Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem képesek megérteni a...

DK-s kérdése:

Miért nem képesek megérteni a Romániához tartozó Erdély, magyarul is beszélő román állampolgárai, hogy ők nem magyarok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 19:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
74%

Én is megmondtam már, hogy a DK-s az degenerált, pedofilmosdató.

A kérdésben felvázoltakat is csak selejtes balosok mondogatják, senki más nem tartja a határontúli magyarokat románoknak.

2023. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

#41-nek:


Tehát a balosok selejtesek, a jobbosok nem.


Már tényleg kezdem én is megtapasztalni, hogy a jobbosok korlátoltságának egyszerűen nincs határa. Képesek vagytok újra és újra "meglepni" vala mivel.

2023. júl. 27. 20:50
 43/47 anonim ***** válasza:

"Ha tőlem kérdeznél, tedd azt."


Tőled nincs kérdésem. Minden nyilvánvaló.

2023. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Jeffrey Spender ***** válasza:
A DK-nál mit jelent a baloldaliság ? Miben nyilvánul meg ?
2023. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
41-es vagyok, úgy értettem, hogy a balos selejtek, de nem minden balos selejtes.
2023. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

#45-nek:


Tehát szerinted aki nem ért egyet azzal, hogy az erdélyieket magyaroknak kezelve, megadva nekik a magyarsághoz való jogot, lehetővé tegyük a szavazásokba való beleavatkozást, azok selejtesek.


Szerintem most még jó pár embernek beszóltál itt, rajtam kívül is!


Nem tudod úgy magyaroknak értelmezni őket, hogy nem adod meg nekik a Magyarsággal járó jogokat!



#43-nak:


Tehát te jobban tudod a választ arra a kérdésre, amire én tudnék válaszolni? XD


Nem tudom hogy te mire gondolhatsz, de a tényleges válasz sokkal egyszerűbb lehet, mint gondolod. Tudni én sem tudom, de mivel sorozatosan feszegetem a határokat, így az azokra kapott vagy nem kapott reakciók alapján van sejtésem.


Ha provokatív kérdést teszek fel azt mindig úgy fogalmazom meg, hogy a provokáció vádja ne állhasson meg. Próbálj csak meg belekötni a fenti kérdésbe. Nem fog sikerülni.


Az ilyen kérdések pedig kiválóan generálják a forgalmat, mint ahogy most is. XD

2023. júl. 28. 09:03
 47/47 anonim ***** válasza:
69%
Egyelőre nem a dákós nyomorultak mondják meg ki lehet magyar, ki nem.
2023. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!