Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok, akik azt mondják, hogy...

Azok, akik azt mondják, hogy nem létezik semmiféle részben cionista meg bankár háttérhatalom, mivel tudják állításukat bizonyítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 bumbi02 ***** válasza:
92%

teljesen fölösleges veled vitatkozni...ezt a kérdést szerintem már nagyjából 10x tetted fel, és legalább 30x cáfoltak meg.. ebbe a kérdésben is többször...



Szerinted a cionisták nem gonoszak? Nem kell rossz szemmel nézni arra aki felsőbbrendűnek tekinti magát?


A cionisták miért lennének gonoszak? Akkor gonoszak azok is akik Vesszen Trianonoznak?

Vagy azt se tudod hogy kik a cionisták?

2012. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:

Fogadni mernék, hogy a Kennedy szónoklatát meg sem hallgattátok. Vagy Benjamin Freedman beszédét sem.


Cionisták azok, akik túlzásba viszik a zsidó nacionalizmust, lényegében zsidó soviniszták. Ők felsőbbrendűnek tekintik magukat, barmoknak tekintik a nem zsidókat.


Nem értem hogy hozod ide a Trianon ellen tüntetőket. Trianon egy jogtalan döntés volt, az elég furcsa hogy a büntetésből kihagyták az osztrákokat, a háború kezdeményezőit.

2012. jan. 15. 00:02
 33/69 bumbi02 ***** válasza:
93%

A cionizmus a 19. század második felében elindult zsidó nemzeti mozgalom és ideológia, amelynek célja egyrészt a történelmi Izrael területén egy zsidó állam megalakítása, illetve helyreállítása, másrészt a zsidó érdekek védelme a világ más országaiban


Vesszen Trianozók: a történelmi Magyarország területét akarják helyreállítani..

Mi nem stimmel?



Ettől még senki se lesz gonosz..



Benjamin Freedman beszédét volt "szerencsém" meghallgatni már többször is.. Hát látod.. Az a szerencse hogy nem ő a történelem tanárod.. Bár amennyire látom neked mindegy hogy tények vagy fikciók csak lehessen összeesküdni...

2012. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:

Akkor nevezzük ezeket turbó-cionistáknak.


Benjamin Freedman egy sikeres és befolyásos üzletember volt. Ismerte Bernard Baruchot, Samuel Untermyert, Woodrow Wilsont, Franklin Rooseveltet, Joseph Kennedyt, és John F. Kennedyt, és korunk sok mozgatóját és rázóját, így tudhatta, hogy kik az urak.


Azokat miknek nevezed, akik képesek büntetlenül megöletni egy elnököt? Vagy azokat, akik eltolják a találmányok megjelenését? Háttérből irányítóknak?

2012. jan. 15. 00:22
 35/69 bumbi02 ***** válasza:
76%

Büntetlenül egy elnökÖT? KEnnedy gyilkosságra gondolsz?


Tudhatsz valamit te öcsém, mer máig nem bizonyított hogy ki ölte meg Kennedyt... Ha jól tudom.. Persze ilyenkor könnyü kitalálni azt hogy biztos a zsidók voltak (ha jól tudom ezt a FED-re kennéd?) , csak erre kéne bizonyíték is.. az hogy pont akkor hozott egy rendeletet Kennedy ami a FED-et hátráltatta az enm elég.. Kennedy ártott másoknak is szerintem..


Engem itt GYIK-on sokan akasztófán látnának, ennek ellenére ha holnap elütne egy autó, senki se gondolná hogy biztos az egyik GYIK-os volt..

2012. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Arról csak feltételezések vannak, hogy kik ölhették meg, de az kőkemény tény, hogy összeesküvés áldozata lett. Van elég sok bizonyíték rá, a HSCA (House Select Committee on Assassinations) is azt állapította meg, hogy összeesküdtek ellene. Az origo-s hír csak hab a tortán:


[link]


Egyik másik topicban már egyszer leírtam, hogy kiknek volt az érdeke Kennedy halála. Mind az 5 csoport jól jött ki Kennedy halálából. Lehet, hogy mind az öten összefogtak ellene.


Honnan veszed, hogy én mindent a zsidókra, pontosabban a cionistákra kennék? Azt a háttérhatalmat, melyben 13 családból csak 3 zsidó, nem lehet zsidónak nevezni.

2012. jan. 15. 00:58
 37/69 bumbi02 ***** válasza:
93%

Igen, leírtad azt az öt csoportot nekem levélben is..


És ha olyan jó összeesküvés volt a KEnnedy gyilkosság hogy még csak sejteni se sejted hogy ki volt? Nem lehet mindent látni közemberként ezt kéne felfognotok nektek is...


Az hogy 13 család irányítsa a világot, az teljesen lehetetlen, mint ahogy azt fentebb is leírtuk, mert gondolj bele hogy csak egy város irányításához mekkora bürokrácia kell, akkor a világéhoz mekkora kellene? Egy városban nem jelenik meg az hogy nem kezelheted az összes kerületet ugyanúgy (illetve nem annyira) , egy világnál viszont igen. Hatalmas szaktudás kellene, hatalmas energia, valószinüleg magánéletük se lenne emellett. Lenne értelme? Nem igen. Hova jutnának? sehova..



a mai világot a pénzmozgatja, így akinek sok pénze van sok mindent elérhet, ez vitathatatlan. de ettől még nincs konkrét árnyékkormány vagy háttérhatalom.

2012. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenkit felvásárolni, elég néhány olyan embert felvásárolni, aki munkája kapcsán sok embert tart láncon.


Ha ez hülyeség lenne, akkor az illumináltak/maszonok/bilderbergerek nem álmodoznának ilyen dolgokról...

2012. jan. 15. 01:16
 39/69 A kérdező kommentje:
Kennedy még jó, hogy összeesküvés áldozata lett, amilyen beszédet levágott a titkos társaságokról nem is csoda. Kár érte, de hát ezek mindenkit eltakarítanak az útjukból aki ellenük fel mer lépni.
2012. jan. 15. 13:21
 40/69 anonim ***** válasza:
95%
Még szerencse, hogy te még itt vagy. :)
2012. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!