Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ lobbi újabb győzelme...

Az LMBTQ lobbi újabb győzelme a női nem felett?

Figyelt kérdés

Megnyerte a 2023-as szépségversenyt egy 160 kilós, csüngőhasú, tokás "transz nő".

Örömkönnyek:

https://www.youtube.com/shorts/RpD9hCJBmFU


Puzsérék beszélnek róla:

[link]


Szép új világ?



2022. nov. 16. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
37%

"Jó lenne, ha a sok protofasiszta kis incel pöcs leállna már végre a transzoktól való picsogással, mert SENKIT nem érdekel a téma."

Hát azért téged érdekel.

De honnan veszed hogy incel? Csak mert zavarja hogy valakit "toleranciábol" gyöztesnek kiálltanak ki, is ezzel elveszik másoktól a győzelmet 0 munkával.


Már mint politikai oldaltól függetlenül ez pont az az eset amikor valaki olyasmi miatt kap érdemet aminek ahhoz az érdemhez semmi kőze.

2022. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:

5; tehát mivel "csak" egy helyi szépségversenyt nyert meg a rusnyadék férfi, így teljesen rendben van a dolog, igaz? Egy kisvárosban nyugodtan lefuthatja az átműtött férfi a női versenyzőket, kit érdekel az onnantól?

7; mégse került el a hír, hiszen itt vagy és kommentelsz.

2022. nov. 16. 10:46
 13/77 A kérdező kommentje:

Jó ez a cikk amúgy, 5-ös személyében itt is megjelent a "deezcsakegykisváros" típusú kommentelő.

[link]

2022. nov. 16. 10:51
 14/77 A kérdező kommentje:

"de aggodalomra semmi ok, hiszen a Miss Universe épp most került egy transznemű vállalkozó kezébe"


Érdekes.

2022. nov. 16. 10:54
 15/77 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező miért ha az átműtött férfi úgy néz ki mint egy fullos nő akkor nem mindegy ? Mármint szupermodellek nagy része plasztikázott, akkor most nem mindegy hogy egy plasztikázott férfi aki úgy néz ki vagy egy plasztikázott nő nyeri meg ? Mint írtam nekem nem azzal van bajom h transz hanem hogy nem szép, megnéztem képeket ahol a többi lánnyal van, mindegyiknek sokkal szebb arca van, attól függetlenül hogy teszem azt ők is transzok e vagy nem. Te viszont annyira lovagolsz azon, hogy transznemű hogy van egy olyan érzésem hogy transzfób vagy szóval kicsit vegyél vissza.
2022. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:

"Kérdező miért ha az átműtött férfi úgy néz ki mint egy fullos nő akkor nem mindegy?"

Szerinted ez "fullos" és "nő"? :D

Amúgy nem, nagyon nem mindegy. Az sem oké, hogy nőknek rendezik és újfent egy pasi nyeri meg, de az meg pláne nem, hogy a dagadék nyugodtan zabálja két pofára a hamburgert meg a kólát, miközben szerencsétlen lányok meg koplalnak, edzenek, hogy aztán a senkiházi elvigye előlük a semmiért az öszöndíjat. Ez ma amerika meg az LMBTQ-gender lobbi.

2022. nov. 16. 11:28
 17/77 anonim ***** válasza:
93%
Mandiner? kösz, nem alacsonyodom le erre a szintre. De megerősítetted a megérzésem.
2022. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ezzel a versennyel és eredményével én sem értek egyet és ha valóban csak azért nyerte meg mert transznemű az is a dolgok túltolása, mert mint írom harmadjára nem szép, a többi lány sokkal szebben nézett ki. Ettől függetlenül ha valóban egy szép transznemű nő nyerné meg azzal nem lenne gondom, meg alapból a transznemű emberekkel se mert ha nem mondanák ki róluk hogy transzneműek, te az életben meg nem mondanád róluk, szóval nemtudom mitől érne kevesebbet egy transznemű nő mint egy nem transznemű, nyilván meglehet róla mondani vizsgálatokkal a szervezete alapján h eredetileg nem nőnek született, de bakker ha teljesen olyan mint egy nő vagy fordítva akkor számít ez bármit is :D ? Viszont mint írtam itt nem érzem jogosnak a győzelmét, de ha cisznemű lány lenne is ugyanezt mondanám egész egyszerűen szerintem se az arca nem szép alakja sem tetszik és nem is csinos szerintem, míg a többi résztvevő lány igen.
2022. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
95%
De pl ott van az új Hellraiserben szereplő színésznő na ő pl elég szép szerintem.
2022. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, milyen "szép" transznőkről beszélnek itt egyesek, amikor azok férfiak. Nem érdekel, mennyire tudják nőnek tettetni magukat, ha egyszer nem azok. Azon kívül, mindegyiken mindig érezni, látni, hogy nem nő, akármennyire jók is a plasztikai sebészei, és akármennyi hormont töm is magába.
2022. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!