Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi igaz abból, amit Netanjahu...

Mi igaz abból, amit Netanjahu mondott?

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy videót, amiben többek között Natanjahu tartott beszédet, és abban elmondta, hogy Izrael nagyon erős (pénzügyileg), és hogy ők felvásárolják Mannhattant, Lengyelországot, Magyarországot, és Romániát..

Ez a beszéd 2008-as volt. Mint felvásárlás a földeket érti.

Mutatott a videó készítője egy térképet is, amin be volt jelölve, hogy mely területeket vették már meg ezekben az országokban.

Ez a felvásárlàs folytatódott, folytatódik azóta is?

A jelenlegi földtörvény, amit az EU nagyon gátolt, az megvédelmezi a magyar földeket ebből a szempontból?


2014. jún. 11. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

igaz, de az Peresz volt. Soha senki nem kért bocsánatot az erős szavakért és a magyar kormány sem kérte ki magának ezt.


csak és kizárólag a Jobbik állt ki ez ellen de hát ők nácinak vannak titulálva...

2014. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És akkor folyik a privatizáció, vagy miután a baloldal megbukott 2010-ben, utána ez abbamaradt?
2014. jún. 11. 07:46
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

NATANYAHU SEMMI ILYESMIT SOHA NEM MONDOTT.


Ami viszont eloszeretettel forgatnak ki, az Simon Peresz beszedenek EGY RESZE.

Peresz ezt egy MAGYARORSZAGI, NYILVANOS konferencian modta, es viccelt. A konferencia temaja a "KIS ORSZAGOK VERSENYKEPESSEGE A VILAGPIACON" volt. A felirat viszont hazug. Egyszeruen mast irtak oda, mint amit mond. A beszed azzal kezdodik, hogy Perez viccelodik, hogy Izrael, a kicsi orszag is tud elerni eredmenyeket (Mivel ez egy normalis ember, eszebe sem jut, hogy a viccet szo szerint vegye valaki is.) Es aztan kezd arrol beszelni - ez a HEBER szoveg RAJTA VAN A VIDEON, CSAK MAS SZOVEG VAN ALA IRVA - hogy a kis orszagok problemaja az, hogy kicsi a belso piac, es ezert a belso ipar nem tudja ugy finanszirozni a fejleszteseket, mint a nagy belso piaccal rendelkezo orszagok.


De ha nem ertened pontosan, akkor: az izraeli zsidok Magyarorszaggal kb annyit foglalkoznak, mint a magyarok Paraguay-al. Es en nem tudok rola, hogy a magyarok fel akarnak vasarolni Paraguay-t. Az izraeli zsidoknak pedig fogalmuk sincs arrol, hogy ok Magyatorszagot fel akarjak vasarolni.

2014. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

"Az izraeli zsidoknak pedig fogalmuk sincs arrol, hogy ok Magyatorszagot fel akarjak vasarolni."


álmodj királylány. miből van több? izraeli érdekeltségből, cégből Magyarországon, vagy magyar cégből/érdekeltségből Paraguayban? Nem kell altatni. Az izraeli lobbi itthon is csak "picit" nagyobb.

2014. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, elnézést, elírtam, rosszul emlékeztem, valóban Peresz volt az.

Ami azt illeti én félek, hogy a pletykák, miszerint a földjeinket felvásárolják igazak.

Arról tudok, hogy intézményeket, meg hasonlókat mar felvásárolták, illetve a befolyásuk alatt tartják, csak azért nekem izrael politikája elég gyarmatosítónak látszik.

Pl. azt is hallottam, hogy az izraeli gyerekeket magyarul tanítják kinnt, mint mondják: "az új hazánk nyelvét". És ez mennyire igaz?

2014. jún. 11. 08:09
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
azért vicces hogy az 1. hsz-t lepontozzátok. cáfoljátok meg, mi nem igaz belőle. mert minden igaz.
2014. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A privatizáció legnagyobb része a jobboldali kormány MDF-kisgazda- kereszténydemokrata koala alatt történt. Persze a legtöbben akik itt kommentekben akkor meg nem is éltek.


A befektetési alapokban elsősorban iszonyú mennyiségű kínai pénz van.

2014. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kínaiak?

Az igen, erről még nem nagyon hallottam!

Tehát azt mondod, inkább a kínaiak jelentenek nagyobb fenyegetést az országra és a lakosságra nézve?

2014. jún. 11. 08:22
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországon a külföldi vállalatok 80% nyugat európai főleg német ez senkinek se szúrja a szemét, de ha már zsidóé akkor már egyből meg a hiszti.... szégyen...
2014. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Németeké se legyen, de azért azok legalább már abbahagyták a népirtást.
2014. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!