Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mely európai országokban van...

Mely európai országokban van még a Jobbikhoz hasonló párt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Szinte minden országban van egy radikális párt...
2012. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
43%

pl: nagy névnek: Republikánus, USA

De egyébként szinte minden európai országban található hasonló párt.

2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mindegyikben.
2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Én még a republikánosokat sem hasonlítanám a Jobbikhoz.
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

És ezek közül van olyan, amelyiket nácinak állítanak be a médiában ?


(Nem vagyok jobbikos egyébként, csak érdekelne, hogy vannak-e még máshol is ilyen jelenségek.)

2012. aug. 31. 19:45
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Nyíltam roma ellenes és antiszemita? Egy sincs. Legalábbis legális formában ne működnek ilyenek.
2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

"Mely európai országokban..." - "nagy névnek: Republikánus, USA"

USA az tipikus európai ország. Földrajz 1-es.


Szerintem Európában parlamenti párt nincs amelyik ennyire nyilatan antiszemita lenne. Ott inkább muszlim ellenesek. Az meg azért kicsit más, hisz az ottani muszlim kisebbség az elmúlt 50 év bevándorlásának eredménye.

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Aki nyíltan ki mer állni a hazája védelméért én azt hazafinak nevezném,nem fasisztának!!!A média már rég nem a Magyarság "kezében" van!
2012. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 rémuralom ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen az összesben, és mindenütt szokás őket nácinak beállítani.

Az amerikai republikánus pártot én sem hasonlítanám ezekhez. A republikánus párt egy jobboldali gyűjtőpárt, amelyben az őskonzervatívoktól kezdve a neokonokon át a libertariánusokig (annak ellenére, hogy az első és az utóbbi kategóriának is van saját kispártja!) mindenfélék megtalálhatók. Ezt nem csak a gazdasági elképzeléseikre kell érteni: egyáltalán nincs egységes álláspont a párton belül pl. a fegyverviselési jogról, a drogokról, a melegházasságról, az illegális bevándorlókról, az USA éppen folyó háborúiról, és még sorolhatnám hosszasan. Ilyen gyűjtőpárt révén persze nem lehet kiszűrni (és senki nem is akarja megpróbálni) többek között a rasszista elemeket, akik a jelöltállító fesztiválon gondolnak egyet, és mogyoróval dobálnak meg egy néger újságírót.

2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen bevett dolog más országok sajtójában is olyan módon véleményezni a Jobbikhoz hasonló pártokat , mint nálunk ?
2012. aug. 31. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!