Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most komolyan az a világ...

Most komolyan az a világ legnagyobb problémája, hogy Katarban nem lehet tolni az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés

Egy pár napja másról sem szólnak a hírek csak hogy nem tudom hányan jelentik ki, hogy mekkora hiba volt Katarnak adni a foci VB rendezési jogát, mert nem tartják tiszteletben az LMBTQ emberek jogait.

Németországban is tömegek bojkottálják emiatt a VB-t, de most komolyan ezt nem tudták eddig is? Olyan mintha meglepődnének azon, hogy a nyugati világ buborékán kívül senkit nem érdekel ez az egész és az embereknek egyéb problémáik is vannak, mint az LMBTQ. Úgyis az egész rendezés pénzre ment, nem hiába adták oda az araboknak, most már akkor el kell fogadni, hogy náluk így mennek a dolgok, de a képmutatás az mindig határtalan.



2022. nov. 14. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
57%
#47: Nem tudom, amit belinkeltél, hol cáfolja az általam állítottakat. Tessék: [link]
2022. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
27%

"És milyen szerepben nincs keresnivalója egy afro-amerikainak?"

Artur király, hófehérke, julius ceasar. Achilleus, jaen d arc. Zeus.


Az ha Lupint vagy luke eveshimet(boszorkányok:Roal dahl), vagy a hobbitok kőzül vagy takk barátot (Robin hood) Feketék játszanak, az még ok. De ez ek fenn, azért mégis csak idegesitőek. Is nem nővelik az emberben a feketék elfogadását, hanem erősiti bennük az utálatukat.

2022. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
81%
Az ugye megvan, hogy arthur király, hófehérke, achilleus vagy zeusz nem létező személyek? Elég hülyeségnek hangzik nem létező személyek bőrszínen vitázni. Arról meg nem tudok, hogy caesar, vagy jean d'arc mikor, hol milyen kontextusban volt feketekent ábrázolva, de azt tudom, hogy ettől még nyilvánvaló nekem, hogy fehér volt a bőrszínuk legyen ennek bármi jelentősége is. Szóval ha meg is történt ez, én ezután is nyugodtan fogok tudni aludni.
2022. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
95%
17:49: a kedves válaszoló azt sem tudja, mit fröcsögjön már rasszista indulatában. Mondjuk, Hófehérke tényleg elég hülyén nézne ki négerként. :) Achilleus és Zeusz egy, az imdb-n 4.0-ra értékelt sorozatban volt fekete, szóval az alapból egy eléggé félrement produkciónak tűnik, és nem a színészválaszás miatt.
2022. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
37%

"Arról meg nem tudok, hogy caesar, vagy jean d'arc mikor, hol milyen kontextusban volt feketekent ábrázolva,"

[link]


Én ezt találtam de lehet hogy csak szindarab. De akkor is.


"Az ugye megvan, hogy arthur király, hófehérke, achilleus vagy zeusz nem létező személyek?"


Persze hogy nem léteznek (Bár artur király esetében ez kérdőjeles) de ettől függetlenül történeti és kulturális szempontbol nem ilyenek.


"Elég hülyeségnek hangzik nem létező személyek bőrszínen vitázni."

Itt nincsen vita arról hogy milyen volt a bőr szinűk ez tény. Itt arról van vita hogy helyese csak azért meg változtatni kulurális ikonokat hogy meg feleljen mostani dolgoknak. Nézd az egy dolog ha téged nem zavar, de van olyan fehér akit zavar ha csak azért hogy meg feleljen mostani eszméknek át változtatnak egy fehért feketévé. Már mint ha reprezentálni akarják a feketéket akkor csináljanak saját karaktert mint Pl. a fekete párduc. Vagy Vaiana a disneytől. Vagy ann bunchoj amphibiábol.

2022. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
94%
A fehér Jézus is zavar embereket, mivel egy közel keleti zsidó a 0. Század környékén kizárt, hogy feherboru lett volna. A világon minden úgy működik, hogy akinek ahogy tetszik úgy ábrázolja. Az meg, hogy történelmi alakokat hogy ábrázolnak, a művészetek mindig is ujragondoltak dolgokat. Nem fogok elmenni a színházba egy Rómeó és Júlia ujragondolasra, mert nem érdekel, de ennyi. Ha nem érdekel nem nézem meg és nem foglalkozok vele.
2022. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, engem az is zavart volna, ha Sandokant egy árja német játszotta volna, pláne, ha minden filmben minden karaktert ők játszottak volna.
2022. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
91%
19:49: az a nagy helyzet, hogy Sandokant is játszották fehérek: Luigi Pavese és Steve Reeves. :D
2022. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
0%
#58: De nem árják.
2022. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
52%
Ja és reklamáltak is érte az őslakosok.
2022. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!