Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mely európai országokban van...

Mely európai országokban van még a Jobbikhoz hasonló párt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#22

Úgy látszik barlangban éltél az elmúlt években


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Egytértek, ugyanúgy beteges, mint a szélsőjobbos szélsőség. Amúgy meg bunkóság homározni meg cigózni is. Velül példálózol ,hogy bántják őket, de annyi tisztelet nincs benned, hogy romának nevezd őket, ne "cigónak".


De eltértünk a témától.

Érdekelne továbbra is, hogy más országok meg más médiák miylenek !

2012. aug. 31. 20:43
 23/33 anonim ***** válasza:

"Mert az hogy megfestik cigók házait aztán este mennek és halomra lövöldözik őket az mi szerinted?"


És ennek mi köze van a Jobbikhoz? Semmi. Vagy szerinted maga Vona Gábor rendelte el a gyilkosságokat?

2012. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#26


Nem hinném hogy ő rendelte volna el, ő csak egy kirakat b*zi a pártnál. De az elkövetők nem is tagadták hogy jobbik/gárda tagok. Innentől hiába fröcsögsz ;)

2012. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
# 24 És miből gondolod, hogy az elkövetők nem provokátorok (bár én nem emlékszem, hogy gárda vagy jobbik tagoknak vallották volna magukat)
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát egy "nagytakarítás" elférne ebben az országban!!!...Nem emlékszem,hogy a Jobbik programjában szerepel Népírtás?!
2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#31

Az én anyám legálisan működhet, mivel nem azt az ősi mesterséget űzi amit a tiéd a sarkon 500 forint/menetért. :)

2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%

"De az elkövetők nem is tagadták hogy jobbik/gárda tagok. Innentől hiába fröcsögsz ;)"


Azt se tagadták, hogy volán dolgozók. Tehát a volán rendelte el a gyilkosságokat?

2012. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Gyermekjejim megjött az öreg Kirájhekker, hogy kiírcsa közibülletek a cigányokot meg a zsidókot. Magyarországon mátul csak fajtiszta magyar embör maradhat életbe. Terveztem egy új, minden eddiginé hatékonyabb gázkamrát mejjet Pakson fogunk béüzemelni az erőmű mellet, ahzn a zsidók és cigányok egybül elfűthetők lesznek így a ország világíthat vélük.

Terveztem hozzá egy zsidódarálót is, hogy a zsidókbul kutyakaját csináhassunk, valamint létrehozunk egy cigányfeldógozó üzemet ahun píztárcákot csinálunk cigánybűrbül. A tejjes feldógozás hulladékmentes lészen és minden anyagjokot hasznosíccsuk.

2012. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Utolsó!!! Nem rossz! ...szerintem alakíts egy új pártot!
2012. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!