Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ miért nem indít...

Az ENSZ miért nem indít programot, amely az afrikai férfiak sterilizálásáról szólna?

Figyelt kérdés

Most ott nyomorognak szerencsétlenek, nincs mit enniük, de még mellé csinálnak egy rakat gyereket. Amikor valaki felteszi a kérdést, hogy minek szülnek gyereket a pokolba, akkor az a válasz, hogy ők nem tudnak védekezni, mert nincs rá pénzük.


A megoldás az, hogy kell egy program, ami ingyenes sterilizációt biztosít nekik. Ennek köszönhetően nyugodtan düböröghet majd a szex, de nem lesz belőle gyerek.



2013. júl. 28. 11:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Tetro, te akkora sügér vagy, csak most esett le, hogy mi bajod van. :D


Azok gyalázzák a nőket, akik megerőszakolják őket, nem pedig az, aki a választ írta.

A nőket megerőszakoló (meggyalázó) férfiakra mondtam, hogy kiheréltetném őket, nem pedig a válaszolóra.

2013. júl. 28. 12:19
 32/52 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rá büszke hogy tele van s*ggh*lye emberekkel az ország, de ilyen formában szidni a magyarságot egy magyar oldalon magyar létedre. Ez sok! Ne érts félre nem vagyok valami hungarista majom, de akkor is. Az ausztrálokat pedig csak hasraütésszerűen hoztam fel, nincs semmi bajom velük sőt egyszer jó lenne kimenni oda. Na mindegy.
2013. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 tetro ***** válasza:
59%

12.19

akkor bocsánat tévedtem. nem szövegértési, hanem alkotási problémád van :)

2013. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Hát így már egyből jobb, kösz. :)
2013. júl. 28. 12:24
 35/52 anonim ***** válasza:
18%

"Petőfi Sándor is rengeteget szidta a magyarságot"


Jóhogy, hiszen szlovák volt.

2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

"Én sem vagyok rá büszke hogy tele van s*ggh*lye emberekkel az ország, de ilyen formában szidni a magyarságot egy magyar oldalon magyar létedre. Ez sok! Ne érts félre nem vagyok valami hungarista majom, de akkor is. Az ausztrálokat pedig csak hasraütésszerűen hoztam fel, nincs semmi bajom velük sőt egyszer jó lenne kimenni oda. Na mindegy."


De muszáj őket szidni és korbácsolni, mert másból nem értenek, csak az agresszióból. Ha nem vagy agresszív, akkor képtelenek téged tisztelni, amiből következik, hogy nem fognak rád odafigyelni.

A gyűlöletem mindazonáltal nem valódi gyűlölet, hanem inkább elkeseredés. Mivel eddig még nem nagyon próbáltam ezt a módszert, most majd kiderül, hogy mennyire hatásos.

2013. júl. 28. 12:28
 37/52 Sertés ***** válasza:

Mert, -bár jó ötlet lenne egy ilyen pénzjutalommal motivált önkéntes program- a mai végtelenül álszent világban ez elfogadhatatlan lenne.

Sokkal "emberségesebb" ellátni a helyi korrupt hadurakat/terroristákat pénzel, kalasnyikovval. Utána ők elvégzik az utólagos születésszabályozást... A Ruandai polgárháború hardvere is "segélyként" ment oda, aztán lett 1,5 millió halott.

Mit gondolsz Kína jelenlegi térnyerését szolgáló korrupciós pénzeknek, fegyverszállítmányoknak hány 10 millió halottja van már?

2013. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
89%

Az ENSZ-nek valóban nyomást kellene gyakorolni a kormányokra, mivel a túlnépesedés megakadályozása mindenkinek (ország lakosságának, kormánynak, világnak, természetnek) érdeke. De ennek önkéntes alapon kell működni, ehhez viszont a társadalomnak is változni kell. A muzulmánok és a katolikus hívők sokszor elutasítják a családtervezést.

