Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Szellőztessék a ruhákat, ne...

"Szellőztessék a ruhákat, ne mossák". Megfogadod Timmermanns tanácsát, hogy betartsál Putyinnak?

Figyelt kérdés

Fűtsenek kevesebbet, járjanak biciklivel és mosás helyett szellőztessék ki inkább a ruhákat. Ezt javasolta az európaiaknak Frans Timmermans, a zöld átállásért felelős bizottsági alelnök az Európai Parlament Környezetvédelmi Bizottságának ülésén.


"Miért helyezem nyomás alá a háztartásokat? Én nem helyezek extra nyomást a háztartásokra, csak a polgártársaimnak azt mondtam, hogy ők is tehetnek valamit azért, hogy kevesebb pénz vándoroljon Putyin zsebébe. Persze választhatják azt is, hogy nem csinálnak semmit, de dönthetnek úgy is, hogy kevésbé fűtenek, inkább biciklivel mennek, nem autóval, rövidebb ideig zuhanyoznak, hogy a ruháikat kiszellőztetik ahelyett, hogy kimosnák." [link]



2022. ápr. 29. 15:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem azért, de a kevesebb energia, gáz, víz, olajhasznalat pont azt jelenti, hogy több pénzed marad, ehhez nem szükséges plusz pénzeket adni.
2022. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Én meg követelem hogy a klímavédelem érdekében azonnal állítsák le az összes népbutító netflix szervert és a netflix szennygyárakat a sok színészük meg menjen el kapálni

Tőlem meg ne sajnálják, hogy az ágyneműből zokniból alsómadrágból a kórokozókat 60 fokon ölöm ki

2022. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az, hogy fűtsenek kevesebbet, amúgy is alap kellene, hogy legyen.


Egyáltalán nem természetes fűtési szezonban a 24-27 fokos dögmeleg. Teljesen tönkreteszi a szervezet hőérzetét, aki meg hidegtűrő, annak dögmelege lesz. Én vékony nőként pólóban szoktam szenvedni ilyen helyeken. Nem kell télen nyárnak lennie.

2022. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

a központi fűtés megy folyamatosan és mindenki igényei szerint szabályozza.

nyilván a sportos fiatalember aki napi 2-3 órát sportol és aki a negyediken lakik ő 6-osról 2-esre letekeri de az öreg néni aki a földszinten lakik és a keringése se a legjobb már had vegye már fel 6-osra, hogy jó meleg legyen neki.

2022. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%

Azért kíváncsi vagyok rá, hogy most milyen szag van az Európai Parlamentben...


Vajon ez a kis buta, gyagyás Timmermans vajon egy nap hányszor fürdik? Vajon azóta hányszor mosta ki az alsógatyáit? Télen majd nagykabátba fog otthonúlni, mert nem fog fűteni?


Javasolnám zárják el az Európai Parlamentben a fűtés- és vízcsapokat is. Ősztől be se kapcsolják azt. De a légkondit se nyáron. Utána mondhatja a kis szerencsétlen. Mutasson példát a büdöstojás.

2022. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Né fürgyé lé!
2022. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%
ha ezzel egy kicsit is beintek a rakos haldoklo csicska putyinnak, ám legyen
2022. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Éltem Hollandiában, spórolós sóher az összes. Káposzta levest esznek a fűtetlen deszkából szögelt házaikban és csak hétvégente mosakodnak, a lavórban! ÉS EZÉRT TARTANAK OTT AHOL.

Szeretnétek ti úgy élni, mint ahogy Timmermanns felnőtt!


Holland GDP kb. 1000 milliárd USD, míg a magyar alig 175 milliárd.


Nagyon sokat tanulhatnánk tőlük!

2022. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

Timmermans teljesen hülyének nézi az emberiséget.

Valyon mit titkol még, hogy ilyen abszurd dolgokat csak úgy kiagyal?

2022. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!