Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleinkhez hasonló párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleinkhez hasonló párt fogunk választani magunknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem.


Apám egy szaporodó gép, anyám egy megkeseredett nő.


Egyik típusra sincs szükségem!

2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na hát én sem! Ha ezt a kérdést felteszed, az már jó jel.
2011. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

anyám egy szexutáló csókutáló, aszexuális


apám egy bunkó, agresszív állat, némi skrizofrén hajlammal

2011. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen részben nem. Az én apukám tipikus családfő, szétdolgozza az agyát, talpraesett minden helyzetben feltalálja magát. Viszont az innen származó feszültséget rendszerint kiabálással vezeti le. Inkább választok egy nyugodtabb természetű pasit aki nem ordibál.
2011. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez elsősorban a külsőségekre vonatkozik, pl. a fiú olyan lányt válasz aki legalább szineiben, alkatában hasonlít az anyukájához! Persze csak akkor ha szeretetteljes kapcsolat van köztük.
2011. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!