Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákok miért nem siránko...

Az osztrákok miért nem siránkoznak, hogy egykor hatalmas birodalmukból gyakorlatilag alig maradt valami?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:41
1 2 3 4 5
 41/50 bumbi02 ***** válasza:
7%

a hun-magyar rokonság nem bizonyitott, ergo nem voltunk itt Attilával...

a másik meg az hogy észrekéne venni hogy a történelemben nincs olyan hogy jogunk vna a földhöz. aki elveszi azé. persze jogunk lenne rá hisz védtük Európát töröktöl,tatártól. de kit érdekel? senkit, na látod épp ezért nincs ilyen hogy jog.

2011. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
63%

a hun-magyar rokonság nem bizonyitott, ergo nem voltunk itt Attilával...

Nem voltunk itt? Nem voltunk itt? Te hogy mered magyarnak mondani magadat amikor annyira egy magyar gyűlölő kis zsici vagy, hogy áhh inkább nem írok semmit...

És szerintem úgy akartad írni hogy mi magyarok nem VOLTUNK ott. De az megint más kérdés hogy nekün mit mondanak és mi az igazság

2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
"egy magyar gyűlölő kis zsici vagy" Jobbik... beszéljenek a szitkok.
2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 bumbi02 ***** válasza:
0%
tehát, linkelnél nekem valami megbízható forrást miszerint a magyarok és a hunok közt van rokonság, vagy még fröcsögsz tovább? de tudod lehet igazad van, ha olyanok a magyarok mint amit te képviselsz, akkor én inkább letagadom hogy az vagyok.
2011. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 hűségesszolgámbalfi válasza:

bumbi02-nek [link]

rengeteg anyag található,persze vitatkozni mindig lehet.nem fogok vitázni arról hogy mi alpján van joga valakinek élni egy helyen,nem egyeznek a véleményeink és kész.ezt hívják szerintem magyar átoknak nem a zabálást.és ezért nem lesz itt egység soha,függetlenül attól hogy kinek van igaza.

2011. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 Dick Esmen ***** válasza:

hűségesszolgámbalfi válasza:


bumbi02-nek [link]

rengeteg anyag található,persze vitatkozni mindig lehet.nem fogok vitázni arról hogy mi alpján van joga valakinek élni egy helyen,nem egyeznek a véleményeink és kész.ezt hívják szerintem magyar átoknak nem a zabálást.és ezért nem lesz itt egység soha,függetlenül attól hogy kinek van igaza.



Hát nem tudom.Engem csak úgy lehet meggyőzni valamiről(legalábbis ilyen téren)ha ellenérveket is látnék de így...

2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 bumbi02 ***** válasza:
nem vagyok őstörténet kutató, viszont ha lenne alapja a hun-magyar kapcsolatnak, akkor azt már bizonyitották volna. mert minden magyar szivét melengetné hogy olyna néptől származunk akik elverték Rómát...
2011. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
ezért nem mondják mert azt akarják hogy érezzük magunkat kutyául nem akarnak bennünk hazafiasságot kelteni vagy hasonló mert akkor nem lehetne minket úgy befolyásolni ahogy akarnak.
2011. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 bumbi02 ***** válasza:
46%

ezért nem mondják mert azt akarják hogy érezzük magunkat kutyául nem akarnak bennünk hazafiasságot kelteni vagy hasonló mert akkor nem lehetne minket úgy befolyásolni ahogy akarnak.


ez már kóros paranoia, amit a propaganda nyomott beléd.

2011. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
mert megtarthatták az osztrák lakta területeket söt még örvidéket is megszerezték töllünk
2016. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!