Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Kárpátalja 98%-al megszavaz...

Ha Kárpátalja 98%-al megszavazta a függetlenséget Ukrajnától, akkor miért nem történt idáig semmi?

Figyelt kérdés

Hisz törvényes módon megszavazták, hogy függetlenek akarnak lenni, nem akarnak Ukrajnához tartozni. Kárpátalja lakosságának döntő többsége biztos hogy ruszin, hiába nevezik őket ukránoknak, nem azok.


Miért nem ismerték el az országok, az EU, stb? Hisz megszavazták, csak Kijev tojta le az egészet....Ukrajna amúgy is katasztrofális állapotban van, biztos nem tudták volna eléggé megakadályozni erővel, hogy leválhassanak....főleg, hogy Oroszo. igen hajlik arra, hogy Ukrajnát bekebelezze.



2013. ápr. 25. 19:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést.
2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik sosem jártam Kárpátalján. Ezt is sikerült bebizonyítanod nekem. Ritka okos ember vagy.
2013. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Kérj is.
2013. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
IRÓNIA, EMBER!
2013. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!