Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mely európai országokban van...

Mely európai országokban van még a Jobbikhoz hasonló párt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
19%

"Akkor teljesen bevett dolog más országok sajtójában is olyan módon véleményezni a Jobbikhoz hasonló pártokat , mint nálunk ?"



Nem, mert más országokban a sajtó nincs idegenkézen.

2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%

#10

Egy náci pártot ami nyilvánosan fel is vállalja hogy náci hogyan másképp lehetne aposztrofálni mint náci párt?


Máshol ez azért nem mindennapos mert ott egy olyan párt ami ilyen elveket vall legálisan nem is működhet.

2012. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Légyszi, ne itt éld ki az antijobbikos éned !

Nem vagyok Jobbikos, de sokszor láttam már, hogy eléggé elferdíti a sajtó őket.


A nácizás kérdésében pedig azt kéne különválasztani - amire a magyar nyelv nem képes - hogy tényleg nem szeretik -e ezt vagy azt a népcsoportot, ha tényleg nem szeretik akkor ez miben nyilvánul meg,illetve nem kéne összemosni még az esetleges utálatot sem a 2. világháború eseményeivel.


Én legalább annyira el szoktam csodálkozni azokon, akik világháborús rémtettek elkövetőihez mérik őket, mint a másik oldalon azokat, akik már durván szidják a romákat vagy a zsidókat.


Ugyanolyan gáz mind a kettő, szerintem ha valakinek az él a fejében, hogy ezek a politikusok nácik és biztos kemencébe dugják az embereket 10 év múlva, az ugyanolyan zakkant, mint aki megállás nélkül szidja pl. a zsidókat.

2012. aug. 31. 20:16
 14/33 anonim ***** válasza:
21%

#13


A náci az ő esetükben teljesen helytálló. Nyíltan zsidó és cigány ellenesek. Mi másnak neveznéd ezt? Hazafiságnak? bruhaha

2012. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Jó, maradjunk annyiban, hogy ugyanúgy elvakult vagy, mint a másik fél szélsőségesei ..
2012. aug. 31. 20:21
 16/33 anonim ***** válasza:
30%

#15

Ebben mi az elvakultság? Az a baj hogy az alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.

2012. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nyilván .
2012. aug. 31. 20:25
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

#20


Mert az hogy megfestik cigók házait aztán este mennek és halomra lövöldözik őket az mi szerinted?

2012. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, Magyarországon köztudottan romagyilkolás folyik évek óta. Jól látod a magyar valóságot.
2012. aug. 31. 20:37
 20/33 anonim ***** válasza:

ma 20:29


Légyszives támaszd már alá az állításaidat bizonyítékokkal. Jesszusom, az emberi butaság határtalan...

2012. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!