Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olyan, hogy "ukrán" egyáltalán...

Olyan, hogy "ukrán" egyáltalán létezik? Vagy csak vidékies oroszok akik utálják Moszkvát és imádják a Nyugatot?

Figyelt kérdés

Mész Ukrajnában és mindenki oroszul beszél, a magazinok, újságok oroszul vannak stb. Csak a hivatalos állami médiában hallasz ukrán nyelvet. Zelenszkij is csak felnőtt korában tanulta meg.


Megkérdezed, hogy mi az ukrán kultúra egy ukrántól, ugyanúgy az jön, hogy borscs, medve, kemény telek, sapka-usánka, csak hozzáteszik, hogy mennyire gyűlölik az oroszokat.


A nyelvük, az ukrán se tűnik valami egyediségnek, csak egy természetes átmenetnek az orosz és a lengyel között, ahogy annó a két nép perifériaterületein élő középkori parasztok beszéltek.



2023. febr. 19. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
74%

Ameddig magukat így definiálók vannak, addig igen!

Amúgy korábban valóban alig volt különbség, most már ez az orosz támadás örökre megteremtette az ukrán nemzetet.

2023. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
25%
#1 Akkor hamar menni is fog az ukrán nemzet a süllyesztőbe, mert ezek szerint arra alapul az ukrán nemzettudat, hogy imádjunk háborús bűnös nácikat (pl. Banderát), próbáljuk meg ciánnal kiírtani a magyarokat és lövöldözzük Donbaszban az oroszokat.
2023. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
73%
2! Az oroszhirek.hu egyik szerkesztöjét tisztelhetjük benned?
2023. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 Molyember ***** válasza:
66%
De ha nem létezik, akkor Putyin oroszokra támadt, orosz embereket öl halomra, ráadásul azért kellett soroznia, mert túl sok orosz halt meg az oroszok elleni háborúban? És akkor miért hisztiznek a nyugati fegyveres támogatás miatt? Hiszen így a nyugat az oroszoknak küldi a fegyvert, nem? Jó, az egyik orosz a raktáraiba kapja a nyugati lőszert, a másik meg a pofájába, de szerintem szabad átjárás van a két csoport között, hiszen mindketten oroszok, nem muszáj a rossz oldalon maradni. :)
2023. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
34%
Én azt nem értem, az ukránimádók hol voltak 2014 vagy 2022 előtt ?
2023. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
56%

[link]


Ukrán nácik, Tom Cooper is megírta ezeket

2023. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 Molyember ***** válasza:
66%

Nincsenek ukránimádók, fogjátok már fel! :D Oroszország megtámadott egy európai országot, ami ráadásul a szomszédunk, vagyis ha elfoglalják, akkor határosak leszünk velük. Ezt egyetlen olyan ember sem akarja, aki hallott '56-ról.

Ennyi az egész, semmi több. Szarnék én az ukránokra, de jelenleg csak ők állnak közénk és a mocskos, alkoholista tömeggyilkosok közé.

2023. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

Én ezt azt 56-al dobálózást nem értem.


Magyarország szovjet megszállás alatt lévő állam volt, önkényuralmi berendezkedéssel, sztálinista terrorral.


Ukrajna nem volt orosz megszállás alatt, csak teljesen kívülről jött a támadás / háború.


Kongóban háború üti fel a fejét, egyből 56-al dobálóznak, mire jó ez ?


És mire jó az oroszok démonizálása, hogy tömeggyilkosok, alkoholisták ?


Mindenkit lehet démonizálni, a cigányokat, a harmadik világbelieket, és az ukránokat is.

2023. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
24%
Olyan kamuállam mint a szlovák kb.
2023. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%

1897-ben Harkovban a lakosság 60 %-a orosz volt, a lakosság 15 %-a zsidó, és a maradék kis-orosz.


Odesszában 40 % orosz, 30 % zsidó, és a maradék kis-orosz. A kis-oroszból lett ukrán, de egy idő után komplett városokat minősítettek át csak úgy ukránnak.


Ukránok nem léteznek, Odessza és társai is békebeli orosz városok voltak, mesterséges nacionalizmus eredményei.

2023. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!