Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolnak a németek ma...

Mit gondolnak a németek ma Hitlerről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%
Jó politikus volt igazad van.Voltak még jó képességei lehet hogy rengeteg..De ez nem mentség afelől hogy 1 féreg és rengeteg ember haláláért felelős.
2012. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
értelek, de viszont akkor Nagy Sándor és Napóleon, valamint Szent István is egy féreg, mert ők is ezreket mészároltak le
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
53%
Történelem tanárnőm mélységesen elítéli Hitlert tettei miatt, de egyet mindig hangsúlyozott számunkra is: Ha úgy próbáljuk megnézni, mint politikust, akkor Igenis, politikusnak kiváló volt. Sajnos. Mert az, hogy ezen a téren kiemelkedett, tette lehetővé azt, hogy véghezvigye terveit is. Szóval. Mélyen elítélem, felháborít, dühít amit tett, de azt nekem is el kell ismernem (és azért szerintem másoknak is), hogy volt tehetsége a politikához. Másként hogyan tudott volna olyan magasra "kúszni", hogy ennyi ember sorsáról így döntsön? Anélkül, hogy bárki is megálljt parancsolhatott volna neki..? Szomorú, mert az emberek rendszerint akkor veszik észre, hogy gond van, amikor már nyakig benne vannak. Ha a lavina elején megállította volna valaki, akkor az az X milliárd ember nem ilyen halált halt volna... De sajnos mindenki hagyta, hadd történjen meg. És hangsúlyozom, NEM vagyok semmilyen náci, mert rettentően elítélem, nem értek tetteikkel, eszméikkel és céljaikkal egyet.
2012. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!