Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olyan, hogy "ukrán" egyáltalán...

Olyan, hogy "ukrán" egyáltalán létezik? Vagy csak vidékies oroszok akik utálják Moszkvát és imádják a Nyugatot?

Figyelt kérdés

Mész Ukrajnában és mindenki oroszul beszél, a magazinok, újságok oroszul vannak stb. Csak a hivatalos állami médiában hallasz ukrán nyelvet. Zelenszkij is csak felnőtt korában tanulta meg.


Megkérdezed, hogy mi az ukrán kultúra egy ukrántól, ugyanúgy az jön, hogy borscs, medve, kemény telek, sapka-usánka, csak hozzáteszik, hogy mennyire gyűlölik az oroszokat.


A nyelvük, az ukrán se tűnik valami egyediségnek, csak egy természetes átmenetnek az orosz és a lengyel között, ahogy annó a két nép perifériaterületein élő középkori parasztok beszéltek.



2023. febr. 19. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
38%

Hypnó egy régi bútordarab, az ukránok / minden idegen harcát, függetlenségét, szuverénkedését pártolja, de a magyarokét, vagy az oroszokét meg szívből gyűlöli.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2023. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
74%

19! Tehát, akinek saját nyelvjárása van az ezen az alapon egy önálló nép!


Na b@ssza mög embör! Hónap mögyünk az kikiáltjuk a függetlenégüket, mert hát nem vagyunk magyarok!


üdv. egy szögedi embör, aki nem magyar

2023. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

1000 környékén létezett egységes Németország, de történt valami, és 300, folyamatosan egymást is csépelő városállamra estek szét.


Minden bokornak külön országot !

2023. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
68%

"Én erősen hiszek a békében"

"Szerintem az a nemzetellenes szemétláda, aki életerős fiatalembereket küld vágóhídra"


olvasgatva a linkelt kérdést, valahogy ma nem ezt a narratívát fújja. micsoda napraforgó. vagy ukrán troll?

2023. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
66%
Egy nyíltan magyarellenes fórumromboló felhasználó Hypno.
2023. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%
A szóban forgó kérdésnél is a szerb egy olyan nép, amely nem bír magával, túlteng bennük a nárcizmus, mindenkit utálnak, de még egymást is tudják ölni, ok és indok nélkül, mégis "hiszek a békében / nem harcolnék az országért", bezzeg Ukrajnáért mennyit kommentel !
2023. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 Jeffrey Spender ***** válasza:
69%
És nem csak ő ilyen, Molyember is ilyen stílusban és hozzáállással kommentel nyíltan magyarellenes, és idegenimádó szövegeket.
2023. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig nagyon muris, hogy az "az ukrán nácik elnyomják meg kiirtják az oroszokat" ugyanazok nyomják, akik szerint "olyan, hogy ukrán nincs is, mert alig lehet megkülönböztetni az orosztól" a kettő nem kicsit zárja ki egymást. 😂
2023. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
35%
na az még elmebetegebb. egyszer írtam régen egy kérdésben hogy Ukrajna is ugyanolyan hibás, erre ő azt írta hogy én tömeggyilkosoknak tapsolok.
2023. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 Molyember ***** válasza:
38%

Sem magyarellenes, sem idegenimádó nem vagyok. Talán hihetetlen, de még az oroszokat sem utálom, az orosz irodalom talán az egyetlen, ami számomra a magyarhoz fogható.

De a jelenlegi orosz vezetésben egyetlen figura sincs, akit embernek tekintenék, és szívemből kívánom, hogy az összes száz évig éljen egy CIA börtön mélyén.

2023. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!