Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolnak a németek ma...

Mit gondolnak a németek ma Hitlerről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:44
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
83%
nekem Hitlerben az nem tetszett, hogy a németeket tartotta az uralkodónépnek. meg elég durván elbánt azokkal, akik nem engedelmeskedtek neki, vagy nem azt gondolták, amit ő. de számtalan jó dolgot is tett. ettől függetlenül - mielőtt bárki kijelentené - nem vagyok nagy Hitlerbarát. Horhy fenyegetése a fiával azért elég durva cselekedet volt Hitlertől. és amit a 2.vh-ban csináltak a magyarokkal, az is szemétség volt.
2010. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
65%
Apukám sokáig dolgozott Németországban és nagyon jó kapcsolatba került a munkahelyén lévő emberekkel és egyszer szóba került a második világháború és Hitler.És akkor apukám kezdte mondani hogy hogy tudtak ilyeneket csinálni?!Majd a koleája csak nézzet mint a birka apukámra,nem hitte el hogy ilyeneket csinált Hitler és sokk ilyen német van.
2010. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
60%

Nem értem minek állandóan vitatkozni...lassan olyan lesz ez az oldal mint az index :D

Komolyra fordítva: Hitler cselekedeti közül voltak jók, amik a népet szolgálták, meg voltak rosszak is.Személy szerint csak azzal nem értek egyet hogy minket magyarokat is szolganépnek tartott.Amúgy ti azt hiszitek sok emberrel egyetemben hogy menő dolog lehurrogni Hitlert meg a tetteit meg a rasszizmust.Ez szánalmas...mindenki leugatja a rasszizmust közben meg lehet hogy holnap anyád megkéselik a cigányok 30 ft-ért..

2010. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
23%
gusztustalan volt Hitler
2010. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
18%

Tényleg volt itt 2-3 válaszoló akiről nem mondhatom hogy hülye mert nem ismerem de nem normális az biztos.Nem normális dolog Hitlert tisztelni felnézná rá egyáltalán foglalkozni vele.Beteg idiota mocsadék volt.Kit érdekel hogy jó gazdaságot csinált ha 2 milliárd ember hangsúlyozom 2 MILLIÁRD EMBER meghalt MIATTA.Igenis miatta.Még 1 ilyen szégyen ember világon nem létezett.Ez rémes ha valaki ezek után is tiszteli hogy embeket ölt és éheztett.Jó gazdaságot országának sok ember csinált országának történelembe de ilyen rosszat SENKI.A rasszizmus az más dolog abba van némi igazság amit utolsó írt.De abban hogy Hitler valamennyire is jó lett volna abban semmi!Ilyen tettek mellet még rossz se lehet csak szörnyű :S

Sajnálom én ezt hogy világ utálja hitlert nagy része még németek is szégyelik a magyarok meg megint HÜLYÉK mint általába és tisztelik azt a hentest :S Tisztelet a kivételnek van aki józan ésszel gonolkozik.Egyébként rájöttem hogy mindenki aki Hitlerbarát az rasszista is magyarul titeket csak rasszizmus irányít az beszél belőletek azért fényezitek Hitlert.

2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként magyarokat szolga cigánynépnek tartotta.Bizonyíték van arra hogy ha megnyeri háborút az volta terv hogyk kitelepítí magyarokat szibériába stb...Mindenkit kihasznált.A német népet tartota egyedül felsőbbrendűnek minden mást lenézett.Már alapbol elítélem az ilyen embert hogy nem normális aki más népét lenézi és szolga népnek tartja...
2010. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul néztem utána nem 2milliárd hanem 75 millió ember halt meg miatta de ezis szörnyen sok és rettenetes :S
2010. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
szégyenlik de még mennyire nemszeretnek rola beszélni mondjuk én szoba hozom mindig! tuti van még egy pár náci
2010. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
34%
sokkal jobban örülnék neki mint merkelnek...
2011. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
63%
az a baj, ha te már felhozod Hitler valamelyik pozitív intézkedését, akkor a többi gyökér már egyből rádugrik hogy te náci vagy... erről szól a manipuláció ami a mai világban megy, senki sem képes objektívan vélekedni egy ilyen témáról, mert ezt nyomja a média, hogy te milyen f*s vagy ha ilyet mersz írni, hogy Hitler jó képességű politikus volt, pedig tényleg az volt. én ezt egyszer leírtam a történelem dolgozatomba még szakközép iskolába, a tanár áthúzta 10 vonallal kb és ráírt egy hatalmas nagy 1-est... se nem vagyok náci, se nem vagyok tagja vagy ajnározója semmilyen politikai ideológiának, akkor milyen jogon? na most akkor ki a tahó, ő vagy én?
2012. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!