Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne megvalósítható a Magyar többségű területek külön országgá válása?

Figyelt kérdés
Igazából nem az érdekelne hogy bele egyezne-é ebbe bárki is , de fenn tudná tartani magát ? Ez az ország Székelyföldből , Érmihályfalva és Szatmárnémeti környékéből (az a terület amit felosztottak 3 megye között , de Magyar többség lakja Parciumba ) , Szabadka környéke , és természetesen Szlovákia déli része . Kb. 2.000.000-250.000ember lakna ebben az országban , amiből 1.500.000 Magyar , ezzel menteni lehetne ami menthető , mert hanem kifogynak a Magyarok határon kívül , aztán amikor eltűnnek , vagy megapadnak a kisebbségek , és kiegyensúlyozódik a gazdaság , vissza lehetne csatolni Magyarországhoz .

2014. jan. 7. 19:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező te ebből nem sokat értesz meg az észrevételeid alapján.

A nemzetközi társadalmi és gazdasági folyamatok nem személyes vágyaink és önkényes elképzeléseink alapján működnek, hanem jól meghatározott törvényszerűségek szerint. Amelyeket megismerhetünk és aszerint cselekedhetünk, de megváltoztatni nem tudjuk őket.

Semmi más nem számít, csak az, hogy ki egyezne bele. Ez a legalapvetőbb, amiben tévedsz. Mindentől független ország a világon nem létezik. Nemcsak most, de nagyon régóta nem. Ezért aztán, ha a szomszédja nem engedi át, lőttek a kereskedésnek. Ha nem adnak el neki, és nem vesznek tőle terméket, mert nem akarnak összeveszni másokkal, akkor az országnak az van, amit megtermel. Ha nemzetközi szervezetek nem értenek egyet, akkor tagjaik zöme se. És ezek nyomást fognak gyakorolni. Abból az országból se ki, se be. Mert ha önkényesen hozták létre, akkor ez megtehető, hiszen a többi akarja.

Az ilyen víziók csak Orbán apró csínytevései alapján jöhetnek létre. Olyan csínyek miatt, amik jelentéktelenek a nemzetközi szempontból, ezért nem tartják fontosnak, hogy szóvá tegyék, a sleppje viszont itthon tetszőlegesre nagyíthatja. Vagy bárki komolyan gondolja, hogy ha az IMF-nek fontos lett volna, hogy az a pár hónap, amíg a szerződés amúgy is lejár, itt maradjon, akkor a kormány bármit is tehetett volna? Nem, fegyverrel nem kényszeríthette volna, amúgy pedig, ha nem akar, nem megy. Inkább a "hülye gyerekkel nem töltöm az időmet" effektusról van szó. Odaállok a lefékező vonat elé és diadalmasan kiáltom: megállítottam a vonatot, milyen erős vagyok! A többi meg titokban röhög rajta (hangosan nem, mert ott még van illendőség is).

2014. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Kedves retardált! Látom, nem nyugszol. A magyar többségű területek külön országgá válása egy képtelen ökörség. Székelyföld például mi a jó édes anyukádból tartaná fenn magát te szerencsétlen?

Másik, ahogy már én is írtam neked korábban, és mások is felvetették: Ekkora országot se vagyunk képesek irányítani. Ha visszacsatolnának ide bármit is, az történne, ami a németeknél. Szépen megtorpanna a gazdaság, ami elég érdekes lenne, mert nálunk így is a béka feneke alatt van. A sok árpádsávos nagymagyar akkor milyen büszke lenne magára, hogy visszaállították a naaaaaaaagy Magyarországot, cserébe éhen döglik mindenki. Ez ám a hazafiság.

2014. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
29%

"Kedves" Active!


Hazafiságod ékes bizonyítékául igazi magyar nevet választottál magadnak, ehhez szeretnék gratulálni!


Mindezeken túlmenően: ugye jól sejtem, hogy az intelligencia számodra legalább annyira ismeretlen fogalom, mint a közgazdaságtan?


Csak azért kérdezem, mert minden vitaképességed kimerült egy primitív sértegetésben.

