Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ lobbi újabb győzelme...

Az LMBTQ lobbi újabb győzelme a női nem felett?

Figyelt kérdés

Megnyerte a 2023-as szépségversenyt egy 160 kilós, csüngőhasú, tokás "transz nő".

Örömkönnyek:

https://www.youtube.com/shorts/RpD9hCJBmFU


Puzsérék beszélnek róla:

[link]


Szép új világ?



2022. nov. 16. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
28%
#50 mármint úgy érted hogy magát nőnek tettető férfihoz
2022. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
71%
De pont ezt mondom 70es hogy ha a tudomány eljut arra a szintre hogy a biológiai nem teljes mértékben megváltoztatható legyen olyan szinten mintha valóban nőnek született volna eredetileg is akkor sem fogod annak elismerni hiába változott meg a biológiai neme :D ? Még mindig nemérted h az emberi test egy biológiai tulajdonsága az embernek, mondjak még hajmeresztőbb dolgot, ha képesek lennénk az idegi neurális jeleinket és a teljes agyműködést megérteni átlehetne vinni a tudatot egy másik testbe azt fogd már fel hogy van a tudat és van a tested a tudatod te magad vagy, az határoz meg téged de te attól még nem a tested a csontvázad vagy, mert a tudat és a tudatos gondolkodás egy olyan tulajdonságot adott az embernek amivel képes önmagát teljesen elkülöníteni mindentől a saját testétől is. Az hogy te ezt nemérted és nem tudsz rajta gondolkodni az a te bajod más meg igen sőt valaki képes gondolkodni az univerzumban lévő atomok számáról, csak attól hogy te nem vagy képes rá ne szólj akkor bele. Oké ne fogadd el őket ne értsd meg amit írok, viszont akkor ne is szólj bele és ne írd le a véleményedet mert a véleményed egészen addig lesz mérvadó amíg nem cáfolható onnantól kezdve értelmét veszti, márpedig a szakemberek véleménye az emberi agyról és személyiségről egyelőre az én pártomon áll ez a helyet.
2022. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
19%
#72: Butaság. Az emberi tudatod, személyiséged nem csak az agyadban van.
2022. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
71%
73as xd akkor hol máshol ? Talán a lábadba ?
2022. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
0%

#72


HA! eljut. És ha nem? Mert mondjuk a tudománynak lesz fontosabb dolga is mint emberek lelki világát óvni?


Én nekem hidd el elég jó képzelő erőm van. Simán bele tudom magam képzelni más emberek helyzetébe. Napóleonéba, Petőfiébe, de ettől még nem leszek se Napóleon, se Petőfi.

Valamennyire egy transz szemével is tudom látni a saját helyzetét. Viszont van különbség egy hibásan született és egy átlag ember között.

És amúgy szerintem a legtöbb plasztikai műtét a rossz önkép miatt jön létre. Sok olyan van amikor amúgy gyönyörű lány változtat magán valamit pedig semmi baj nincs vele. Ehhez hasonlóan egy semmi biológiai hibával nem rendelkező ember nővé operálása is butaság számomra. Főleg amikor tini:D

Tombolnak benne az érzelmek. Egyik nap szereti másik nap gyűlöli. Hol ezt hol azt akarja. De biztos tök jó ötlet lenne egy visszafordíthatatlan dolgot megengedni neki.


De vissza térve a plasztikára. Van olyan ember akinek szüksége van rá. Mondjuk egy tűzben össze éget a bőre vagy eltorzult az arca egy balesetben. Ehhez hasonlóan aki "hibásan" született neki kifejezetten ajánlott a hormon terápia és a műtétek. Neki ez hasznos és segít rajta.


Persze jó. Tegyük fel hogy a tudomány valahogy megoldja hogy nő legyél olyannyira mintha kezdetektől az lettél volna. Ebben az esetben legyen. Elfogadnám hogy ő nő.

A tudat átültetés pedig nem hiszem hogy működne. Ha képesek is lennénk az agyban lévő neuronokat pont úgy rendezni mint ami eredetileg volt akkor is csak egy klónt kapnánk.

2022. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
91%
75 elég korrekt választ írtál eltudom fogadni az érveidet és hogy te így látod. A tudatátvitel ha egyáltalán megvalósítható az egyik legbonyolultabb dolog lenne a világon nyilván mindenki találgat mi lenne az eredmény stb, majd meglátjuk mit hoz a jövő, én bízom benne hogy lehetséges átvinni úgy a tudatot hogy azzal ne öljük meg az eredeti egyént.
2022. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
0%
#74: Már hosszú ideje folynak kutatások, hogy kiderítsék a bélflóra, az idegrendszer és az immunrendszer kapcsolatát, ugyanis ezek nagyon komplex összefüggésben állnak egymással. Ezt szerintem sosem fogják tudni megfejteni teljesen, bár már önmagában az agyat sem. De a lényeg, hogy nem az agyad az egyedüli, ami meghatározza a tudatod, személyiséged.
2022. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!