Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ lobbi újabb győzelme...

Az LMBTQ lobbi újabb győzelme a női nem felett?

Figyelt kérdés

Megnyerte a 2023-as szépségversenyt egy 160 kilós, csüngőhasú, tokás "transz nő".

Örömkönnyek:

https://www.youtube.com/shorts/RpD9hCJBmFU


Puzsérék beszélnek róla:

[link]


Szép új világ?



2022. nov. 16. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
94%
#60: A pszichológusok és a pszichiáterek nem értenek egyet veled. Neked amúgy van ilyen irányú végzettséged, hogy ezt ennyire biztosan állítod? Mellesleg szerinted azok az emberek is mentálisan betegek, akiken plasztikai műtéteket hajtanak végre?
2022. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
0%

#61: "A pszichológusok és a pszichiáterek nem értenek egyet veled."


Már amelyik. A többi meg úgyse tehet semmit, mert tönkreteszi a lobbi.

2022. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
91%
#62: Úgy gondolod, hogy ha valamiben nem értesz egyet a szakemberekkel, azt egyszerűen lesöpörheted azzal, hogy összeesküvés-elméletet kiáltasz? Mellesleg az 58-as hozzászólásomra nem reagáltál.
2022. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
56%

"És ki a fene mondta hogy a tudatunk miatt módosult a testünk ?"


Te:


"de az emberi tudat olyan bonyolult dolog, amihez hasonlóval eddig nem találkoztunk az univerzumban, és eljutott az evolúció során arra a szintre, hogy felülemelkedjen a biológia testén, és módosítsa azt."


"már az hogy beakarod festeni a hajadat egy ilyen dolog hiszen a tested nem fog hirtelen szőke hajszálakat növeszteni, hiába szeretnéd, de attól még tudsz gondolkodni róla és eltudod képzelni a dolgot, és ha van lehetőséged meg eszközöd rá befogod festeni,"


1. A hajfestés, és az hogy hormonális szinten (vagy ahogy te reméled, teljes szinten) nem ugyan az, még hasonlatnak sem.


Ezért örülők hogy van bal és jobb oldal, mert mind a kettő ellensúlyozza a másik hülyeségét.


A baloldal ellensúlyozza a jobboldal olyan szintű bigottságát hogy mondjuk a nők csak szüljenek.


A jobboldal meg a baloldal olyan szintű hülyeségeit, amikor ugy akarnak testet cserélni mintha a hajukat festenék más szinre.


2. Akkor is csak kivűl változik. Ha aranyszinűre fested az ezüstőt, az akkor is ezüst marad.


"Igen, de mi most a társadalmi nemről beszélünk."

Bocs én azt hiszem félre értettem valamit. EZ a társadalmi nem?! Hogy hormonálisan újtestet csinálsz? Én azt hittem hogy társadalmi nem az hogy ruha, név, viselkedés.

"Ha szembejön valaki az utcán, nem a biológiai neme fog érdekelni."

Engem sem érdekel ha csak találkozom vele az utcán. De ha elkezd kampányolni meg tankönyveket csinálni és le transzofobozni akkor azért hagy szóljak már néhány szót.

"Gondolom, senkinek sem akartál még belenézni a bugyijába, vagy senkitől sem kértél DNS tesztet, hogy megbizonyosodj róla, hogy „biológiailag” is nő-e az illető."

Persze hogy nem néztem meg ilyen szinten senkit sem.

"Ha ágyba viszed, az más téma, de most itt nem erről van szó."

Igazábol engem azért most ez is érdekelne hogy honnan fogom tudni valakiről hogy nő vagy férfi?

"Ha valaki úgy néz ki, mint egy nő és úgy viselkedik, mint egy nő, akkor az az én szememben nő és kész, nincs több kérdés."

Tegyed. De akkor én tehetek ugy mint ha nem nő lenne?


"De még mielőtt megkapnám, hogy de igen, ezek a mesterségesen bevitt hormonok hatására alakulnak ki, hadd kérdezzem meg: ha egy XY kromoszómájú, interszex embernek női nemi jegyei alakulnak ki, teljesen nőnek néz ki, nőként viselkedik és az identitása is női, akkor ő a te szemedben nő vagy férfi? Hiszen a „biológiai neme” alapján, ami szerinted a kromoszomális nemet jelenti, férfinek számít."


