Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok, akik azt mondják, hogy...

Azok, akik azt mondják, hogy nem létezik semmiféle részben cionista meg bankár háttérhatalom, mivel tudják állításukat bizonyítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 bumbi02 ***** válasza:
96%

Ez annyira nem titok, és nem összeesküvés, hogy hivatalos amerikai statisztikai adatok hoznak elképesztő számokat arról, hogy Amerika javainak túlnyomó része egy számban elenyésző kisebbség kezében van


Olvastam én is egy statisztikát arról hogy Amerikában melyik vallás tagjai keresnek legnagyobb százalékban sokat.. Első helyen ha jól emlékszem a buddhisták áltak vagy a hinduk? (nem emlékszem pontosan) második helyen a vallásukat nem gyakorló zsidók.... Tehát ne csak a zsidókat utáld, tudom tudom, most az a divat...


Amúgy meg.. világ leggazdagabb emberei... Carlos Slim? Bill Gates? melyikük zsidó? Top 5-ben nincs egy zsidó se ha jól emlékszem...


Amerika pedig nem csak Izraelt pénzeli, pénzeli az Dél-Koreát is, mint ahogy írták még sokan..


Haggard, kicsit olvass utána dolgoknak de először ne a kuruc.info meg a jovonk.hu meg hasonló "hírportálokon" hanem mondjuk szakirodalmakban.. Tudom hogy az általad látogatott oldalak könnyebben emészthető információkkal próbálják megmagyarázni a világ összetett dolgait, de azért néha nem árt megérteni a dolgok müködését is ha egyszer már beszélsz róluk...Anno azzal magyarázták meg azt hogy esik az eső, hogy elég állatot áldoztak fel az isteneknek.. Pedig semmi köze nincs hozzá.. nagyjából ilyenek vagytok ti is.. kényelmes és könnyen emészthető magyarázat.

2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

Bumbi, én csak azt írtam hogy RÉSZBENI cionista világuralom. Ezen mit nehéz felfogni?


Ki a világ leggazdagabb embere?


Különböző amerikai lapok évenként összeállított listái szerint ma a világ leggazdagabb embere Bill Gates a Microsoft birodalom tulajdonosa, aki a legutóbbi közlés szerint 100 milliárd dollár vagyont mondhat magáénak. Mindez a vagyon azonban eltörpül a Rothschild dinasztia vagyonához képest. Ezt a vagyont a Mayer Amschel Rothschild által alapított "Family Trust" (családi alapítvány) birtokolja.

2012. jan. 14. 13:52
 23/69 anonim ***** válasza:
92%

Mi a baj a Rothschildokkal, mivel pont nem zsidók.

Nézz utána például a wikipédián, de itt a gy-n is leírták már néhányan.

Amúgy pár éve nem Bill a leggazdagabb, hanem valami mexikói tv tulajdonos.

2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 bumbi02 ***** válasza:
92%

Carlos Slim és Bill Gates szinte évente váltogatják egymást az első helyen...


Kérdező amit meg te leírtál az egy CSALÁD vagyona.. ami mondjuk legyen csak 10 fő vagyona.. Plusz erről tudtommal nincs hivatalos adat (hogy mekkora a Rotschild család vagyona)...



Haggard, fogd fel hogy neked kéne bizonyítani a létezést, és nem nekünk a nem létezést...

2012. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Az, hogy a bankárok szabják meg az USA-ban (meg máshol), hogy kiből lehet elnök, az mit jelent? Vagy az, hogy a Tesla találmányait megkésve mutatják be? Nem azt, hogy valakik hozzák a Háttérben az igazi döntéseket? Mi, nép ezen láthatatlan emberek játékszerei vagyunk, míg az elnökök ezek akaratának végrehajtói.
2012. jan. 14. 18:53
 26/69 anonim ***** válasza:
92%
ÉS azt mondd meg, hogy mi ennek a "csúnyagonoszkampóscimpáskaftános" háttérhatalomnak a "csúnyagonoszcionista" célja? Miért akarná befolyásolni a népet? Hogyan akarja ezt megvalósítani? Milyen bizonyítékaid vannak ezzel kapcsolatban?
2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
92%

Igen komolyan hiszem hogy szabad választás van. Pontosabban tudom. Arról én már nem tehetek hogy te nem látod a demokrácia intézményeinek egymáshoz viszonyított szerepét, az országok külpoltikiai helyzetét, és nem vagy képes szemelőtt tartani azt hogy emberekről beszélünk, főleg nem ezeket egyszerre mérlegelni.

