Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy lehet, hogy Orbán...

Az hogy lehet, hogy Orbán Viktor és a Fidesz magyar kisebbséget elnyomó politikust támogat Szlovákiában? Fico kiállt a magyar nyelvet büntető szlovák nyelvtörvény és a magyarokat kollektív bűnösnek minősítő törvény Benes-dekrétum mellett.

Figyelt kérdés

Szijjártó Péter nagyon örül a szlovák választások eredményének

[link]


Közösen tiltakozik az MSZP, az SZDSZ, a Fidesz és a KDNP a szlovákiai államnyelvtörvény módosítása ellen, amely miatt akár 5000 euróra is büntethetik azt, aki nem megengedett körülmények között beszél magyarul

[link]


Fico: a Benes-dekrétumok megváltoztathatatlanok

[link]



2023. okt. 2. 07:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

kérdező: "18. Ne tőlem kérj bocsánatot hanem a nemzetedtől ami miatt ilyenekre szavaztál.. :((("

honnan gondolod hogy én rájuk szavaztam? az egybites logikád szerint?

"Te beszélsz retardokról az ellenzékiekből"

én rólad beszéltem mint retard. veletek az a baj hogy aki nem ért veletek egyet az egyből fidesznyik, és a valóság az hogy ugyanaz a buta ember vagy mint akiket általában lefidesznyikeztek.

ez is egy gagyi fideszezős kérdés a napi kb 100 mellett, ahová várod a bólogatókat, ha valaki meg nem ért veled egyet azt leugatod. szánalom.

2023. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 readymix ***** válasza:
0%
18-as A "hibálya" ly-al a legretardabb ebben a topikban. Grat!
2023. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

31. Itt árul el magad: "ez is egy gagyi fideszezős kérdés"

A logikai összeomlásnak és a bitagynak az az ismérve ami nálad hatványozott, hogy egyik félmondatában totál ellenmondhat a másiknak. Ő mégis büszkén meg van győződve róla milyen jól megmondta a másik oldalon állónak. :D

Hát te most jól megmondtad. :)))

2023. okt. 4. 08:05
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

azért mert tagadod, ez egy ócska fideszezős kérdés. nincs itt ellentmondás csak egybitesként nem bírsz értelmezni :D


readymix: csak az az egy szó ütötte a küszöböt?

2023. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!