Férfinak. Egy testi rendelenességgel született férfinak a szememben, aki erről nem tehet semmit mert nem ő akarta ezt. Persze nem vinném el focizni meg ilyenek, de adtól függöen férfinak tartóm. Ha van valami nő neve vagy mije azon hivom. De nem fogom azt mondani hogy nő. Nem fogom a szemébe mondani hogy nem az, max ha meg kérdezi.



De ez miért kérdés?

2022. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
91%

#64: A társadalmi nem arról szól, hogy hogyan jelenünk meg a társadalomban. Ha én borostával, férfias arccal, szoknyában kimegyek az utcára, akkor te egy nőt, vagy egy női ruhába öltözött férfit fogsz látni? Mellesleg nem csak azért akarunk tranzicionálni, hogy más emberek az adott neműként lássanak minket, hanem azért is (sőt, leginkább azért), mert mi így érezzük jól magunkat.

Tankönyveket azért csinálnak, mert a gyerekeknek joguk van megismerni, hogy léteznek olyan dolgok, mint az interszexualitás és a transzneműség. De azért ezt ne úgy képzeld el, ahogy a kormánypropaganda érzékelteti, hogy egy random transznemű ember ír egy könyvet, amit másnap kötelező olvasmányként tesznek a gyerek elé, mert ez olyan nyugatos meg woke. Ha a transz nőket férfiaknak hívod, akkor meg le foglak transzfóbozni, mert ez pontosan transzfóbia. De emiatt ne érezd szarul magad. A fóbia nem más, mint egy irracionális félelem valamitől, amit nem ismerünk.

Ha egy transz illetőt az ágyba akarsz vinni, el fogja előtte mondani, hogy mi a szitu, hidd el. Ha esetleg mégsem és jó volt... akkor nem mindegy? Úgysem tudod meg. 😄

"Tegyed. De akkor én tehetek ugy mint ha nem nő lenne?" Tehetsz, persze. De ha nem tudod, akkor jó eséllyel nem mondod meg róla, hogy transz. Itt én egy kis ellentmondást érzek az előző kérdéseddel.

Az interszexualitással kapcsolatban olvasd el ezt a cikket: [link] Szerinted ő férfi? És ha ő maga sem tudná, hogy interszex, akkor is a férfi kategóriába esne nálad? Honnan tudnád, ha egyszer ő maga sem tud róla? És egyáltalán miért számít ez ennyire?

Jó kérdés, hogy miért kérdés. Én inkább azt kérdezném, hogy miért ennyire fontos számodra a másik ember kromoszomális neme. Számít valamit?

2022. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
64es xdd és itt még mindig hol írom hogy a tudatunk miatt módosult a testünk ? Igen az elme bonyolultabb mint a tudat, és ezt használva módosítani tudja a testet, azzal hogy tudatosan megváltoztat rajta dolgokat pl az előbb említett hajfestés, vagy hormonokat vesz be gyógyszereket hoz létre stb. Sehol nem írtam h a tudat miatt alakult ki az evolúció mivel ez ellentétes dolog lenne az evolúció során alakult ki a tudat, ami képes módosítani az evolúciót különféle dolgokkal, az ember mindenbe beavatkozik mert megteheti a természetbe, saját magába, az űrbe megy ki stb, és ez mind annak köszönhető mert tudatos lények vagyunk ha még most se tudod felfogni amit írtam akkor nemtudom mit csinálni. Az meg hogy a jobboldal egyensúlyozza azt, hogy emberek éljenek a technológia lehetőségével és módosítsák a testüket segítsenek magukon. Nem ezzel a fejlődés változás útjába állnak a mostani jobboldal az az amelyik régen azok voltak akik magyaráztak a gyógyszerek ellen tűzzel vassal, akik akkor is sámánokat hívtak valakihez mikor az orvostudomány már tartott ott hogy meggyógyítsa és elmebetegnek sátán imádónak hívták a tudósokat és azokat akik mellettük álltak, mert megalapítottak tényeket, ez most a jobboldal :).
2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
56%

"A társadalmi nem arról szól, hogy hogyan jelenünk meg a társadalomban. Ha én borostával, férfias arccal, szoknyában kimegyek az utcára, akkor te egy nőt, vagy egy női ruhába öltözött férfit fogsz látni?"

Egy biologiai férfit, egy a társadalom által nőiesnek hivot ruházattal (A mi társadalmunké, hisz más társadalmakban a szoknya az férfi ruha)


"Mellesleg nem csak azért akarunk tranzicionálni, hogy más emberek az adott neműként lássanak minket, hanem azért is (sőt, leginkább azért), mert mi így érezzük jól magunkat."


