Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most komolyan az a világ...

Most komolyan az a világ legnagyobb problémája, hogy Katarban nem lehet tolni az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés

Egy pár napja másról sem szólnak a hírek csak hogy nem tudom hányan jelentik ki, hogy mekkora hiba volt Katarnak adni a foci VB rendezési jogát, mert nem tartják tiszteletben az LMBTQ emberek jogait.

Németországban is tömegek bojkottálják emiatt a VB-t, de most komolyan ezt nem tudták eddig is? Olyan mintha meglepődnének azon, hogy a nyugati világ buborékán kívül senkit nem érdekel ez az egész és az embereknek egyéb problémáik is vannak, mint az LMBTQ. Úgyis az egész rendezés pénzre ment, nem hiába adták oda az araboknak, most már akkor el kell fogadni, hogy náluk így mennek a dolgok, de a képmutatás az mindig határtalan.



2022. nov. 14. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
0%
#40: Nem láttam még mozifilmet vagy sorozatot, amiben a Fidesz keresztény-konzervatív ideológiát nyomatna.
2022. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
96%

#41

Elxrutuk, Blokád mind mind fideszes propagandafilm.

2022. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
97%
Most egyébként arra célzol, hogy feketének lenni politika vagy mi? Tudod az USA-ban élnek feketék, kapaszkodj meg, de egy ázsiai filmben főleg ázsiaiak lesznek.
2022. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
0%

#42: Majd akkor szólj, ha minden filmben fideszes propaganda megy, mert jelenleg a woke propaganda mindben benne van.


#43: Politika akkor, amikor olyan szerepekbe nyomják bele őket, amikben semmi keresnivalójuk, vagy amikor csak azért rakják bele őket, hogy legyen a filmben néger is. A melegekkel ugyanez a helyzet.

2022. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
96%

És milyen szerepben nincs keresnivalója egy afro-amerikainak? Hadd tippeljek, ha nem gyapotszedő néger, akkor csak politika.


Lehet nehéz feldolgoznod, de az USA városi lakosságának 20-25%-a fekete. Tehát egy városban játszódó amerikai filmben minden 4. embernek feketének kellene lennie, hogy reális állapotot mutassanak. Maximum ennél nagyobb aránynál lehetne bármiféle felülreprezentációról vagy hasonlóról beszélni, ezzel szemben te néha látsz egy-egy fekete karaktert és már emiatt is hisztizel. Miközben abból indultál ki, hogy úristen minden filmben melegek vannak és ezt fél perc volt megcáfolni.


Mutass rá a mozikban játszódó filmekre, ahol túl sok a néger, vagy érvelj, hogy mi alapján került be valaki szükségtelenül négerként, csak a "politika" miatt.

2022. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
0%
#45: 10%-a fekete az USA lakosságának, de már van néger hableány is, mert az woke, trendi. Persze arról nem készülnek filmek, hogy 10-szer annyi erőszakos bűncselekményt követnek el fehérek ellen, mint fordítva, mert az már nem lenne woke, trendi.
2022. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
95%

Az USA lakossága egyenlő az USA városi lakosságával szerinted? Én városi lakosságról beszéltem. Nem mintha minden 10. karakter fekete lenne az USA filmekben, még attól az aránytól is messze vagyunk és nem a feketék javára.


A bűnügyi statisztikák pedig nem támasztják alá, hogy 10-szer annyi bűncselekményt szenvednének el fehérek feketéktől, mint fordítva.


[link]

[link]

2022. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 steven95 ***** válasza:
95%
#46 nem is értem, hogy annyian vagytok sok minden ellen, hogy ninccs titeket kiszolgáló filmstúdió... Nálatok nem megy hogy összedobjatok pénzt a saját ideológiátok propagálására, vagy az vót má, s nem piacképes?
2022. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
0%
#48: Épp most szűnik meg a b*uzi Superman képregény, mert nem vették elegen, szóval hagyjuk, kinek az ideológiája nem piacképes.
2022. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 steven95 ***** válasza:
95%
Te sírsz, nekem semmi bajom semmivel.
2022. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!