Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt valójában 2001...

Mi történt valójában 2001 szeptember 11-én?

Figyelt kérdés

Megnéztem már kb 2 dokumentum filmet amiben szinte végig csak erről volt szó.Szerintetek mi történhetett?

Mert a film szerint a támadáshoz semmi köze sem volt az Al-qaida-nak,mivel az egész támadást az USA "rendezte" h háborút indítson Irak/Afganisztán ellen az olaj miatt.

Egyébként a film címe : Fahrenheit 9/11 és Zeitgeist, plusz majd még valamikor meg szeretném nézni a Loose change-et az is erről szól.

Röviden összefoglalva arról van szó h a két tornyot robbantották,WTC 1-2 -ről van szó jah és persze egy arab terrorista útlevelét találták meg a romok között úgy h a legnagyobb repülőgép darab összesen 10cm volt.Később kiadták az utaslistát és egy arab személy sem utazott a gépen,miközben állítólag 19-en voltak összesen,aztán még ott van a WTC 7 amiről alig beszéltek 17:xx -kor dőlt össze állítólag tűz miatt , ami lehetetlen.

Pentagon: gép elpárolgott, 1 felvétel van összesen az esetről miközben a pentagont legalább 90kamera "őrzi".

4. gép : lezuhant vagy nekivezették a földnek ,egy nagy lyuk keletkezett nyomok nélkül.


2009. jún. 19. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Az oroszok már akkor tudták, hogy Afganisztán gáz, amikor a szentfazék Amerika lerakta a mai terrorizmus alapjait. Pedig, ha kicsit olvastak volna magyarul, mi időben szóltunk:

VÁZSONYI ENDRE - LÓT NEW YORKBAN (1936)

"akik túlélték az afgán gáztámadást, amely másodpercek alatt egész New York lakosságát elpusztította, és amely 1997. március 3-át bizonyára sokáig emlékezetessé teszi az újkori történelemben."

Négy évet tévedni, ennyire korán, szinte agysebész precizitás, ahhoz viszonyítva, hogy a CIA észre sem vette.

2009. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
61%

Kamu az egész. Megrendezték az egészet

[link]

2009. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Én is hallottam erről. Az épület tervezője nyilatkozott is, hogy ennél ( 2 repülő ) még jóval többet is kibírhatott volna, hisz nagyon odafigyeltek arra, nehogy összedőljön bármilyen hatás által.

Ki kellet volna bírnia.

A wikipedia is írta hogy valami nincs rendben.

2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem is az USA rendezte az egészet, hogy az Afganisztán elleni támadáshoz találjon ürügyet. Ugyanis ott hatalmas a drogtermesztés és a drogkereslet és azért indítottak támadást, hogy azokat lefoglalják és teljes titokban amerikai irányítás alatt folyon tovább az egész hatalmas pénzeket kaszálva. Úgyhogy az sem igaz, hogy ilyen demokráciában nem történhet meg. Sőt ez a rendszer képes a legalatomosabb ürügyeket kitalálni.
2010. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Hurka Dániel válasza:
azt tény hogy nem a gépek becsapódása okozta a tornyok összeomlását....
2010. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
iszlamista szélsőségesek akciója volt. Csak a figyelemre vágyó minden ellen lázadó típusú emberek próbálják a tényeket cáfolni.
2019. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!