Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az amerikai...

Mit gondoltok az amerikai transz ámokfutó esetéről, aki több gyereket és felnőttet lelőtt egy keresztény iskolában?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem az első reakcióm a gyűlölet volt feléje, aztán láttam ezt a képet az elkövetőről: [link]


Nagyon megsajnáltam. Persze borzasztó, amit csinált, de itt egy szegény lánynak tűnik, aki kreatív, tehetséges, vihette volna valamire az életben. Szerintem az egész eset az LMBTQ-lobbi bűne, mert ők mondják, hogy ez egy normális állapot. Olvastam, hogy a hormonok, amiket szedetnek a transzokkal, azok is nagyon durva hatással van a pszichére, könnyen lehet, hogy szerepe volt az esetben. Az LMBTQ meg támogatja, hogy gyerekeknek is adjanak ilyeneket. Borzasztó.



2023. márc. 30. 20:54
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
#40: Csakhogy ha te beviszel a szervezetedbe egy idegen anyagot, akkor az változásokat okoz benne. Ha egy nő férfihormonokat szed, ami az ő szervezetében nem termelődik, hiszen a génjei szerint nem kell, azzal változásokat idéz elő a szervezetben. Mellesleg transzoktól hallottam, hogy ezek a gyógyszerek a legrosszabbak a nemváltásban.
2023. ápr. 1. 23:01
 42/53 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
79%

De nincs olyan mellék hatásuk hogy ölnek töle.


Már mint egy csomoan nyomják magukba ezeket, azt mégsem öltek.

2023. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
81%

"Ha egy nő férfihormonokat szed, ami az ő szervezetében nem termelődik, "

Nagyon tévedsz, ennek nézz utána jobban. Kábé nincs olyan hormon, amit csak az egyik, vagy csak a másik nem termelne, Nem hormonokban, hanem azok termelésének arányában van a különbség. Az meg, hogy a hormon változásokat idéz elő a szervezetükben - hát igen, épp ezért szedik.

2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
#43: Igen, de az arányok elég erőteljesen különböznek.
2023. ápr. 1. 23:36
 45/53 A kérdező kommentje:
#42: Nem lehet tudni, ez egyénfüggő. Nekem van egy személyes példám. Antidepresszánssal kezeltek. Világéletemben egy kedves, békés ember voltam, de az antidepresszánstól egy idő után átállt a szervezetem, és egyre dühösebb és agresszívabb lettem. A legkisebb dolgoktól fortyogtam. Szerencsére odáig nem jutottam, hogy fizikailag bárkit is bántsak, de attól még tele voltam dühös gondolatokkal, és szinte mindenkivel összevesztem a környezetemben, és mindenkit gyűlöltem apróságok miatt. Csak akkor múlt el, amikor elhagytam a gyógyszert, és visszaállt az eredeti állapot. Tudom, hogy a hormon nem gyógyszer, de végső soron mindegyik kémiai anyag, ami elváltozást okoz a szervezetben, és ez a pszichére is hatással lehet.
2023. ápr. 1. 23:40
 46/53 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
62%
De mi a fenéért csak ennél az egyednél jelent meg ez a tünet?
2023. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
#46: Lehet, hogy mások is szenvednek tünetektől, csak erről nem beszél a rózsaszín propaganda. Ő valószínűleg eleve labilis volt, azért jelentekezett sokkal durvábban.
2023. ápr. 1. 23:47
 48/53 anonim ***** válasza:
72%

szerintem a kérdező inkább arra gondolt a 41-es válaszban hogy beveszi a hormontablettáit, de ez nem segít neki olyan mértékben mint amire számított, hogy pl férfiból nő akar lenni hiába vágták le a cerkát, nincs puni helyette, nem fogadják el a közösségben, frusztrált lesz és ilyen ámokfutást rendez.

aki nem transz és ilyen lövöldözést csinált, azoknak is általában valamilyen pszicho baja volt


ha rosszul értelmeztelek akkor meg bocs.

2023. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 harminezer oxigén ***** válasza:
76%

# kérdező

az antidepresszánst ne hasonlítsd a hormonokhoz a kettő nem ugyan az.

ha a tesztoszteron (amit nem is bisztos hogy szedett az elkövető, erről semmit nem írnak az erről szóló cikkek) lenne az oka a lövöldözésnek, akkor minden pubertáló srác potenciális tömeggyilkos lenne, hiszen ekkor ugrik meg drasztikusan a tesztoszteron termelés. vagy ha kifelyezetten a "kívűlről bevitt" tesztoszteront okolod, akkor minden olyan férfit potenciális gyilkosnak bélyegzel akik bármely okból (betegség, veleszületett hormonzavar, baleset) külső tesztoszteron pótlásra szorulnak. a transznemű férfiak pont ugyan olyan készítményeket szednek mint, azok a férfiak akiknek pl el kellett távolítani az ivarszerveit pl daganat, baleset miatt, vagy épp veleszületett okból nem tudnak megfelelő mennyiségben hormont termelni.


Niki

2023. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező te csak az agymosó propagandából táplálkozol úgy látom.
2023. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!