Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ miért nem indít...

Az ENSZ miért nem indít programot, amely az afrikai férfiak sterilizálásáról szólna?

Figyelt kérdés

Most ott nyomorognak szerencsétlenek, nincs mit enniük, de még mellé csinálnak egy rakat gyereket. Amikor valaki felteszi a kérdést, hogy minek szülnek gyereket a pokolba, akkor az a válasz, hogy ők nem tudnak védekezni, mert nincs rá pénzük.


A megoldás az, hogy kell egy program, ami ingyenes sterilizációt biztosít nekik. Ennek köszönhetően nyugodtan düböröghet majd a szex, de nem lesz belőle gyerek.



2013. júl. 28. 11:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
53%

Kedves disznó!


Semmilyen forrást nem jelöltél meg, én ismertem rá messziről a "forrásodra", mert tényleg ha tízszer nem olvastam mástól, máshol ugyanezt, akkor egyszer sem.


Az említett elemzéseid akkreditálatlan amerikai egyetemek, privát intézmények, think tankek írásait használják forrásként, melyek közös nevezője az, hogy a tudós társadalom megvetése és kinevetése övezi a pénzügyi megrendelésre (sokszor azért ideológiai okokból is) dolgozó szerzőit. Tudod, peer-review. Majd ha a Nature ír olyat, hogy bebizonyították, hogy minden "feka" hajlamos a gyilkolásra akkor gyere vissza vitatkozni.


Addig nincsenek érveid, bármennyire is az ellenkezőjét próbálod állítani a mesterkélt megfogalmazású válaszoddal. Választ, forrást a komolyan vehető vitapartner és érvei érdemelnek, te nem ilyen vagy, te n1ggerezni akarsz és szándékosan nem meglátni azokat az összefüggéseket, amik az érvelésed ellen bizonyítékok.


Van egy remek weboldal, ahonnan összegeztem az érvelési hibáid egy részét:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak így kezdésnek. Az én állításaimra forrást azért nem kapsz, mert az alapvető kifejezések Googlebe beütése azok százát ömlesztené eléd, de nem pazarlom az időmet azzal, hogy számodra oldalakon át linkeljem és idézgessem magyarázatokkal azokat. Te n1ggerezni akarsz, hát n1ggerezz. A kurutty remek oldal erre, meg az íróknak jó vénájuk van a populizmust bezabáló kiválasztottságkomplexusos olvasók álságos ajnározására. Hát olvasd tovább ezeket a mindent bizonyító cikkeket, amik feddhetetlen tényekkel mutatják be ezeket a barbár fehéremberevő ősembereket! Csak aztán nehogy megbánd egyszer.

2013. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
86%

Válasz a feltett kérdésre. (Hiszen elméletileg ezért lennénk itt.)

Én láttam egy dokumentum filmet Fekete-Afrika mély szegény, túlnépesedett részéről. Ott is feltették ugyanezt a kérdést. Nyilatkoztak önkéntes orvosok (európaiak, amerikaiak) és helyi védőnők, szociális munkások. Illetve megkérdezték a helyi lakosságot a témáról. (Remélem ez így elég alaposnak tűnik.)

Na, ott az a válasz született, hogy bár a segélyszervezeteknek köszönhetően lenne elég óvszer, de a férfiak nem hajlandóak használni pusztán hiúsági kérdések miatt. Nyilván nekik így kényelemesebb. Az asszonyaiknak nem engedik sterilizáltatni magukat, mert akkor állításuk szerint attól kéne tartaniuk, hogy azok megcsalják őket. Ne feledjük, hogy pont ezen ok miatt végeznek évente sok ezer csonkolást afrikai gyereklányokon!

Az, hogy ennek hála, születik családonként akár egy tucat gyerek, akik éhen halnak vagy erősen alultápláltak, nyilván újabb kérdéseket vet fel a felnőttek hozzáállásáról. De inkább itt abbahagyom, még mielőtt le leszek nácizva.

2013. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!