Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországé a jövő?

Oroszországé a jövő?

Figyelt kérdés

A jövőben a ruszkik fogják képviselni a fehér embereket?

Sajnos a nyugat túlzottan liberális, túl sok a bevándorló akik tönkreteszik az országokat.

Az oroszok túl korruptak, maffiaország, a nép jó része meg van félemlítve, viszont erős ország, és nincs annyi bevándorló és roma mint Európa közép és nyugati területein.

Oroszország képes lehet arra h lenyelje az EU-t? A II. vh után már csak a nyugati részek nem voltak az övé.



2014. febr. 23. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9%

ma 20:39


Ne az abszolút mennyiséget, hanem a fejlődés mértékét nézd, Kakikám.

2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21: Ahhoz képest, hogy nem vagy képes felfogni még a GDP és a GDP/fő közti különbséget se, akkora arccal osztod itt az észt, mintha idősorelemzést tanítanál a Corvinuson...


Arról meg ne is beszéljünk, hogy Anglia nem egyenlő a Nyugattal, és hogy arról a szintről még bőven van hova növekedni a ruszkiknak.

2014. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
8%

"nem vagy képes felfogni még a GDP és a GDP/fő közti különbséget "


Na ezt honnan veszed?


"idősorelemzést tanítanál a Corvinuson"


Nem foglalkoztam ökonometriával egyetemi szinten sose, nem az a szakmám. Mérnök vagyok, nem közgezdász. Mindenesetre nem vagyok hülye, az alapokat vágom.


"hogy Anglia nem egyenlő a Nyugattal"


A válaszoló,akinek válaszoltam az Egyesült Királysággal példálózott. Ezért hasonlítottam az oroszokat azzal össze. Ha te most az USA-ra gondolsz, a "Nyugat" alatt, akkor körberöhöglek téged is. Az ő iparuk azért nő szinte mindig, mert a világ egyetlen fennmaradt szuperhatalmaként, és a dollár országaként a világ gazdaságát hozzájuk mérjük. Ezen kívül amíg dollárért veszi át mindenki a kőolajat az araboktól, és ameddig különböző cikkek elszámolási alapja a világban az USAdollár, addig az USA annyi dollárt nyomtat, amennyit akar. Náluk egészen addig nem is igazán reális veszély az államcsőd, amíg különböző bürokratikus határidőkből ki nem futnak az adósságplafonjuk emelése kapcsán, éppen ezek miatt. Egy igazi élősködő társadalom, a világon minden ország, ahol fejlett monetáris rendszer van, a vérét áldozza az USÁ-sok jólétéért.

2014. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
2014. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!