Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Amerikában jobban...

Szerinted Amerikában jobban élnek az emberek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 19:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm 4 éve él kint.

Ha a létbiztonságot nézzük, akkor jobb kint, de tesóm valamit nagyon nem szeret ott az emberekben.

Azt mondta, a magyarok egészségesen betegek, az amcsik betegen betegek.

2009. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyik filmben mutattak egy pasit aki lecsúszott, és az annyit jelentett, hogy olyan cuccai (kocsi, lakás) volt mint itt a nagyon gazdagoknak.
2009. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%
2008-12-26 15:43 amcsik nem azok a lenézőek, és legtöbb magyar sincs képben, hogy mi a hézag egy egy afrikai kis országban, mint ahogy az amcsik se vágják, itt mi van.
2009. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy a háziorvos csak megkérdezi mi a bajod az átszámítva kb 16 ezer ft.
2009. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
95%
Az amerikai egy hihetetlen kedves, segitokesz nep, nem nez le senkit es kenyelmesen, jol elnek. Persze mint sehol sem, ott sincs kolbaszbol a kerites..mindenert meg kell dolgozni. De ott tenyleg lehet egyrol a kettore jutni nagyon rovid ido alatt. Szerintem egy hihetetlen jo orszag tele lehetoseggel..en nagyon szeretem.
2009. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
96%

amcsik általában tök nyitottak, egyik lány magyarul tanul és mikor beszélt velem, kijavítottam a mondatait segítőkészen, utána mondták, mikor jeleztem engem nem javít ki egy amcsi se, pedig rossz az angolom, hogy az tök nem szokás, mert megszokták, hogy sokan rosszul beszélik a nyelvet többi amcsi ismerősöm is olyan, hogy nem javít ki.

aki szerint az amcsik lenézőek, az szerintem saját magáról mond véleményt, mert szerintem p lenéz más kultúrákat.

2009. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

23.20-as válaszadó.

Amit segédmunkával 3 óra alatt megkeresel.És ott az mondható szegénynek, -ahogy egy kedves tárunk írta- akinek 2 autó helyett csak 1 van, vagy 15 milliós helyett csak 5 milliós.

2009. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!