Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes most a kárpátaljai...

Érdemes most a kárpátaljai menekültektől házakat venni, ingatlanbefektetésnek ebben a politikai helyzetben?

Figyelt kérdés

Sokan ahogy átjönnek a határon pár ezer euróért árulják mindenüket, mert szinte semmi pénzük nincs.rengeteg ingatlan cserél most gazdát arrafelé.

Megéri valakinek 5-10 családi házat venni kárpátaljai magyar többségű településen vagy városban, pl Beregszászon?

Ha vége lesz az orosz katonai akciónak akkor biztos többszörösét fogja érni mindegyik ház.


2022. febr. 27. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Végre egy nyíltan pszichopata kérdés! Hallelujah!
2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Persze egy szetbombazott orszagban nagyon sokat fognak erni a hazak. A nép szopni fog rendesen h fizesse a helyreallitasokat, biztosan lesz arra is penze hogy tobbszoros aron vegyenek hazakat. Amikor a haboru elitt is orultek ha kenyeret tudnak venni abbol a maroknyi fizetesukbol. Aztan mire mesz a hazzal, ha eppen a tiedbe fog belecsapodni egy raketa? :d
2022. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

nekem van olyan ismerősöm aki vett már 15 házat, darabja volt pár ezer euró.

elsőnek furán hangzik, de pár hónap múlva ez az ismerősöm aki egyébként vállalkozó és sűrűn jár át ukrajnába is, ismeri azt a részt, nagyon gazdag lesz.

Többen a környékbeli kocsmákban szintén ezt mesélik hogy háztulajdonosok lettek a szomszédban.

határközelében élünk, ahol mennek át a bevándorlók.

2022. febr. 27. 21:16
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne érné meg. Most csilliárdokat lehet keresni akinek van esze.
2022. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Szorult embereket kihasználni csúnya dolog.
2022. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező lehetséges, akinek nincs lelkiismerete, az gond nélkül kihasznalja az ilyen helyzetben lévőket. Lathatjuk a behajtos ceg tulajdonosa is magyarorszag legbefolyasosabb embere közt van és o is mas karat kihasznalva gazdagodott meg. Undorito az ilyen ember, en mondjuk fejbelonem az osszes ilyet, de ez en vagyok, attol viszont torvenybe ez nem utkozik es ha tudsz utana tukorbe nezni akkor hajra :))
2022. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Sok menekült már adásvételi szerződéssel jön, ott lobogtatják a határ közeli településeken.

Ha ma ezt nem látom el sem hiszem.

Én is venni akarok pár házat, de azért előtte gondoltam megkérdezem itt, hátha van aki jobban ért hozzá.

Aztán ha vége az orosz csetepaténak, ingázni onnan is lehet, és fillérekért lesz több házam nekem is.

2022. febr. 27. 21:21
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Hetet vegyél, és akkor mindennap máshol aludhatsz:)
2022. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Milyen arrafelé a termőföld?
2022. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Amugy mire elég egy adasveteli szerződés? En meg az autot se tudtam atiratni ameg hivatalos kijelentes nem volt a tulaj reszerol. Nyomtatok en is egy papirt amit alairok ozt kész, a tulajnal el is kell am azt erni hogy kijelentse a nevedre, nem csak ugy van. Fater ilyen helyzetben volt, megvette az autot adasvetelivel en voltam a tanu a rendorok kirohogtek hogy nem volt ott kijelentve a nevunkre. Jo itt annyi volt a helyzet h az auto nalunk volt, nade egy ingatlannal hogy olfod meg? Haza hozod? :D
2022. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!