Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Joe Biden...

Mi a véleményetek Joe Biden szunyókálásáról az izraeli elnökkel való beszélgetés közben? És a több százezer Afganisztánban hagyott fegyverről több száz/ezer járműről, és egyebekről?

Figyelt kérdés
Kissé vicces látni, hogy egy demens vénember irányítja a nagy "lehetőségek hazáját", és hivtalaba kerülése óta, csak röhögni lehet rajta. Számítottatok erre?:D

2021. szept. 1. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
10:42: hát igen, a két és fél csillagos "agysebész" kommentelő sem néz nagy jövő elé a hozzáállásával.
2021. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

Fordítva ültök a moziban, kb mindenki rajtatok röhög hogy milyen hiszékenyek vagytok.

Arra a kínos kérdésre meg mindig csak vakarjátok a fejeteket hogy hány oltásig vagytok hajlandók elmenni. Szánalmas ez a rettegés.

2021. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

11:01: sajnálom, de ti vagytok erős kisebbségben még Magyarországon is, hiába óbégatjátok tele a netet minden létező fórumon.

És ti rettegtek a legjobban, azért tagadjátok a valóságot.

2021. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

,,sajnálom, de ti vagytok erős kisebbségben még Magyarországon is, hiába óbégatjátok tele a netet minden létező fórumon."

Jó nagy hülyeség tekintve hogy ahol nem kötelező rettegni ott senki nem is retteg. Akik beoltatták magukat azok is nagyrészt kényszerből, szóval éppen ti vagytok kisebbségben.

,,És ti rettegtek a legjobban, azért tagadjátok a valóságot."

Mondja ezt a hivatásos rettegő aki szerint egy nátha miatt be kell zárni a világot. A valóság meg nem az amit a média az ürsességtől kongó fejetekbe önt.

2021. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
10:46: :D
2021. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 hypno ***** válasza:
73%

#34


Köszönjük Emese

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen. Majd találkozunk a lélegeztetőgépen😂
2021. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Azért vicces látni, hogy hiába szavaz le mindenki, és tudod jól hogy nincs igazad, de azért is mondja a magáét az ember. Sajnos az ilyen emberek meg akarják magyarázni azt is, hogy ami sárga az zöld, és hogy miért zöld. Hiába mondod nekik, hogy mindenki látja majdnem hogy sárga, de akkor is hajthatatlan. Az értékelések szépen mutatják a valóságot. Akinek ez az egész egy "nátha", csak mert az ő környezetében gyengébb lefolyások voltak, vagy ő maga így tapasztalta az egy barom. Én is kaptam el, és nem voltam a "halálomon", de sajnos volt olyan ismerős, aki nem úszta meg ilyen lazán, és ettől még nem fogom azt mondani, hogy "jAj MeRt Én KöNnYeN mEgÚsZtAm AzÉrT eZ cSaK eGy NáThA". Beoltattam magam még az elején, és azóta kutyabajom nincs, és remélem nem is lesz. Az ilyen konteós nagy világlátó embereket biztos verték gyerekkorában.
2021. szept. 10. 15:29
 39/43 anonim ***** válasza:
73%
Alaposan elkanyarodtunk az eredeti témától, de ebben egyetértünk, kérdező.
2021. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

,,Azért vicces látni, hogy hiába szavaz le mindenki"

A mindenki az két darab rettegő idióta:D

Mondjuk ha ekkora vírusimádó vagy kérdező akkor nem tudom mi a bajod pedobidével.

Mellesleg legújabb hír Izraelben bevezették hogy a green láss érvényessége 6 hónap. Magyarán mostantól félévente oltatni kell ahogy a konteósok megmondják. Álomvilágban éltek.

,,Akinek ez az egész egy "nátha", csak mert az ő környezetében gyengébb lefolyások voltak, vagy ő maga így tapasztalta az egy barom."

Te vagy a barom hogy a saját gyávaságod miatt másokat akarsz korlátozni.

2021. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!