Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez igy tovább?

Figyelt kérdés

2hónapja van egy párom,minden szuper,tényleg imádjuk egymást.de!van egy kis gond:nem müködik a szex.egyszerüen azt mondja,h nem jó,nem tudja megmagyarázni,csak simán nem jó.ez bennem nagyon rossz érzéseket váltott ki,pláne,h soha senkivel ilyen gondom nem volt.és neki sem.viszont arra gondoltam,h lehet,h azért nem megy neki,mert már régóta nem volt rendes barátnöje,csak alkalmi kapcsolatai,és ugye ott nem voltak érzelmek,nem "kellett" úgy odafigyelnie a másikra mint egy kapcsolatban.úgy érzem néha szeretkezés közben magam mint egy bábú,nem néz a szemembe,nem mond semmit,csak csinálja mintha kötelezö lenne.ja,és nagyon hozzám se nyúl,elvárja h mindig én kezdeményezzek(amit már szinte nem is merek).erre rá fog menni a kapcsolatunk,ha nem változik.ö azt mondja szeret,és h ez sokkal többet jelent neki,mint a szex.mit tegyek?28F,24L

(nincsen hosszu ékezetem mielött valaki belekötne a helyesirásomba)


2011. okt. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónap-szakíts vele.
2011. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az elején gondok vannak, mi lesz később? sztem is szakits :S
2011. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de szeretjük egymást.ez már nem fog változni szerintetek?

elöször magamat hibáztattam,de rájöttem,h nem biztos,h miattam van ez az egész.

2011. okt. 12. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha állítólag szerelmes beléd, akkor sztem nincs olyan, hogy ne kívánjon. Pláne 2 hónap után. Mi lesz később? Szerintem még most szabadulj ebből a kapcsolatból, mert kétlem, hogy ez változna. Mitől változna? Szex nélkül bárki bármit mond nem igazi egy kapcsolat, és az egyik fél tuti megunja. Ezesetben te. Ez így hosszútávon véleményem szerint nem működhet.
2011. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!