Nem elég csak a népsűrűség adatokat nézni. Igaz, hogy Afrika népsűrűsége még "csak" 34 fő/km2, de gyorsan növekszik várhatóan az évszázad végéig eléri a 100-130 fő/km2-t. Jelenleg csak kb. 7 százalékán folyik földművelés, de további természetes élőhelyek átalakításával lehet ezt talán 15-20%-ra növelni. Ezt figyelembe véve az afrikai népsűrűség soknak számít.


Országonként is nagy különbségek vannak. Lehet mondani például, hogy Egyiptom népsűrűsége csak 85 fő/km2, alacsonyabb, mint Magyarországon, de az országnak csak 3%-a művelhető, szemben a magyar 50%-kal. Egyiptom 90%-a teljesen lakatlan, főleg a Nílus menti keskeny sávban él a népesség, így a valós népsűrűség sokkal magasabb.



Magyarországnak nagyon kedvezőek az adottságai világviszonylatban:

[link]


A mi mezőgazdaságunk 40 millió ember számára elegendő élelmiszert is meg tudna termelni, a kérdés, hogy Afrikában lesz-e fizetőképes kereslet erre. Mivel a túlnépesedés kérdésénél a gazdasági fejlettséget is figyelembe kell venni. Például a belinkelt táblázatból látszik, hogy Kuwait, Katar, Málta, Japán, Hollandia, Izrael is nagyon túlnépesedett országok, de ezek gazdasági fejlettsége miatt ez nem okoz olyan súlyos problémákat.


A probléma azokban az agrárországokban súlyos, ahol túlnépesedés (és népességrobbanás - kb. 30 évente megduplázódik a lakosság náluk) és szegénység van.

Ezek például a táblázat alapján: Etiópia, Uganda, Malawi, Kenya, Ruanda, Burundi, Guinea, a két Kongó, Tanzánia, Sierra Leone, Mauritánia.

2013. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
86%

"embertelen és kegyetlen dolog"


Miért,5 gyereket szülni a nyomor közepén és arra kényszeríteni hogy ott éljenek talán jobb?

2013. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
42%

Istenem, ennyi rasszista, tanulatlan hülyét, mint ebben a topicban.


Na kezdjük az alapoknál:

1. A világ nem Afrikában népesül túl, hanem Ázsiában, a 2050-re projektált 9,5mrd emberből 5,5 ott fog élni, míg Afrikában "csak" 2.


2. Az olyan szociális háló nélküli országokban, mint az afrikaiak 95%-a (és Ázsiában is szinte az összes) a nagy család az élet alapja. Mert tudod ők sem akarnak éhen halni 85 éves korukban, amikor dolgozni már tíz éve nem tudnak. Ha a feltörő Kínában is még nonszensz felvetés a nyugdíj meg a társadalombiztosítás ötlete, akkor a jóval fejletlenebb "Afrikáról" (mert ugye 54 országról tökre lehet általánosítva beszélni, amikor egyes helyek olyan gazdagok, hogy ti egy wc-nyi területet se tudnátok ott venni, mások pedig nagyon szegények) miért feltételezitek ezt?


A kevés gyerek, a kis család mindig is a modernizáció luxusa volt, szociális védőháló nélkül egy kis család éhenhal, ha nincs ott az állam, mint láthatatlan +1 "családtag".


3. Lejárt a téma, évtizedek óta megy a védekezés, a kevés gyerek vállalásának promotálása. Az ingyenes, opcionális vaszektómiába véletlenül sikerült beletalálni, bár ti csak n1ggerezni akartatok, de amúgy az ötlet nem rossz. De miért is csak náluk? Nálunk miért nem? És legfőképp: Ázsiában miért nem, amikor ők a legdurvábban túlnépesedők? Jahogy Kína már túl nagy falata gazdaságilag, de bezzeg a büdös majmok torkán ezt még le lehetne nyomni? Aha...

2013. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!