Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire lenne zűrös az út...

Mennyire lenne zűrös az út Erdélybe egy olyan autóval amin egy hatalmas Nagy-Magyarország matrica éktelenkedik?

Figyelt kérdés

Az éktelenkediket arra értem,hogy ronda ,nem mutat jól az autón -csak mielőtt emiatt érnének támadások.


Már jó előre megvolt szervezve az út és én ráadásul csak "potyautasként" megyek, egy barátom javasolta,hogy tartsak velük és mivel még sosem jártam Erdélyben szeretnék kimenni,fotózni és megismerkedni magával a hellyel.

Hétvégén indulnánk és ma találkoztam a többiekkel akik az utazótársaim lesznek és akkor tűnt fel,hogy az autón amivel megyünk egy brutálisan nagyméretű Nagy-Magyarországos matrica van.

[link] ez a matrica ahhoz képest kicsinek számít.

Én nem félek, attól,hogy a románok részéről atrocitás ér, mert olyan emberek lesznek velünk akik egy tekintettel képesek lerendezni egy bunyót, de a hatóságok sem szokták nagyon díjazni az ilyet és ha úgy vesszük ez felér egy provokációval.

Most már muszáj mennem mert minden programomat úgy alakítottam,hogy ez beleférjen és szeretnék is menni, így lemondani nem fogom, de személy szerint nem szeretnék se a románokkal se a rendőrökkel konfliktusba keveredni így emiatt kicsit félek.

Mire számíthatunk?



2012. szept. 12. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Erdélyben nem lesz vele probléma szerintem (hacsak nem futtok bele valami nouadreaptás hülyegyerekekből álló csapatba XD), inkább akkor para az ilyesmi, ha a Kárpátokon túlra mentek, ott átlagban sovinisztábban a románok. Én voltam Erdélyben többször is, magyar címeres nyakláncot hordok, sose volt belőle probléma.

A Felvidéken már kicsit másabb a helyzet, ott már azért is beszólhatnak (vagy pont hogy nem szólnak hozzás semmilyen nyelven), ha hallják, hogy magyarul beszélsz.

2012. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 levli válasza:
83%

És mégis mire alapozza az egyik válaszadó, hogy az Erdélyi magyarok okoznának problémát ?

Ennél nagyobb sületlenséget még soha nem hallottam.

Én Nagyváradon élek, és mindig tiszteltük a Magyarországi magyarokat, sőt ha kellet segítettünk, de sajnos mikor én először voltam Magyarországban, rá kellet döbbenjek, hogy valamilyen oknál fogva, nem szeretnek minket, és akkor megfogadtam, hogy csak akkor megyek újra ha pénzköltésre támad kedvem.

Áldjon meg a mi Istenünk.

2012. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A románok és magyarok istene nem ugyanaz? Ez a mi istenünk ez elég többistenhívő szöveg. Bár én egyioki istenben sem hiszek, nem vagyok vallások, ez furcsa szöveg.
2012. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vicces az ha valaki nagy magyar matricával megy ott mivel szúrja a románok szemét , Ők nem akarják tudakolni a néppel hogy az országukban van magyar kissebség . Ja és akár ki is írta erdélyben a magyarok NEM utálják a magyarországi magyarokat ....
2012. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Levli-nek írnám csak: Én szégyenlem magam azok helyett, akikről Te beszéltél. A Csonkaországi magyarok nem "utálnak" Titeket, és nincs arról sem szó, hogy kicsit is ne kedvelnének, annyi az egész, hogy tudatlanok. Nem tudják, Erdély hol van, kik a székelyek, és hogy Ti milyenek vagytok.

Én egyszer voltam Székelyföldön, és mint addig magát magyarnak tartó ember, elszégyelltem magam, és nagyon szomorú lette, mikor találkoztam Veletek, az igaz magyarokkal..

2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

"És mégis mire alapozza az egyik válaszadó, hogy az Erdélyi magyarok okoznának problémát?"


Arra, hogy az ilyen ertelmetlen nagymagyar hoborgeseknek MI, erdelyi magyarok isszuk meg a levet, mert MI elunk egyutt a romanokkal.


Nekunk mar alapbol kemenyen meg kell dolgozzunk azert, hogy a tobbsegi tarsadalom elfogadjon ertekes embernek, es ne pedig valamilyen mumust lasson bennunk, aki az orszag szetveresere tor. Es miutan ez sikerul, es otthon erezhetjuk magunkat a hazankban, jon egy par frusztralt kis senki, akiknek az a hostett, hogy irredenta jelvennyel feszitenek; a romanok pedig latjak, hogy "aha, megis ilyenek a magyarok", mi pedig maris ott vagyunk, ahol a part szakad.


Kedves kerdezo, nem artana ilyenekre is gondolni.


Egyebkent pedig sajnos keves magyarorszagi magyart lattam, aki kedveli az erdelyieket. Mikor idejonnek, felfujjak magukat mintha gyarmatositok lennenek... mikor mi megyunk Magyarorszagra, bezzeg ugy neznek rank, mintha a cipojuk talpan lennenk valami... "na, megint itt vannak a nyakunkon a romanok".

2012. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Elozo.. Azert nem kell altalanositani. Van vadmagyar is Magyarorszagon, de itt se csak ilyen turbomagyarok leteznek. Amugy mit jelent az hogy irredenta? Gondolom valami latin szo, de ezt nem ertem. Amugy ahany falu annyi tajszolas..
2012. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
en nagyvaradon elek es az autonkon ott van a magyarorszag matrica :P soha senki nem szolt semmit :P
2012. szept. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szovjet megszánó válasza:

Tudom későn de talán másnak jó lesz!

KB. Max. olyan probléma érhet mind anno Szlovákiában a magyar rendszámosokkal.

2019. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!