Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a fajta érzékenyítés nem...

Ez a fajta érzékenyítés nem valami nagyon rossznak a kezdete?

Figyelt kérdés

[link]


Aki van annyira elborult, hogy semmi rosszat nem lát a BDSM szerkós plüssfigurákban, amikkel a gyerekeket jatsszatják, ott van elrejtve a képeken egy bírósági ítélet szövege, ami egy pedofíliát legitimáló rendelettel zárult.

Ez az újabb lépcsőfok ebben a lobbiban?



2022. nov. 27. 20:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
64%
Látom a kérdezőnek kezd forró lenni a talaj...
2022. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit képmutató, vsz. ismerték már korábbról ezt a set designert, ezt a céget. Bár én korábban végignéztem a YouTube csatornájukat, és ott nem volt senki igazán szexuális, pláne pedofil.
2022. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

21: ok, akkor mondjuk ki. Te nem látsz pedofílirát abban, hogy BDSM szerkókban öltöztetett babákkal játsszatnak kiskorú gyerekeket, továbbá el van rejtve a képen egy pedofíliát támogató kis irat.

Jól mondom? Számodra ez nem pedofília, illetve nem látsz ebben semmilyen problémát. Vallj színt!

2022. nov. 28. 21:48
 24/49 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy az érzékenyítéshez meg az lgbtqai+-hoz hogy jön az, hogy bdsm szerkós játékokkal játszatják a gyerekeket elég szomorú, hogy manapság érzékenyítés meg felvilágosítás címszó alatt szexualizálják a gyerekeket ráadásul a "fejlődő nyugaton" ezt 4-10 éves gyerekeknek mutogatják.
2022. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

24: akkor mutatom, hogy hogy jön mindez az LMBTQ-hoz:

[link]


És mielőtt jönne a szöveg, hogy de ez külföldön van csak, tessék a magyar LMBTQ oldal, ahol igencsak elfogadónak tűnnek a szegény elnyomott perverzekkel szemben:

[link]

2022. nov. 28. 23:05
 26/49 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Dehát azért mert az lmbtq fel borobálja karolni a bdsm-et, ez a kampány egy LMBTQ propaganda?


Csak mert igy még mindig nem világos valami.

Ha annak szánták miért nem védekeztek ezzel?

2022. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

26:

2021-ben egy LGBTQ fotóversenyen ez a kép nyert:

[link]


Egy kislány BDSM arcok gyűrűjében. Kell magyaráznom a további összefüggéseket?

2022. nov. 29. 00:08
 28/49 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező összekötötte a szálakat, lebuktunk!
2022. nov. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Érzékenyítés? Minden körben botrány van ebből. Senki nem adja a pénzét ehhez. Elrontotta nagyon ezt a divatmárka.
2022. nov. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

#25

[link]

[link]


Hát ők maximum a kukit szeretik, de hollandoknál sose lehet tudni. Ők úgy járnak ki ezekre a fesztiválokra, mint itthon más a tűzoltó napra.

Továbbra is áll a részemről, hogy nem illik összemosni a pedofilizmust egyéb eszmékkel, identitásokkal.


Amúgy vannak itt tök jogos kérdések. Nem kell mindent az elfogadás nevében elfogadni. A Balenciaga pedofil vagy az alvállalkozó hibázott? Kell-e latexgatyás felvonuló a pridera? Kell-e pride? Szülőként hagynád-e, hogy bőrszerkós palikat lásson a kisgyereked?

Ezeket külön-külön feltéve valószínűleg több olyan választ fogsz kapni, ami a véleményedhez valamivel közelebb áll. Annak nincs értelme, hogy olyan embereket vádolsz pedofilizmussal, akik jó eséllyel nem azok.

2022. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!