Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ lobbi újabb győzelme...

Az LMBTQ lobbi újabb győzelme a női nem felett?

Figyelt kérdés

Megnyerte a 2023-as szépségversenyt egy 160 kilós, csüngőhasú, tokás "transz nő".

Örömkönnyek:

https://www.youtube.com/shorts/RpD9hCJBmFU


Puzsérék beszélnek róla:

[link]


Szép új világ?



2022. nov. 16. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:
18; én meg azt mondom, hogy mindenki ott versenyezzen, aminek születik. Vagy ha neki ez derogál, akkor rendezzenek külön transz versenyt, bánom is én. De ami itt zajlik az csak az elmeháborodottaknak tetszik, és ehhez nem kell de jobb vagy baloldali embernek lenni, elég csak normálisnak.
2022. nov. 16. 13:16
 22/77 anonim ***** válasza:
72%

"nem kell de jobb vagy baloldali embernek lenni, elég csak normálisnak."

Milyen kár, hogy pont neked nem sikerül ez.

2022. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
Gyorsan elfogynak nálatok az érvek.
2022. nov. 16. 13:23
 24/77 anonim ***** válasza:
97%
21 kérdező nekem azzal sem lenne bajom ha külön verseny lenne transznemű embereknek végülis akár ez egy kompromisszum is lehetne, bár szerintem ez megkülönböztető valamennyire, mint írtam az én szememben a transznemű emberek miután át lettek operálva is az ellenkező nemnek számítanak, tehát egy transznő az nőnek számít nálam egy transzférfi férfinak, de ez az én véleményem, ezért írtam h a transzneműeknek külön rendezett verseny nektek lehet egy jó kompromisszum lenne, nekem mondjuk kicsit kirekesztő.
2022. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 A kérdező kommentje:
24 ennyi erővel kirekesztő egy női szépségverseny is, amin nem vehetnek részt férfiak... ööö, várjunk csak. :D
2022. nov. 16. 13:46
 26/77 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is az a véleményem, hogy indítsanak külön transz szépségversenyt, aztán kész. De ne akarjanak már lenyomni a torkomon egy női szépségversenyen egy született férfit. A többség úgyse fogja soha elfogadni őket nőként.
2022. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
89%

"a dagadék nyugodtan zabálja két pofára a hamburgert meg a kólát, miközben szerencsétlen lányok meg koplalnak, edzenek, hogy aztán a senkiházi elvigye előlük a semmiért"

Miért koplalnak? Miért szerencsétlenek? Saját akaratukból csinálják? Hogy függ össze a nemével a táplálkozása? Szépnek lenni nem ugyanaz, mint vékonynak.

2022. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
96%

Képzelem, hogy toporzékoltak a nők, hogy nem ők nyertek!

Szerintem nagyon rendes tőled ez a mély együttérzés, teljesen igazad van! Magyarország a magyaroké, a női

Szervezz tiltakozó tüntetést az USA nagykövetség előtt!

Bojkottáld az amerikai termékeket, és szólítsd fel erre Orbánt is, hogy egész Magyarország bojkottálja azt, mert ez felháborító, és persze rendelje be az USA nagykövetét, és hordja le a sárga földig, hogy micsoda világ van náluk, hogy képzelik ezt! Még azt se tudják, hogy az apa férfi, az anya nő!

2022. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
5%
Mikor indulnak nők férfiak versenyében
2022. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

"Szépnek lenni nem ugyanaz, mint vékonynak."

Íme a megfejtés arra, hogy miért kelleen szépnek látni a csüngőhasú tokás férfit, aki nőnek képzeli magát.

Érdekes, hogy Orbánnál állandóan megy a dagadtozás, köpcösözés, ilyenkor viszont hirtelen ez az új szépségideál :D

2022. nov. 16. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!