Dehát akkor jól tudjátok érezni magatokat ugy hogy én nem fogadom el? Elég ha a saját magatok elfogadjátok is ezért nem csesztetnek titeket?


"Tankönyveket azért csinálnak, mert a gyerekeknek joguk van megismerni, hogy léteznek olyan dolgok, mint az interszexualitás és a transzneműség."


Engem nem az zavar hogy tudatják velük hogy vannak ilyenek, pont ezért támogatom a mese ország mindenkiét. Engem az zavar ha azt mondják hogy ez normális. Holott még szerintetek is azért van mert "Valami miatt máshogy alakul ki ahogy elvárható lenne".


"Ha a transz nőket férfiaknak hívod, akkor meg le foglak transzfóbozni, mert ez pontosan transzfóbia. "


Nem az mert "A fóbia nem más, mint egy irracionális félelem valamitől, amit nem ismerünk." Én nem félek a transzoktól csak nem hiszem hogy azok amik nem.

De amugy meg hogyan vártok elfogadást ha ilyen jelzőkkel bélyegeztek meg másokat akik nem értenek veletek egyet? Nem gyülöllek, nem akarlak meg gyözni csak azt akarom hogy hagyál békén. Nem vagyok olyan mint a többi fideszes, ha meg szavazzák az emberek hogy transznők neme legyen feltüntetve mittoménhol legyen. Igy müködik a demokrácia. Meg ugy hogy tiszteletben tartod a másik nézetét is nem egy fóbiának tartod.


"Az interszexualitással kapcsolatban olvasd el ezt a cikket: [link] Szerinted ő férfi? És ha ő maga sem tudná, hogy interszex, akkor is a férfi kategóriába esne nálad? Honnan tudnád, ha egyszer ő maga sem tud róla? És egyáltalán miért számít ez ennyire?"


Igen. Igen. Onnan hogy én nem szenvedek ebben a betegségben és test kép zavarban mint amiben ő.


"Jó kérdés, hogy miért kérdés. Én inkább azt kérdezném, hogy miért ennyire fontos számodra a másik ember kromoszomális neme. Számít valamit?"


Csak szeretném ha az emberek nem az érzelmeik alapján állapitanák meg a valóságot. Hogy ne azért nevezzünk valakit nőnek mert azt akarja, hanem azért mert az. És hogy ne nevezzenek mentális betegnek ezért. Nem azt akarom hogy ne házasodhassanak államilag a melegek, vagy hogy ne mondjuk el a gyereknek hogy vannak. Nem azt akarom hogy kényszer gyogykezeljenek transzokat meg másokat (Ez amugy sem müködik)

2022. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
52%
Én is az előttem szólóval értek egyet. Úgy gondolom, a társadalom érdekében kellenek korlátok, de én se akarok kényszergyógykezeltetni transzokat. Mint ahogy más mentális bajt se. Viszont azt se gondolom, hogy el kéne ismernem, hogy ez teljesen normális, vagy hogy ők nők, akkor is, ha férfinak születtek.
2022. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
94%
De könyörgöm ha azt a férfit átoperálják, és hormon kezelést kap az már nem lesz férfi xd, azt fogjátok fel h az hogy férfi vagy nő valaki ez csak biológiai tulajdonság nem ez határozza meg magát az embert, ha képesek leszünk arra hogy megváltoztassuk ezt a biológia tulajdonságot akkor mi lesz? Mármint ha annyira hogy soha a büdös életben nem fogod tudni megmondani róla hogy ő eredetileg férfi volt és nőként él akkor sem ismered el nőnek csak azért mert férfiként született, hiába viselkedik nőként hiába soha az életben nem lesz megmondható róla hogy eredetileg másmilyen nemű volt :D ? Még mindig nemértitek hogy az ember sokkal összetettebb lény annál mint a biológiai neme.
2022. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
0%
#69: Te nem érted meg, hogy nekünk, és feltehetően az emberek többségének a biológiai nem számít a nemnek. Bármit csinálhat, sose fogjuk nőként elfogadni. Éljen, ahogy akar, nem akarok beleszólni senki életébe, de azt ne várja el tőlem, hogy nőnek tartsam. Mert a száraz tények azok, hogy ő egy férfi, aki különböző módszerekkel igyekszik minél inkább nőnek látszani, de attól még nem az.
2022. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!