Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy NATO-s "barátaink„ a románokkal együtt ünneplik Erdély elrablását?

Figyelt kérdés

A NATO a kitörés napján valamiért nem ünnepeli a vörös patkányok ellen harcoló Magyar és Német hősöket,de a oláh földrabók mulatozasán ott menetelnek.


[link]



Mi értelme benne lenni a NATO-ban ha az a ellenséggel szövetkezik???



2021. dec. 1. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Az elrablást mondjuk inkább úgy,hogy a mi vezetőink taktikázták el magulat.


De azt én sem értem, hogy NATO díszegységek miért vonultak ott. Nálunk is szoktak vonulni állami ünnepen?

2021. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
53%
Mi a véleményed arról, hogy az orosz "barátaink" megünneplik Magyarország megszállását? :)
2021. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Mi a véleményed arról, hogy az orosz "barátaink" megünneplik Magyarország megszállását?„


Marcika,te vagy komcsi nem én.

2021. dec. 1. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
#2 Tudtommal a NATO és az EU tagja vagyunk, nem pedig az Eurázsiai Unióé, nem tudom, mitől lennének a barátaink.
2021. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
25%

Német hősök kitörése?


A náci megszállókra gondolsz? Azt miért kellene ünnepelni?

2021. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5# látom nem tanultál történelmet Németországban (NDK) ugyan úgy forradalom volt mint nálunk 56-ban a náci állam 1945-ben szünt meg de te valszeg azt se tudod mikor vokt a március 15.-ei forradalom ugye?
2021. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hypno ***** válasza:

#6


Én tanultam történelmet...ellentétben veled, ha nem tudod, hogy a kitörés napja milyen eseményt jelöl. Próbálkozz a "becsület napja" kifejezésre rákeresni. Google a barátod.

2021. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# azok a náci megszállók (katonák) semmi rosszat nem tettek a néppel sőt sok német katona (már nem az SS hanem a Wehrmacht) telejesen jól viszonyult a civilekhez nem erőszakoltak meg senkit csak néhány elborult gondolkodású sőt ha kelett meg is védték őket


(nagyapám még anno 10 éve mikor még élt beszélt róla hogy a ruszkik Borsodba érkezése előtt ha pl azt látták a német katonák, hogy valakit meg akarnak verni oda mentek és segítettek neki már nem annak aki meg akarta verni hanem akit meg akartak vagy ha egy másik katona meg akart erőszakolni egy nőt és meglátták oda mentek szintén.)

Szóval az a nagy elnyomás csak a fanatikus SS részéről volt jellemző a hadsereg legnagyobb részét alkotó Wehrmacht katonái nem voltak ilyenek.

2021. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
62%

#8


Pont teszek rá hogy melyik náci milyen volt. Megszállták az országot, frontot csináltak a fővárosból, holott semmi keresnivalójuk nem volt itt.

Had ne tartsam már hősnek őket.

2021. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8# a magyar történelem erről szólt mindig is összesen nem volt 200 év amiben béke volt mindig itt harcolt a kelet a nyugattal. Amúgy meg a habsburgok meg az egész országból csináltak frontot
2021. dec. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!