Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországé a jövő?

Oroszországé a jövő?

Figyelt kérdés

A jövőben a ruszkik fogják képviselni a fehér embereket?

Sajnos a nyugat túlzottan liberális, túl sok a bevándorló akik tönkreteszik az országokat.

Az oroszok túl korruptak, maffiaország, a nép jó része meg van félemlítve, viszont erős ország, és nincs annyi bevándorló és roma mint Európa közép és nyugati területein.

Oroszország képes lehet arra h lenyelje az EU-t? A II. vh után már csak a nyugati részek nem voltak az övé.



2014. febr. 23. 14:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

A magas hozzáadott értékkel és nagy nyersanyag ráfordítással dolgozó iparágak bővülése (fegyverek, járművek, különböző monumentális rendszerek például atomerőmű) és az energiahordozók árának alakulása határozza meg alapvetően Oroszország gazdaságát.

Nem túl változatos és az ezt biztosító pénzügy sincs saját kézben, ami a szuperhatalmi státuszhoz elengedhetetlen.


Néhány szemléletes grafikon:

[link]

[link]

[link]


Ha bővebben és általánosan érdekel:

[link]

2014. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

ma 14:47


Ezt kérdezte a kérdező. Mit csináljak szerinted? Hasonlítsam össze az orosz gazdaságot a pisztrángok párzásával?


Ne égesd már magad tovább.

2014. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországéval meg nem hasonlítottam én össze semmit, csak elfelejtettem kivenni a pipát a rublikából.
2014. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés magában hülyeség. Nincs két összefüggő mondat a kérdésben. Az egyik kérdés a bevándorlással kapcsolatos, a másik pedig már gazdasággal. A válaszok többsége pedig megint semmit sem ér.

Másrészről Oroszországot és az EU-t nem is lehet egy kaptafa alá venni. Oroszország még mindig egy egységes ország míg az EU tagállamokból áll, remélem ezzel senkinek sem mondtam újat.


A kérdés utolsó mondata tette fel i-re a pontot, nem is értem, hogy az akkori viszonyokat milyen szálakkal fűzted a kérdés amúgy is homályos szegmenseihez.

2014. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Nincs két összefüggő mondat a kérdésben."

Ez mondjuk engem is zavart kicsit....

:)

2014. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%

#3 Londonba nem azért megy minden második fiatal mert annyira szép lenne, hanem mert nem akarnak éhen halni az itthoni fizetésekből.

Egyébként a nyugat előbb utóbb a saját hibájába fog esni azzal hogy ennyire megenyhültek a bevándorlási törvények, így nem túlzás kijelenteni hogy az oroszoké a jövő.(De Kínát se felejtsük el.)

2014. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy még mindig több pozitívummal járt a bevándorlás mind negatívummal.
2014. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12: Dehogy ezt kérdezte! Azt kérdezte, hogy Oroszországé-e a jövő, meg hogy az oroszok fogják-e képviselni a fehér embert? Mégis mi a fenét szerettél volna érzékeltetni egy olyan grafikonnal, ahol az oroszok GDP-je nagyjából a britekével együtt mozgott és még így is jóval kevesebb, miközben több mint 2x annyian élnek ott? Hááát, szerintem inkább csináld azt, hogy csendben maradsz.
2014. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Tessék, itt a fehér Oroszországod:


http://www.youtube.com/watch?v=Aihmte1DWvA

2014. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg egyedül Németország GDP-je a 130%-a az orosznak, miközben csak fele akkora a népességük és ötvened akkora az országuk.

Az egész EU-nak pedig 7,5-szer nagyobb a gazdasága, mint az oroszoknak.

2014. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!