Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ miért nem indít...

Az ENSZ miért nem indít programot, amely az afrikai férfiak sterilizálásáról szólna?

Figyelt kérdés

Most ott nyomorognak szerencsétlenek, nincs mit enniük, de még mellé csinálnak egy rakat gyereket. Amikor valaki felteszi a kérdést, hogy minek szülnek gyereket a pokolba, akkor az a válasz, hogy ők nem tudnak védekezni, mert nincs rá pénzük.


A megoldás az, hogy kell egy program, ami ingyenes sterilizációt biztosít nekik. Ennek köszönhetően nyugodtan düböröghet majd a szex, de nem lesz belőle gyerek.



2013. júl. 28. 11:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

"És szerinted aki hetente megerőszakol egy nőt az érdekel hány "gyereke" van?"


Az ilyen nőket gyalázó tulkokat viszont egyenesen kiheréltetném.

2013. júl. 28. 11:42
 22/52 anonim ***** válasza:
66%
#12 Amerikában meg 4 percenként, na hoppá. De még, ha ezen esetek mindegyikénél születne gyerek akkor is elhanyagolható lenne a számuk az államok összlakosságához képest.
2013. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

"Afrikában így is alig vannak. Ha ott sterilizálnál, Magyarországnak mit javasolsz, gázkamrás irtást?"


Etiópiában 64fő/km2 a népsűrűség, Magyarországon 107fő/km2. Ha számításba vesszük a természeti adottságokat is, akkor az a 64fő/km2 igen is sok, főleg azért mert sok a hegyes-sivatagos rész ami szinte teljesen lakatlan, nem ilyen egyenletes a népesség eloszlása mint Magyarországon.

2013. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

"Etiópiában 64fő/km2 a népsűrűség, Magyarországon 107fő/km2. Ha számításba vesszük a természeti adottságokat is, akkor az a 64fő/km2 igen is sok, főleg azért mert sok a hegyes-sivatagos rész ami szinte teljesen lakatlan, nem ilyen egyenletes a népesség eloszlása mint Magyarországon."


Úgy sem értik meg, hiába magyarázod nekik. Magyaroktól ne várj értelmet, mert csak hőbörögni tudnak általában és egyáltalán nem érdeklik őket a logikus, előre vivő megoldások.

2013. júl. 28. 11:50
 25/52 tetro ***** válasza:
50%

11.42

szövegértés egyes. nem mintha meglepne, hogy egyszerű mondatot sem tudsz értelmezni, ilyen hatalmas tudással :)

2013. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Nos, mit nem értettem meg, kedves tetro? Magyarázd el nekem szépen.
2013. júl. 28. 11:52
 27/52 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező fingom sincs miért nem sterilizálják az afrikaiakat, de valószínűleg olyan sötétek hogy maguktól úgysem mennének bele.


Azon kívül mi a fenéért szidod itt a magyarokat? Te talán ausztrál vagy? Mit keresel magyar oldalon ha nem vagy magyar? Én sem megyek szlovák oldalakra szidni a szlovákokat b*szki!

2013. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 tetro ***** válasza:
47%

11.52

"És szerinted aki hetente megerőszakol egy nőt az érdekel hány "gyereke" van?"

Ez a mondat hol gyalázza a nőket te kis oktondi? Tudom, ötödikes tananyag, de szerinted ki a mondat alanya? Csak mielőtt neki állsz leoltani másokat... Azért jó ha előtte megpróbálod értelmezni a mondatot, mert kevésbé csinálsz magadból szánalmas hülyét.

2013. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
10%
Minek szarozni sterilizációval, inkább dobjunk rájuk atomot, az gyorsabb: [link]
2013. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Azért szidom a magyarokat, mert elkeserít, hogy milyen szép lehetne Magyarország, de a magyarok mentalitása teljesen tönkretesz mindent. Megérdemlik, hogy szidják őket. Petőfi Sándor is rengeteget szidta a magyarságot, akkor szerinted ő is magyargyűlölő ausztrál volt?


Én amúgy már nem vallom magam magyarnak. Igazából nem vallom magam egyelőre semminek. Realista ember vagyok, akit egyelőre még gátlások kötnek, de már dolgozom rajta, hogy ne létezzenek és minden döntésemet az értelmem uralja.

2013. júl. 28. 12:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!