Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Joe Biden...

Mi a véleményetek Joe Biden szunyókálásáról az izraeli elnökkel való beszélgetés közben? És a több százezer Afganisztánban hagyott fegyverről több száz/ezer járműről, és egyebekről?

Figyelt kérdés
Kissé vicces látni, hogy egy demens vénember irányítja a nagy "lehetőségek hazáját", és hivtalaba kerülése óta, csak röhögni lehet rajta. Számítottatok erre?:D

2021. szept. 1. 18:03
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
#40 Koszonjuk az infot minden lepesukrol tajekoztat teged minden orszag. Jaja nagyon felek egyesen rettegek:D de nem a virustol, hanem a hozzadhasonlo sultbarmoktol a tarsadalomban. Felek hogy elkap a kor amit terjesztetek.
2021. szept. 12. 12:03
 42/43 anonim ***** válasza:

15:28: te el is olvasod, amit belinkelsz? Nem úgy tűnik.

Egyébként ha két annyira eltérő nézetrendszerű embernél, mint én és a kérdező, finoman szólva is problémásnak tűnsz, akkor a helyedben elgondolkodnék... (Ha lenne mivel, persze.)

De mivel szellemi kihívásokkal küszködőkkel nem elegáns vitatkozni, ezennel magadra hagylak, fortyogj csak, amíg puhára nem fősz.

2021. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
#42 Áhh isteni :D rég röhögtem ilyen jót GYIK-en. Ne haragudj nehéz lenne vitatkozni veled, mikor ránézésre is minimum zártosztályra, vagy valami középkorban házibohócnak :D Nem rettegek elmentem felvettem a 2 oltást, és élek úgy ahogy eddig. Nem erőltetem senkire ellentétben az ilyen hülye verebekkel, mint a magad fajták akik az alufólia sipkájukkal alatt élnek, és mindennek IS utánanéznek, meg konetókat gyártanak. Tudom majd átalakulok meg Bill Gates droidja leszek, meg nem lesz gyerekem :D ne is fáradj ezek már nem viccesek inkább szánalmasak. További jó kutatást a neten az igazsággal kapcsolatban, de írj még ide párat, mert számunkra a nevetés a legjobb orvosság. Táncolj maki :D
2021. szept. 12. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!