Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már megint tudaton kívüli...

Már megint tudaton kívüli falásroham! Mit csináljak? Ez nem mehet így tovább. Most megettem fél üveg nutellát, egy twixet,2db csokis győri édest, nagy szelet sajtkrémes kenyeret.

Figyelt kérdés

plusz vagy 300g csirkemellet, különféle csokis gabonapelyheket,1 csokis jégkrémet stb, mindent amit láttam.


Őrület! Mentem a konyhába hogy megcsináljam a szokásos ebédemet (160g csirkemell,párolt brokkoli-répa-borsó-karfiol-gombával)Nagyon éhes voltam már,mielőtt nekiálltam,megettem egy falatnyi győri édest,ahogy bevettem az első falatot a számba nem tudtam leállni,mintha nem is én lettem volna,nem érdekelt semmi csak hogy még még még többet már úgyis mindegy,elborult az agyam. Úgy lett vége hogy sírva dobtam el magamtól a nutellásüveget ami ripityára tört :( Feleszméltem hogy úristen mit csináltam.

Nem először fordult már ez elő. Tegnap este is megettem pluszba egy egész nagy rizses húsos gombócot,pedig csak meg akartam kóstolni,valahogy az kattogott bennem hogy ha nem eszem meg akkor valami rossz fog történni.

Mostanába sok ilyen zabálási rohamom van mikor "öntudatlanul" tömök magamba mindent amit csak látok.

Most olyan sírhatnékom van már megint,megettem vagy 2000kalóriát ma és még tiszta éhes vagyok. Legszívesebben kihánynám,olyan jó lenne de NEM TUDOM HOGY KELL KIHÁNYNI :'(


Amit tudni kell rólam 170/61kg 23éves nő vagyok. Napi 1300-1400kcal eszek,nagyrészt fehérjét,csirkemellet,túrót,zöldségeket,tk kenyeret,zabkorpát és pelyhet eszek. Nem vonom meg a nasikat,de beleszámolom a napi kalóriaszükségletembe. Március óta diétázok és sportolok. Eddig lement 25kg,még van pár kg hátra,de ha így folytatom lassan jönnek visszafelé. Az elején minden nap 60percet kardióztam naponta,de már kicsit meguntam és belefáradtam ezért mostanába csak heti 4-5x 50-60percet tekerek elliptikus tréneren.

Mostanába az is idegesít hogy már régóta stagnálok,az istennek sem akar lejjebb menni sőt 1 kg ,átlagban még fel is csúszott,pedig számolom a kalóriákat és nem haladtam meg a limitet,kivéve ma meg múlthéten volt még ilyen nagyobb kihágás.


Mit csináljak a falásrohamok ellen? Esetleg valami étvágycsökkentő? Igaz a bogyókban nem hiszek,de most olyan kész vagyok hogy kipróbálnék valamit.

Orvoshoz ne küldjetek mert,biztos el nem megyek.


2011. szept. 9. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

először is ne nyavalyogj, meg hiszizz, hogy jajj öntudatlanul tettem blabla, ilyen nincs, van viszont akaraterő

bakker, lefogytál 25 kg-ot én nem ismered ezt a fogalmat? nem fér össze...

az 1200-1300 kcal meg nagyon, de nagyon kevés, nem csodálom, hogy falni akarsz

ne vegyél bogyót, és ne mozogj mindennap se, nem jó, minden második napon elég

2011. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Bogyókat ne szedj, se az étvágyadra, se az idegeidre. Én is voltam már így, és nekem is lelkiismeret furdalás lett a vége. Talán ez a legrosszabb. Szerintem ott rontod el, hogy megkóstolod. Próbáld úgy intézni, hogy ne is legyen lehetőséged ilyeneket megkóstolni. Vagy ha mégis nagyon ki vagy éhezve, jelölj ki egy napot (kb. 2 hetente), amikor nem foglalkozol a kalóriával. Nekem ez bevált, mert tudom, hogy nem úgy kell leélnem az életem, hogy édességet és kalória dús ételeket már soha nem ehetek. Két hét után holnap lesz a napja, hogy mindent ehetek. Már nagyon várom, de utána megint két hétig figyelem mit eszek.
2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
akaraterő? tudod már mennyire tököm kivan az akaraterővel? Állandóan azt bámulom ahogy mások eszik a finom kajákat én meg eszem a csökött túrót és csirkemellet zöldségekkel.
2011. szept. 9. 14:41
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

szívem, ha dagadt vagy, az élet kemény!

vagy maradsz vékony, vagy faljad velük a sok hülyeséget

(tapasztalat)

amúgy meg, 25 kg fogyás után ehetsz néha rendes, szemét kaját, amit megkívánsz, csak mértékkel, azt meg nem tudsz tartani, mert kb. semmit nem eszel (1200 kcal nagyon kevés!!!)

2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mert nem eszel normálisan. Nekem furcsa mód soha nem volt ilyen falásroham-gondom, mert sz.rtam a hülye csirkemell-saláta diétába. Mindent megettem, ami jól esett, csak kisebb adagokat.

A lényeg az volt, h kcaldeficitem + napi sport meglegyen, slussz.


Te viszont elkezdhetnél orvos után nézelődni, mert bulimiás tüneteket produkálsz.

2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
1300-1400kcalt írtam,az meg nem kevés. mennyit egyek 1800at,azzalmeg nem fogyok egy grammot sem.
2011. szept. 9. 14:45
 7/24 A kérdező kommentje:

Ettől a bulimiás dologtól viszont tartok,most is próbáltam hányni,de nem ment. Ha egyszer sikerül elég valószínű hogy rászokok.

Viszont most meg marad végkimerülésig a sport... :/ Talán ezzel tudnám ellensúlyozni kicsit.

2011. szept. 9. 14:49
 8/24 anonim ***** válasza:
így van végkimerülégségig marad a sport! de meg ne probáld hánytatni magad , mert te is jol irtad, ha egyszer sikerül, úgy rászoksz hogy nem hagyod abba sosem.!
2011. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
végkimerülésig
2011. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1400 is kevés
2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!