Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "muszlim férfiakra vár a...

A "muszlim férfiakra vár a fehér nők megtermékenyítése"? Mohamed Elmouelhy kijelentésében van ráció?

Figyelt kérdés

„A fehérek 40 éven belül ki fognak halni. A muszlimoknak kötelessége boldoggá tenni a ti nőiteket, mivel ti már nem vagytok képesek rá” -Szerinted is felháborító Mohamed Elmouelhy kijelentése?


Az a szörnyű és egyben riasztó igazság, hogy sajnos van abban valami, amit a muszlim férfi mond.Ugyanis idővel a fehér, nyugati civilizációban élő nőket muszlimoknak kell megtermékenyíteniük, mivel a nyugati emberek spermaszáma drasztikusan lecsökkent.


Ezt az áldatlan állapotot a keletről érkező segítség képes lehet pótolni.


A Héber Egyetem kutatásai szerint a férfiak termékenységi rátája folyamatosan hanyatlik Észak-Amerikában, Európában, Ausztráliában és Új-Zélandon.

[link]


[link]


[link]


2021. aug. 24. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
8%

Nincs fehér férfi meddőség.

Egyszerűen csak az van hogy a fehér párok (nők) nem akarnak gyereket mert karrier, #lifegoals #traveladdict #dogmom.


Viszont a fekete meg az arab férfiak helyre teszik őket, magabiztosak, irányítóak, azok megfarkalják a nőket, és rá is veszik, hogy megtartsa a gyereket.


Az európai férfiakat lelkileg nagyrészt már földbe döngölte a feminácizmus, és a társkeresők. A fejletlenebb helyekről jövő arabok és feketék viszont izgisebbek az itteni, társkeresők miatt elszállt ego-jú, és igényű nőknek, mert nincsenek szép trancsírozva lelkileg, hanem kb kőbunkóval leütik a nőt, és megdugják.

2021. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
20%
Álmodban öcsi!
2021. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
88%

#31:

Hogy hívják az arab fickót?

Ali B@szna de Bamba.

2021. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 hypno ***** válasza:
100%
Észak-Amerikában, Európában, Ausztráliában és Új-Zélandon nincs szükség arra, hogy számolatlanul csinálják a gyerekeket, mert a populáció fenntartásához kisebb termékenységi ráta is elegendő.
2021. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:

Kérdező, az nem a muszlimok hibája, hogy a fehér emberek nem akarnak gyereket vállalni.


"De a muszlimok is fehérek, nem?"


Márhogy a dél-ázsiai, dél-kelet ázsiai, és afrikai muszlimok? Mert ők teszik ki a muszlimok többségét, nem az arabok.

2022. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem valami tenyészállatok, hogy azzal kelljen foglalkozni, hogy ki fogja őket "megtermékenyíteni". Ha találnak maguknak normális partnert, akit szeretnek, akkor vele maradnak, akkor is, ha lecsökkent a spermaszáma...Arról nem is beszélve, hogy a muszlim férfiaknak minek kéne a nyugati nő? Náluk is vannak nők.
2022. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
50%

#36: "muszlim férfiaknak minek kéne a nyugati nő?"

Nem tudom minek kéne, de csak meg kell kérdezni egy szőke túristanőt, aki sétált már Isztambulban vagy egy tunéziai nyaralóhelyen (ott állítólag magyarul is szólongatnak: "Szeretlek, Zsuzsi!" :-)

Na, meg ha többnejű, akkor miért ne lehetne az egyik európai? :-)

2022. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:

"ott állítólag magyarul is szólongatnak: "Szeretlek, Zsuzsi!" "


Szóval te magad nem tapasztaltad, csak hallottad valahol de itt tényként közlöd :)

2022. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 hypno ***** válasza:

#37


A többnejűséghez igencsak gazdagnak kell lenni. Egyszerű rongyosfejű tevehajcsár moszlim nem engedheti meg magának azt a luxust.

2022. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:

#38: "itt tényként közlöd "

1. Nem jártam még Tunéziában

2. Nem vagyok nő, remélem engem nem szólongatnának így.

3. Nem hallottam, egy túrisztikai web-oldalon olvastam.


#39: Még vannak "rongyosfejű" tevehajcsárok?

Volt egy iraki kolléganőm, ő azt mondta, a többnejűségnek csak az a feltétele, hogy a férfi el tudja tartani a nőit.

2022. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!