Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig mehet ez igy tovabb?

Meddig mehet ez igy tovabb?

2011. szept. 14. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Mire gondolsz? Arra hogy ennyien vagyunk?
2011. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez egy reklámfilm és mint ilyen semmitmondó, hatásvadász.

majd a cikksorozatról lehet véleményt mondani. erről nem.


ja de. idegesítő a zene.

2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem elég korrekt reklámfilm. De kíváncsi vagyok hogy a kérdező mire gondol a kérdésben?
2011. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szerintem is ideje lenne már elköttetni a sok négert, sárgát, arabot, latint, cigányt, mert nagyon szapora népségeket alkotnak.
2011. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A szüleidet sem ártana, veled együtt!
2011. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Miket nem kell sterilizálni, mi nem viselkedünk állat módjára, tudunk kultúráltan, megfontoltan és emberi módon viselkedni, ellenben a felsorolt népcsoportok nem.

De ha annyira imádod őket, akkor költözz el például Haitire.


http://www.youtube.com/watch?v=7-AebuZ70vk&feature=player_em..


Sok boldogságot hozzá. :)

2011. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Te vagy az élő példa milyen kulturáltan tudunk viselkedni. De gondolom csak egy taknyos kölyök vagy.
2011. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg megtudhatom a verhetetlen és megdönthetetlen indokodat, hogy engem miért nem lehet kultúráltnak neveni?

De ha csak annyi az indokod, hogy telepítsünk be Európába minél több bevándorlót, szaporítsuk fel a létszámukat, amennyire csak lehetséges, aztán veressük velük agyon magunkat, mert ez a kultúra legfelsőbb foka, az nem normális indok és semmi logika nincs benne.

És őszintén szólva én nem is értem, hogy te és a hozzád hasonló gondolkodásúak mi logikát láttok benne, de talán elmagyarázhatnád nekem, mint mértéktelenül tudatlan embertársadnak, hadd világosodjak meg végre én is.


Amúgy vagyok taknyos kölyök, 34 éves vagyok.

2011. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
*Amúgy nem vagyok
2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
34 vagy, persze mondani mindenki azt mond amit akar. Linkeled a hülye videódat és már azt hiszed megváltod a világot?? Rólunk a magyarokról az európaiakról is lehetne ilyen videót találni. És akkor mi van? A kijelentésed hogy sterilizáltatni kellene őket tényleg milyen kulturált és civilizált. Vagy szerinted csak, cigány ember ül börtönben? Vagy Amerikában csak a feketék ölnek embert. Csak hogy felvilágosítsalak nem így van. Elég sok a "kulturált" civilizációhoz tartozó fehér ember is követ el piszok dolgokat. Atombomba, 2 világháború. De persze akinek más színű a bőre mindjárt barbár. Kell ennél több indok?
2011. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!