2014. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Újabb százalékhuszár. Komoly értékrended van kisfiam. ;)
2014. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
10%
21% xD , a legalacsonyabb amit valaha láttom , gondolom az IQ dat is így reaglnám le .
2014. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

IQ-ról szerintem ne nagyon beszéljen olyan ...khm...lény, aki érvanyag és vitaképesség hiányában a fikázásban látja egyetlen lehetőségét! Ne nagyon nézz körbe, rád célzok százalékhuszár! ;)

Tudod ahogy a roppant okos kérdést feltevő, roppant okos eszmetársadnak már említettem, békák közt a legtökösebb gólya sem lesz népszerű. Na..ennyit érnek a te százalékaid.

2014. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
10%
Még te se hiszed hogy bárkinél is okosabb vagy 21% , nálad bődületesebb hülyeséget senki nem írt , behatárolható az Iq d 70 re xD .
2014. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Igen, ezt már említetted. Pont annyira hatott meg akkor is, mint most. Egyet nem tettél még: nem hoztál vitaképes érvet. Ehhez persze tanultabbnak kellene lenned százalékhuszár.

De kapsz egyetlen lehetőséget. Fejtsd ki, mi volt hülyeség abból, amit mondtam? Tied a pálya, figyelek.

2014. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Active te is olyan fotelnáci vagy mi? :D Szép magyar nick szép magyar helyesírással.


ien=ilyen

süjjed=süllyed te agyatlan

láttom=láttam te díszökör

reaglnám le: reagálnám le (gondolom ezt akartad írni te magyarok gyöngye)


Elmúltál már 13? :D :D :D

2014. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
5%

,,Kedves retardált! Látom, nem nyugszol. A magyar többségű területek külön országgá válása egy képtelen ökörség. Székelyföld például mi a jó édes anyukádból tartaná fenn magát te szerencsétlen?

Másik, ahogy már én is írtam neked korábban, és mások is felvetették: Ekkora országot se vagyunk képesek irányítani. Ha visszacsatolnának ide bármit is, az történne, ami a németeknél. Szépen megtorpanna a gazdaság, ami elég érdekes lenne, mert nálunk így is a béka feneke alatt van. A sok árpádsávos nagymagyar akkor milyen büszke lenne magára, hogy visszaállították a naaaaaagy Magyarországot, cserébe éhen döglik mindenki. Ez ám a hazafiság.''



Székelyföld például mi a jó édes anyukádból tartaná fenn magát te szerencsétlen? - Mért ne tudná fenntartani ? Rengeteg országnál még gazdagabb is lenne , Moldova is fenntartja magát , vagy Macedónia , szegényebbek Macedónia még nem is nagyobb mint Székelyföld , vagy akkora kb. . Ha még kisebb és szegényebb országok is fent tudják akkor Székelyföld mért nem ? ,, Székelyföld például mi a jó édes anyukádból NEM tartaná fenn magát te szerencsétlen? "


,,Másik, ahogy már én is írtam neked korábban, és mások is felvetették: Ekkora országot se vagyunk képesek irányítani. Ha visszacsatolnának ide bármit is, az történne, ami a németeknél. ''

[link]


Itt van egy táblázat Magyarország megyéi gdp/fő , ugye a legszegényebb Magyar megyét kéne legalább elérje a Székelyföldünk . Nógrád Megye volt a legszegényebb , ha jól nézem a táblázatot , 1 emberre 1195 ezer ft , vagyis 1.195.000 ft jut ami 3985 euró , (javítsatok ki ha tévedek) . És Székelyföld ; [link]

Vagyis : Hargita 4897 euró, Maros 5193 euró, Kovászna 4483 euró . Vagyis ,, Székelyföld jobban teljesít '' xD ( javítsatok ha nem így van .


,,A sok árpádsávos nagymagyar akkor milyen büszke lenne magára, hogy visszaállították a naaaaaagy Magyarországot, cserébe éhen döglik mindenki. Ez ám a hazafiság.''


Nagy Magyarországról szó nem volt , és egyébként is a mezőgazdaság az jó Erdélyben is , Magyarországon is meg Dél vidéken is , etetni magunkat éppen tudnánk .

2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!