Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi baja van az embereknek...

Mi baja van az embereknek Biden-nel amikor nyíltan beleáll Putyin atomháborús fenyegetéseibe?

Figyelt kérdés

Putyin vagy a sleppje napi szinten fenyegetőzik atombombával amire az USA úgy reagál, hogy rendben, de a válaszcsapás pusztítóbb lesz, erre megy a hőbörgés, hogy a hülye szenilis öreg húzzon már nyugdíjba és maradjon csendben, de miért?

Oroszország mellett az USA a másik atomnagyhatalom, mégis mit mondjanak? Adjanak ki egy tájékoztatót hogy elítélik az agressziót és a fenyegetést?

Szerintem pontosan ilyen határozott kiállásra van szükség, különben a másik fél úgy vélné, hogy retorzió nélkül megtehet bármit.


Nem szeretném, hogy eszkalálódjon a háború, de néha már igazán kiérdemelnék az oroszok, hogy úgy jó alaposan odacsapjon nekik az USA, mert baromi idegesítő már ez a nagyképű érinthetetlenség amit tanúsítanak. Amúgy nincs kétségem, hogy Amerika 1 hét alatt letudná őket törölni a térképről, a baj csak az, hogy abból világháború lenne.



2022. okt. 12. 16:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

az 1 2 3 5 egy véleményt ír le

a 8 és 9 már egymásnak válaszol?

na ki az iq bajnok? xD

2022. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
60%
Ja értem és akkor 4 ember azonos véleménye biztos egy embertől jöhet, de azt már nem csinálhatja meg egy ember, hogy miután megvádolta a másik 4 embert, hogy ne legyen feltűnő a dolog, a második választ, úgy írja meg mintha az előzőre válaszolna, de teljesen ugyanazokkal a szavakkal fogalmakkal, ilyen elő sem fordulhat :), IQ banjok.
2022. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
56%
9-es vagyok, igaz hogy kedvelem Gollum figuráját, de azért annyira még nem azonosultam vele hogy magammal társalogjak a fórumokon :-D
2022. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
48%
Vlagyimir Putyin Elnök Úrtól jobb félni az egész világnak!
2022. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
53%
félnie
2022. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
Vlagyimir Putyin Elnök Úrtól jobb lesz félnie az egész valagnak!
2022. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

12: az a négy ember is hasonló módon ír, köpköd, lehet egy ember írta.


de az hogy a 8 és 9 egymással folytat párbeszédet te meg ráírod hogy egy ember írja, szóval válaszol magának.


na melyik a valószínűbb, logikusabb te iq bajnok?

2022. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
60%
Egyik sem logikus te IQ betyár, csak ha már elkezdtél tévképzeteket gyártani akkor, ami én írtam sem áll távolabb a valóságtól sőt még logikus is, hogy ha valaki megvádol másokat valamivel amit ő csinál, próbálja máshogyan beállítani a dolgokat. Amúgy meg elárulom a négy emberből én vagyok az egyik, és a köpköd jelződ alá is támasztja, hogy szimplán nem tetszik amiket írtunk ezért is pocskondiázol minket, de nyugodj meg menj szépen vissza a kis szobádba és nyald továbbra is a kormány illetve az oroszok seggét, senkit nem érdekel :).
2022. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
49%

igen, a mai divatos csúfolása a másiknak: orosz vagy kormány seggnyaló

xD

ennyit bírtál kihozni a helyzetből?

2022. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
56%
19es Nem, én többet is kibirnék hozni, arról nem tehetek, hogy a megnyilvánulásaid alapján, ezt a konzekvenciát kell leszűrnőm. Ha valóban olyan intelligens ember vagy, és nem vagy kormány sggnyaló, meg orosz párti, akkor majd ha ezeket normális érvekkel, és tényekkel bizonyítod, el is fogom hinni. Egyelőre csak a kötözködő támadó stílust, és a másik lenézést és hlyezést sikerült csak megmutatnod, szóval rajta villants akkor valamit.
2022. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!