, birodalmak népek jönnek mennek
2023. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, a te általad linkelt cikkek és a benne lévő tanulmány a nyugati férfiak spermamennyiségének csökkenéséről még 2017-es.

Azonban a neten a legújabb találatok a témában már frissebb kutatások eredményeit tartalmazzák, amiben már a fejlődő világot is vizsgálták.


Pl. ez szintén a te általad említett Héber Egyetem tanulmánya, csak ez már 2022-es, nem 2017-es, és itt először vizsgáltak férfiakat Ázsiából, Afrikából és Latin-Amerikából:

"This latest analysis, with data from 53 countries, was published today in the journal Human Reproduction Update. It includes an additional seven years of data collection (2011-2018) and focuses on sperm count trends among men in regions not reviewed previously, specifically South America, Asia and Africa. The data shows, for the first time, that men in those regions share the significant decline in total sperm counts (TSC) and sperm concentration (SC) seen previously in North America, Europe and Australia."

[link]


"It shows for the first time that men in Latin America, Asia, and Africa share a similar decline in total sperm counts and concentration as previously observed in Europe, North America, and Australia."

[link]


A Wikipédián kiegészítették, hogy a nem-nyugati országokra is kiterjed a spermiumcsökkenés:

"A 2022 meta-analysis reported that this decline extends to non-Western countries, namely those in Asia, Africa, Central America, and South America"


A Google-találatok is már globális szintű spermium-csökkenésről írnak, nem "nyugati" spermiumcsökkenésről. Szóval inkább arról van szó, hogy eddig csak Európából, Észak-Amerikából, Ausztráliából és Új-Zélandból vizsgáltak férfiakat, emiatt azt hitték, hogy ez csak ott történik. Mikor először vizsgáltak a többi kontinensről is, bumm kiderült, hogy mégsem.


Tehát pofonegyszerű a válasz a kérdésedre: ha feltételezzük is, hogy tovább folytatódik ez a folyamat és a fehér férfiak meddővé válnak emiatt és nem fogják tudni a fehér nőket megtermékenyíteni, hát, addigra a muszlim férfiak sem lesznek képesek. És nem csak a fehér nőket, hanem semmilyen nőt sem.

2023. márc. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 hypno ***** válasza:
43%
Ez egy másfél éves kérdés és még mindíg nincs annyi eszük a válaszolóknak, hogy ne keverjék a vallásokat a rasszokkal?
2023. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
24%
72: a nyugati kultúra sem azonos már a keresztes háborúk idején uralkodó kultúrával, így az arab kultúrának sem sok köze van a mórokhoz, akiknek amúgy épp a nyugat-római birodalom műveltségének átörökítését is köszönhetjük. (Nem épp ősi arab műveltség.) A mostani arabok kultúráról, pl arra gondolok, ahogy a művészetekhez viszonyulnak stb. semmi jót nem lehet mondani. Vallási fanatikus , sötét és agresszív társadalmak.
2023. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
76 rólunk ugyanezt gondolták 1100 éve. És kérdezem én, kit érdekel? Lekaszabolhattak volna minket teljes egészsében augsburg után. Azóta is bánják, hogy nem tették szerintem, lol. De hát most itt szenvedhetünk egy nyelven, amit senki se ért meg, úgy, hogy a társadalom nagyrésze egyszerű mint a fazék, és emiatt az egész kontinens utál minket. 2/3... Nézd meg mekkora a világegyetem, és mennyi idős, és hogy mi hol helyezkedünk el az egészben. Szerintem egyébként a keresztények a vallási fanatikusok, lásd, választások. De mit érdekel ez engem. Elmegyünk Svédországba, felvesszük az állampolgárságot amint tudjuk, és a gyerekeinknek ha lesznek boldog élete lesz. Ennyi.
2023. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

76: nem a magyar kultúráról zengtem, hanem az arab társadalmak ocsmányságáról. (Pontosabban iszlám államhatalomtól szenvedő arab társadalmakéról.) Mivel én a kérdésre koncentrálok, arra utaltam, hogy az arab férfiak dugják fel egymásnak, de épeszű fehér nőknek ők aztán nem kellenek, max elvétve pár korlátolt önsorsrontó naivának.

(Mivel nyugati társadalmakról írtam, az véletlenül sem lehet a magyar társadalom, amiben egyetértünk totál leszakadóban vagyunk a nyugattól, hiába próbálják nekem beadni h a nyugat leáldozóban számomra még mindig egy nyugati demokrácia az etalon, keletre nézve vagy bármerre másra inkább hánynom kell tőlük, mint lelkesedni.

2023. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok, nem önmagamra, hanem a 77-es válaszra hivatkoztam.
2023. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 Abdullah_ ***** válasza:

Még 3 másik feleséget vállalhatok, rajtam nem múlik... :)


De muszlimnak lenni, az Iszlám valláshoz tartozásra utal, mi köze van ennek a biológiai megtermékenyítéshez ?

2023. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!