Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most komolyan az a világ...

Most komolyan az a világ legnagyobb problémája, hogy Katarban nem lehet tolni az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés

Egy pár napja másról sem szólnak a hírek csak hogy nem tudom hányan jelentik ki, hogy mekkora hiba volt Katarnak adni a foci VB rendezési jogát, mert nem tartják tiszteletben az LMBTQ emberek jogait.

Németországban is tömegek bojkottálják emiatt a VB-t, de most komolyan ezt nem tudták eddig is? Olyan mintha meglepődnének azon, hogy a nyugati világ buborékán kívül senkit nem érdekel ez az egész és az embereknek egyéb problémáik is vannak, mint az LMBTQ. Úgyis az egész rendezés pénzre ment, nem hiába adták oda az araboknak, most már akkor el kell fogadni, hogy náluk így mennek a dolgok, de a képmutatás az mindig határtalan.



2022. nov. 14. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
29%
Meg vannak bolondulva a nyugatiak komolyan, ez az egész LMBTQ már a legfanatikusabb kereszténységet idézi a Keresztes Háborúk alatt.
2022. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
49%

Nahát az araboknak azt pattoghatnak... Amúgyis a sportról kéne szólnia, de ezek jellemzően ezt is ki akarják sajátítani.

Még mindig nem esett le nekik, hogy ezzel mindig az ellenkezőjét érik el.

2022. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
87%
A legnagyobb probléma az, hogy Katar egyáltalán VB-t rendezhet, és Sepp Blatter Platinival együtt nincsen börtönben. Párját ritkítóan ocsmány korrupció esete forog itt fenn, és ezt mindenki tudja.
2022. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
53%
Lassan már minden a b*zikról szól, nagyon unalmas már a téma. De csinálják csak, ezzel az ellenkező hatást fogják elérni.
2022. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
22%
#4 Pontosan. Én pl. a 2000-es években baloldali liberálisnak számítottam, pár napja elvégeztem egy új politikai tesztet, eredmény: szélsőjobboldal.
2022. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
87%
Itt az egetrengető korrupciórol van szó
2022. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
89%
Igazábol erről is szó van, meg másról is. De egyeseket csak ez érdekel. Másokat, meg más.
2022. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
96%
Egyetlen ilyen cikk se jött még szembe velem, szóval gondolom más oldalakat nézünk.
2022. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

#8

Pedig a 444 is lehozta: [link]

2022. nov. 14. 23:00
 10/88 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudtam, hogy olvasnom kell a 444-et,de akkor egy cikk megjelent erről a 444-en, ha jól sejtem 20-30 másikkal egyetemben, egyik sem a világ legnagyobb problémájáról szólt.
2022. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!