Ahhoz hogy 1hatalom kezében tartson gazdaság és politika területén főbb dolgokat több 10000 különböző kultúrával, értékekkel és érdekeltségekkel rendelkező embert kell megvesztegetni, minden héten újjabbakat és mindezt varázslatos ügyességgel nagyon jól kitervelve. Ez azt vonja maga után hogy azt állítjátok hogy az egész világ, minden szervezet tökéletesen korrupt, és a világ történéseinek 90%a egyszerűen kacsa ami az érdekellentétek látszatának fenntartsására szolgál.Tehát egy hatalmas hazugságburkot tartanak fenn a föld összes emberének megtévesztése számára, miközben eleve a burok fenntartásához milliókra van szükség (a nép soraiból) és dollármilliárdokra. Mindezt generációk óta teszik bármilyen lényeges változás vagy látványos cél elérése nélkül.Természetesen az emberek kárára mert ilyen emberutálók, mindegyiknek a vérében van.

De hitler, egy börtönből szabadult kezdetben befolyás nélküli félőrült hatalomrajutását azért nem tudták megakadályozni a nagy háttérirányítással.

Azt hiszem meg találtam a véleménykülönbözésünk okát:

ti egyszerűen sötétek vagytok.

2012. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 bumbi02 ***** válasza:
92%

egyszer ezt én is felvetettem.. hogy egy ekkora méretű "háttérhatalomhoz" hatalmas bürokrácia lenne szükséges, és a titok addig titok amig 1 ember tud róla.. ergo mindig lenne egy olyan valaki aki azt mondaná: kitálalok..



de nem, ez nem jut el a háttérhatalom-összeesküvés elméletesek agyáig..

2012. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, a 18:53-kor írtam kommentemet el sem olvastátok.


19:41, te miért gúnyolódsz? Szerinted a cionisták nem gonoszak? Nem kell rossz szemmel nézni arra aki felsőbbrendűnek tekinti magát? Hol írtam azt hogy csak a cionisták vannak benn a háttérhatalomban?


Miért véditek a magyarsággal szemben a Pereszt?



Madárkám, megnézted azokat a videókat, melyben Kennedy és Benjamin Harrison Freedman háttérkormányról beszél? Meg egyébként. Hol cáfoltak meg engemet?


Ti nem írtatok semmiféle bizonyítékokat a háttérhatalom ellen, csak fröcsögtök, hogy nem létezik. Ti ugyanúgy vagyok, mint azok, akik csak mondogatják hogy van háttérhatalom, de bizonyítékokat nem tudnak mutatni rá. A szkeptikusok ugyanolyan elvakultak, mint a fanatikusok.


Én azért fogadom el a háttérhatalom létezését, mert a bizonyítékok meggyőztek.


Signoflies-nek:


Irakkal keményen betartatták az ENSZ szankciókat, Iránnal is. Azért elég furcsa, hogy Kínát, az USA-t meg más nagyhatalmakat nyugodtan lehet szidni, kritizálni, csak Izraelt nem. Ha bírálod Izraelt az elkövetett háborús cselekményei miatt vagy más dolgok miatt, le antiszemitáznak. Izraelből valakik "szent ökröt" csináltak.


Izrael mitől fontos az USA-nak?

2012. jan. 14. 23:40
 30/69 A kérdező kommentje:

Ha nem vettétek volna észre, a Bilderbergek nyíltan világuralomra törnek/akarnak törni. Állandó mániájuk a népességcsökkentés, el akarják takarítani egyszer az emberiség 2/3-át, másszor 90%-át a Földről. Illetve mániájuk a világkormány. A Bilderbergeknek befolyásos tagjaik vannak, és emiatt könnyen meg is valósíthatják álmaikat.


[link]


A cikknél vannak források, azokból lett összegyúrva a cikk.

Mielőtt azt mondanád, hogy Trudeau egy csaló, a sztori pedig médiahack, vedd figyelembe, hogy Trudeau története csak bevezető, a cikk másik kettő részéhez nincs köze, de attól függetlenül alátámasztják a mondanivalóját azok is, ha kitalálta amit állít K.T., ha nem. Egyébként ha kitalálta, akkor rendkívüli képességekkel bír, mert az állításaival egybevágó dolgok történnek, illetve vakmerő is, hogy botrányt csinál ebből.

2012. jan. 14. 23:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!