Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi baja van az embereknek...

Mi baja van az embereknek Biden-nel amikor nyíltan beleáll Putyin atomháborús fenyegetéseibe?

Figyelt kérdés

Putyin vagy a sleppje napi szinten fenyegetőzik atombombával amire az USA úgy reagál, hogy rendben, de a válaszcsapás pusztítóbb lesz, erre megy a hőbörgés, hogy a hülye szenilis öreg húzzon már nyugdíjba és maradjon csendben, de miért?

Oroszország mellett az USA a másik atomnagyhatalom, mégis mit mondjanak? Adjanak ki egy tájékoztatót hogy elítélik az agressziót és a fenyegetést?

Szerintem pontosan ilyen határozott kiállásra van szükség, különben a másik fél úgy vélné, hogy retorzió nélkül megtehet bármit.


Nem szeretném, hogy eszkalálódjon a háború, de néha már igazán kiérdemelnék az oroszok, hogy úgy jó alaposan odacsapjon nekik az USA, mert baromi idegesítő már ez a nagyképű érinthetetlenség amit tanúsítanak. Amúgy nincs kétségem, hogy Amerika 1 hét alatt letudná őket törölni a térképről, a baj csak az, hogy abból világháború lenne.



2022. okt. 12. 16:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%

Na a 26-os válaszomban pont az ilyenről írtam mint a 30-as.


Linkekkel alátámaszthatnád az állításod, mert enélkül csak fröcsögsz.

Mindenki tudja hogy kettejük között legalább 2014 óta feszkó van, de te biztos téli álmot aludtál. Te agyilag zombi kategória vagy, vagy trollkodsz.

2022. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
30# Bocs de te valamit nagyon be néztél
2022. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
31# most mi a fåsz van? Most te nem a 30 vagy? Én a 25 , 27, 29 , 32 vagyok a 25-ös válaszomban reagáltam a 2-es fåszságára te a 26-osba rólam írtál és erre írtam hogy én a 2-es válaszát másoltam be és reagáltam rá te a 28-ba leírtad hogy akinek nem inge és pedig a 29-be leírtam hogy félre értés van a 30-as meg azt hittem hogy te vagy de akkor ő a 2-es mert saját magaddal minek veszekednél . Most ezt nem értem
2022. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
81%
xD 31-es vagyok és nem én írtam a 30. választ, de a kontextusból is megállapítható.
2022. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
31es nem te nem arról írtál amit én írtam a 30as válaszomban, te szimplán hülyeségeket beszélsz, normális ember nem drukkol senkinek egy háborúban hanem békét szeretne ahogy én is, de azt te ne akard már bemesélni nekem, hogy két közel 30 évig független ország ott van egymás mellett, majd az egyik gondol egyet lerohanja a másikat és 4 megyét elfoglalva (plussz annó a Krímet), háborúsat játszik, és az ukrán emberek mellett a sajátjait is vágóhídra küldi, és a saját országát gazdaságilag tönkre vágja mindezt azért, mert a független Ukrajna NATO meg EU tag szeretne lenni, hát ez tényleg borzalmas dolog ezért ezt kellett csinálni, azért álljunk már meg. Erre mondtam, hogy ha szerinted Putyinnál minden rendben van, és nem ítéled el emiatt a dolog miatt, akkor szerintem te nem tudsz normálisan és logikusan gondolkodni, mert a 21. Században egy ilyen szintű európai háború nem normális dolog, nekem írhatod, hogy fröcsögök, lehúzhatod a válaszom értékét, de ha a holdat lehozod az égről akkor is ez lesz a véleményem, mert ez nem normális és morálisan sem normális ez van. A másik válaszolónak meg üzenem én nem a kettes válaszoló vagyok hanem az egyes, de az ilyen fajta IQ bajnoktól ez sem lép meg :).
2022. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
Az meg külön vicces, hogy az sem tűnik fel neked, hogy a 31es válaszoló sem én vagyok, és még őt is oltogatod, két ember különböző stílusú válaszát sem tudod megkülönböztetni, és még te tartottál nekem kiselőadást arról, hogy a négy választ egy ember írta, meg hogy én mennyire nemtudom értelmezni a dolgokat, hát hallod szerintem keress egy sarkot az bújj oda, mert az egyetlen ember aki nem tud értelmezni dolgokat, meg más emberek válaszait az te vagy már ne is haragudj.
2022. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy őszintén mit gondoltál, hogy a 31es válaszoló saját magát oktatja ki az előző válasza után? Mit ne mondjak vannak bajok. Az más kérdés hogy sokkal ő sem különb nálad, de ő legalább megtudja különböztetni az embereket egymástól.
2022. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
0%

Na keressetek másik topikot, mert itt néhányan azt se tudjátok visszakövetni hogy ki kinek írt.


35: egyem az eszed, ja bocs nincs is, minden történetnek két oldala van. Orosz szemszögből saját magukat védik, nyugati szemszögből agresszió.

Ott is van aki egyet ért és támogatja a háborújukat, van aki ellenzi.


Szóval aki támadást indít annak csak és kizárólag az az oka hogy elment az esze? Érdekekről nem hallottál még?


"két közel 30 évig független ország ott van egymás mellett, majd az egyik gondol egyet lerohanja a másikat": te nem néztél híreket, mikor decemberben az ukrán határ mellett ment az orosz hadgyakorlat? Hogy már 2021-ben jósolgatták mikor támadják meg őket? Jaaaa, hogy te csak febr 24-től számolsz?

Te az elmúlt 30 évben végig aludtál? Ez megmagyarázza miért vagy totál lemaradva, ami nem baj, de akkor miért okoskodsz???


Kiegelném a 26-os hozzászólásom, hogy az ilyen buta emberekkel, akiknek fogalma sincs a történelemről, de azért osszák az észt. Na ezekkel se kell foglalkozni...

2022. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%
31es amúgy hogy hasonlíthatod össze a háborút a coviddal, igen egy vírusnál valóban lehet olyat, hogy nem védekezel annyira, különféle fokozatok előírások amiket betartassz, egy háborúban ahol épületek bombáznak meg embereket ölnek hol vannak ilyenek, erre is hadd ne mondjak semmit, hogy téged minősít, hogy két ennyire különböző dolgot hasonlítassz össze, már itt megbukik a logikád, csak hát annyira szeretnéd elhitetni az emberekkel, hogy te vagy a helikopter, hogy ez se nagyon érdekel téged.
2022. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%
38as és szerinted az érdek miatt akkor normális lesz, amit csinál ? Hitlernek is voltak érdekei meg a náci Németországnak, és akkor ez legitimálja őket arra, amiket elkövettek, Jézusom, azt még te nevezed a másikat ostobának, nem nem aludtam végig a 30 évet tisztában vagyok vele, hogy az Oroszoknak sok minden nem tetszik Ukrajnával kapcsolatban, ahogy az Ukránok is követtek el olyan dolgokat, ami szúrja az oroszok szemét, hozzáteszem valamik jogosan, ettől függetlenül egy ilyen szintű háború, nekem nagyon távol esik a normalitástól, ha számodra ez belefér, egészségedre, de azt ne várd, hogy ezért megdicsérjelek, meg kekszet adjak.
2022. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!